Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boculka12345

Gdzie tanie suknie w Krakowie ?

Polecane posty

Witam. Gdzie można kupić tanią suknię ślubną w Krakowie? Cena do 2000 / 2500 maksymalnie. Znalazłam sobie 1 salon gdzie spodobały mi się 4 sukienki i zapytałam na FB o ceny 2 modeli. Salon miał na stronie zdjęcia tych modeli więc im podesłałam zdjęcie i zapytałam o ceny. 1 model 1900 a 2 model 3200. Mało tego okazało się że oni nie mają tych sukienek w salonie i że mogą mi uszyć. Problem w tym że znalazłam na zagranicznej stronie zdjęcie tej jednej sukni tylko na innej modelce, te same ozdoby i wykończenia, na zamówienie w przeliczeniu na polskie kosztowała 1200 zł. Z kolei cena tej 2 sukni 3200 to już dla mnie wysoka cena jak za suknię która nie jest znanej firmy i ciężko będzie ją odsprzedać. Suknie tych znanych firm są już w tej cenie więc nie wiem czemu salon podał mi taką cenę jak jest to zwykły salon :/ i wydaje mi się że zdjęcia na stronie nie są ich i tych sukien w ogóle nie mają tylko szyją na wzór :/ Nie chcę zostać naciągnięta, ponieważ nie mam pewności że salon mi uszyje te samą suknię skoro znalazłam ten sam model gdzieś indziej pod inną nazwą. Czy znacie jakieś uczciwe salony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam ten model sukni po raz drugi i jest to suknia Cymbeline. A na stronie salonu suknia nie ma nazwy tylko przypisany numerek czyli suknie szyte na wzór co nie oznacza że takie same a cena podana jak za markową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
model Cymbeline z 2011 jest w tym salonie okreslany jako nowość 2015 :D i szyj suknie w takim salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×