Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wylooogowana

...Bez względu na wszytko ...

Polecane posty

Dlaczego zakładam swój temat? Bo czytam tu często o "kółku wzajemnej adoracji" przez, które większość nie chce zakładać tu konta lub po prostu na swoje konto nie wchodzi. Dajmy temu spokój. Stwórzmy miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bez chamstwa i dla wszystkich bez wyjątku. :) Jeśli nie w tym temacie to może ktoś założy własny na którym w spokoju będziemy mogli porozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam,czytam i nie bardzo rozumiem powody założenia tematu ,tak jakoś nieskładnie napisane.. Bez względu na jakie wszystko? I o czym chcesz rozmawiać jak nie rzucasz żadnej propozycji tematycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Master :D Myślę, że jak zaczniemy olewać chamstwo to w końcu niektórym a może nawet większości to się znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bez względu na wszystko to tylko nazwa tematu :) A to miejsce jest tylko nawoływaniem do tego żeby przestać się chować za "gościem". Nie narzucam tematu, bo chciałabym byśmy mogli rozmawiać tu na luzie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red a może być i tak :) Można wylać żale, zapytać o zdanie na jakiś temat lub po prostu podzielić się swoją opinią. Bez chamskich docinków i nudnych prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie podziele się swoja frustracja. nie mogę znieść, ze wylooogowana pisze z wilkiem. Twoich wypowiedzi wychodzi na to, że rozumek masz spory. Więc po co z nim piszesz? to glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitny plan, ale nie do zrealizowania. Obawiam się, że stworzenie czegoś co usatysfakcjonuje wszystkich i gdzie zniknie zawiść i chamstwo nie udało się nawet Bogu. Ale zawsze warto próbować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze tam gdzie jestem mile widziana :D Nie mam zwyczaju słuchać opinii ludzi na temat innych osób, oceniać powierzchownie lub być niemiła. Mi on nic nie zrobił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red jestem tego świadoma :D Dlatego też zachęciłam do zakładania własnych tematów. Zdaje sobie sprawę z tego, że chamskie pomarańcze nie znikną, ale można przecież je olać i zmniejszyć ich plagę. :) Zamiast się oceniać, spróbujmy sobie pomóc nawzajem w problemach. Dla kogoś mały problem może się okazać wielkim wyzwaniem dla drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam kolejna duszyczkę. Dzieńdoberek Marto +Egzekutor, Lelo wy za ten makijaż to dużo daliście? mi by sie przydał to moze w koncu buźkę pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master. To kosztuje majątek, bo trzeba oddać duszę Jokerowi. Ale czego się nie robi żeby podrasować swoją osobowość w sieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master taki make up to tylko dla wybranców. my z Lelo mamy chody tam gdzie ciebie by nawet nie wpuscili w tym gajerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się czep tramwaju a nie mojego gajerka. Lelo jestem w stanie oddac moją dusze, ale może nie koniecznie Jokerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tramwaje nie jeżdżą. co najwyzej autobusy zwane ogórami. wylooogowana aniołku gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylooogowana:)))a kogo tutaj sie bac?:))):))przeciez to tacy sami smiertelnicy jak my;)));)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×