Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przekonać rodziców odnośnie samochodu?

Polecane posty

Gość gość

zrobiłam prawo jazdy od razu po ukończeniu 18 r.ż, jestem w maturalnej klasie, kiedy jeszcze byłam na kursie obiecali mi- zrobisz prawo jazdy, będzie samochód. prawo jazdy od roku leży w portfelu, a ja sporadycznie jeżdżę ich autem, NIGDY SAMA, tylko zawsze z nimi a to do sklepu itd. teraz ich argument- zdasz maturę, dostaniesz się na studia, będzie auto. nie ufam im w to, moi znajomi mają samochody i matura tu nie ma nic do rzeczy. jak ich przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi rodzice może nie mają pieniędzy na kupno samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznij zarabiać w weekendy? może jak trochę odłożysz na samochód, wtedy rodzice zrozumieją, że jesteś odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to... Co prawda u mnie chodziło o Chrzestną, ale jednak. Najpierw było, że jak zdam prawko, będzie auto. Potem, że po zdanej maturze. Później, że jak dostaniesz się na studia, do tej pory auta nie widzę...:P. Może pogadaj z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz forsę to se sama kup. nie masz forsy to zarób, ale potem musisz jeszcze zarabiać parę stówek miesięcznie na trzymanie tego samochodu. rozumiem, że zapitalasz kilka kilometrów do przystanku codziennie i masz duże podwórko na stawianie samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja chrześnica raczyła poinformować mnie że na 18 urodziny chce pieniądze na prawo jazdy. Z pewnością dostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nowego mieszkania w centrum nie chce? jak ludzie dostają wszystko za darmo, to nie nauczą sie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jesteś odpowiedzialna, masz sprawdzony warsztat na oku gdzie będziesz robić przeglądy typu http://dekar.radom.pl/ i tego typu historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisała poprzedniczka, a jeśli chodzi o dobry warsztat samochodowy, to ja polecam ten: http://celmer.torun.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×