Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_2000

jak to jest lizanie mezczyznie tylka

Polecane posty

Gość anka_2000

ciekawi mne to bardzo a jeszcze nie mialam okazji robic tego a chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często mężowi liże przy każdej grze wstępnej najpierw jaja a potem coraz niżej aż tyleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu liże i masuje palke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Facetem i to nie jest normalne jak facet lubi coś takiego fujjj ale sam z chęcią lubię lizać tyłeczek dziewczyny to jest boskie ale samemu żeby mi dziewczyna lizała to bym niechciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty, Jasiek, jak to nie lubisz, przecież już ktoś napisał, że każdy facet lubi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohyda... fujjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecające zważywszy na reakcje faceta.A jak się jednocześnie penisa dłonią stymuluje to nie ma szans by długo ta zabawa trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co!!!!!!!!!!!facetowi dópe lizać!!!!!!!!O nie!!!!!!NIGDY!!!!!!!!!!chyba bym sie porzygała!!!!!!!!!za zadne skarby swiata.!!!!!!!To poniżające, kobiety,nie róbcie tego!!!!!!!!!O fuj!!!!!wlochata dópa chłopa!!!!fuj!!!!!!!!!!!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j cnotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kur/wa !!!! Dokąd zmierza ten świat ???!!!! Żeby facetowi doopę lizać, no kur/wa nie wierze !!!! Ale baby to świnie !!!! Oczywiście te co to robią 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj nie zesraj sie pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zesra będą miały co lizać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką wy macie z tego przyjemność dziewczyny? Bo nawet jeśli faceta to kręci ( co jak dla mnie jest mega dziwne) to gdzie tu przyjemność dla was jest tyle miejsc na ciele mężczyzny więc dlaczego właśnie dupa? Może i jest to podniecające nie wiem ale nie chce sprawdzić ale nie oceniam bo każdy sam decyduje gdzie są granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka mamy przyjemnosc z lizania fiuta ??dziwny to ty jestes i to bardzo , dziewczynie cipki nie lizesz ? a jak lizesz to jaka masz z tego przyjemnosc ? kretyn jestes , wspolczuje dziewczynie jesli ja masz a le pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykałem się z laską, która to uwielbiała robić. Nie wiem co w tym widziała, ale bardzo lubiła mnie tam lizać. Nie powiem, krępowało mnie to. Było jednak cholernie przyjemne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie piszcie ze jest przyjemność jakas z lizania męskiej dópyyyyyy!!!!!!!!!!!To ochydne!!!!!!!!!!!!!Nigdy,przenigdy bym tego nie zrobiła!!!!!!!!!!Wolałabym sie rozejść z facetem gdyby miał taki pomysł niż to zrobić.MASAKRA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pewnie że lizałem dziewczynie cipkę a co cie może nawet zdziwi dupkę też i nie widzę w tym nic złego . Ale mnie po prostu nie kreci by mi ktoś lizał dupę to dla mnie jakieś takie homo i mało fajne są rożni ludzie ja szanuje inne preferencje co nie znaczy ze nie mogę być zdziwiony . Może jestem dziwny no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o to czy macie z tego przyjemność pytam bo dla mnie ciężko zrozumieć gdzie tu dla was satysfakcja. Dla mnie najważniejsze by przyjemność była wspólna mi sprawia przyjemność mineta więc ją robię. Partner napewno nie chciał by żeby druga osoba poświęcała się dla niego i robiła coś co niekoniecznie jest dla niej fajne. Jak dziewczyna mówi mi ,,mogę ci zrobić loda'', napytanie ,,czy to lubi'' odpowiada,, nie za bardzo ale chce żeby mi było dobrze'' ja mówię ,,stop'' seks jest tak bogaty że można zawsze znaleźć coś co bawi we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sobie nie wyobrażam lizać tylek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizalam kiedyś facetowi tylek. Chciałam spróbować. No i on zaczął tak się wypinać, tak jak kobieta ruszać biodrami,razu skojarzyło mi się z homoseksualizmem. Czar prysl. Po tygodniu go rzuciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,29 ty jestes jakis walnienty , jaka dziewczyna robi laske wbrew swojej woli albo inne rzeczy , ja lize tylek faceta bo chce a nie ze sie zmuszam na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był kiedys nick Canis,,,,, umawiał sie z dooopami z forum i kazał doooope se lizać, ohyda, szczyt dna i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę godności i szacunku dla samej siebie drogie panie. Panowie może mniej oglądania p****li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozorek
Poswiadczam ze przyjemnosc jest wielka ale wtedy tylko gdy sprawia to przyjemnosc kobiecie ktora piesci w ten sposob Ja sam uwielbiam lizac zwlaszcza duzy tyleczek gdy kobieta dlonmi rozchyla posladki a i swoj chetnie wystawiam do pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam to za uwłaczające kobiecie i niesmaczne. Co innego klęknąć tak przed kobietą i.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwlaszczajace?Facetowi,z ktorym jest sie od lat i ktory moja pupe uwielbia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdo/li sie wam w doooopach. żenada ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuuuuuuuuuu paskudztwo :( ludzie sa obrzydliwi, zeby d**y sobie wylizywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lizanie d**y jest obrzydliwe i uwlaczajace to lizanie fiuta i c**y to tez jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×