Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaparcia u miesiecznego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Corka od dwoch dni meczy sie i kupki nie moze zrobic. Corka jest karmiona piersia. Placze krzyczy meczy sie nie wiem jak jej pomoc. Znacie jakies sposoby. Co moge zrobic zeby sie wyproznila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kładź ją często na brzuszku, masuj w jedną stronę (tylko nie pamiętam czy tak jak wskazówki zegara czy odwrotnie, poczytaj w którą.. bo to ważne.. wtedy pobudza się pracę jelit w odpowiednią stronę) i rób dziecku "rowerek". Połóż na plecach złap na łydki i delikatnie dociskaj raz jedną, raz drugą nóżkę do brzucha.. Tylko z wyczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko przerabiałam to w zeszłym roku! Jak dobrze, że to za mną już :D jak leży na plecach to masuj po brzuchy zgodnie ze wskazówkami zegara, a jak lezy na brzuchu to masuj plecki w przeciwna strone do wskazówek zegara, oprócz tego suszareczka, okłady z pieluszki, a jak to nam nie pomagało to czopek glicerolowy :D tzn pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci karmione piersia moge robic kupe co 10 dni. Moze to nie zaparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno właśnie do 10 dni mogą się nie wypróżniać maluchy karmione piersią ale ja mojej corce podawałam pół czopka jak herbatka nie pomagała bo także widziałam jak się męczy i jakoś nie przemawiała do mnie ta reguła, że 10 dni może być bez stolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od szczepien sie meczy. Tez to przerabialam.kolki po 10 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastosuj windy zeby odeszly gazy. Posmaruj pupe i koncowke wazelinka i delikatnie wloz po wczesniejszym rozmasowaniu brzuszka. Mojej gazy odchodza ze az rurka piszczy i od razu jest spokoj.super to windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×