Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malwina mora

Jak wyjść z długów historie zadłużonych

Polecane posty

Gość katarka
Słuchajcie, też się zastanawiałam nad tym, w Anglii jest coś takiego jak upadłość konsumencka.Poszperałam i w Polsce też jest taka możliwość, to super opcja dla osób zadłużonych https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka , można złożyć taki wniosek, dostarczyć wszystkie dokumenty, udowodnić że nie mamy środków, możliwości spłacać zadłużenia, znaleźć świadka. Cały proces oczywiście trwa, ale warto bo to pomoże nam uporać się z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amedria
Wiesz co, akurat "szczęście" jest tu średnio odpowiednim słowem, no ale. W gronie moich znajomych też jedna z bliskich mi osób zapętliła się w długi, były na tyle duże, że nie było możliwości ich spłaty. Wiele czynników doprowadziło do takiej sytuacji, ale nie o tym teraz chcę mówić. Jest wyjście z tej sytuacji, ale trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że czasochłonne - kancelaria Egidon https://egidon.pl jest pomocna w takich sprawach. jeśli ktoś szuka pomocy, na pewno jej udzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jasne nikt sie nie zorientuje że to firmy sie same reklamują. Brawo normalnie. Może w końcu ktoś napisze z doświadczenia co to za firmy i jak wygląda ich oferta w praktyce? Bo na razie to reklamy są wszędzie. Jak bym chciał reklamy poczytać to sobie pozbieram ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amedria! Ty głupia cipo! Kazdy głupi wie,że przy niebotycznych dlugach ogłasza się upadłość konsumencka bo to jedyne wyjście i nie trzeba do tego żadnych kancelarii ani znanych lub mniej znanych prawników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaKr
Jak ktoś wcześniej napisał to same harpie sie tu zleciały. Niby takie normalne "ciocia polecila to wzięłam. Skuteczni!" tanie chwyty. Każdy przecież wie że to reklamy... Zamiast pomóc na prawdę to czekają żeby nam portfele wydoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolos
No, a państwo nasze nic z tym nie chce zrobić. Miała być pomoc a teraz nici z pomocy.... Jak to mówia sam se piwo zrobiłeś to teraz je wypij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego oczekujesz że w czym ci niby pomogą? Piszesz bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelo
Też myślalem że nie da sie z tym samemu nic zrobić. Trzeba walczyć i nie poddawać sie! Moja sprawa z kredytem frankowym trwa i walcze z bankiem. Wam też to proponuje bo tak to czekac na cud to nic wam nie da. Proponuje szukac pomocy w kancelariach bo teraz dużo pomagają w takich sprawach. Ale najlepiej szukajcie takich co oferuja najpierw darmową analize bo nie ma sensu płacić z 3 stowy jak wam powiedza tylko tyle co już wiecie,a tak to przynajmniej nic nie stracicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Axelo, jak Twoja sprawa wygląda? Do kogo się zgłosiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę "Jak z Bożą pomocą wyjść z długów". Dzięki niej przestałam powiększać swój dług, a teraz pomaleńku go spłacam. Nie jest łatwo, ale da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co, ze modlitwa mi dlugi splaci? Ciekawe ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelo
Ja skontaktowalem sie z emediator. Aktualnie zajmujasię moją sprawą. Osobiscie jestem bardzo z nich zadowolony. Napisałem o tym juz w innym watku na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InformatorPierwszy
Pamiętajcie, że najgorszym wyjsciem jest branie pożyczek i kredytów na spłate pożyczek i kredytów. Nie ma co, bo pętla murowana i nie wyjdziecie z tego. najlepiej konsolidacja albo resturkturyzacja jak nie wydalacie ze spłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessss
Myśmy w naszej spółce z.o.o musieli się w pewnym momencie zabezpieczyć kredytem, żeby móc prowadzić działalność i równocześnie opłacać ZUS. Nie było to opłacalne rozwiązanie i w zasadzie trochę równia pochyła w dół. Sensowne rozwiązanie dobrali nam w tamtym okresie prawnicy z LEXA ( http://kancelarialexa.pl). Skuteczna optymalizacja podatkowa, poza tym pomogli nam też obniżyć koszty mediów, co w naszej branży generowało spore wydatki. Wszystkie te zmiany poskutkowały tym, że dzisiaj już jesteśmy bez kredytu na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek9393
...a ja polecam bloga eMediator.pl. Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam. Możecie przeczytać na nim, np. o mediacji/restrukturyzacji i znaleźć wiele przydatnych wskazówek, m.in. jak samemu poradzić sobie z długiem (tak, to jest możliwe!). Pozdrawiam :) http://emediator.pl/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areksocha
Polecam kancelarię Lexa jeśli chodzi o długi firmowe czy prywatne. Ja się zadłużyłem na własny rachunek a nie firmy, ale sumy były na tyle duże że w sumie niejedne przedsiębiorstwo mogłoby taki łączny dług osiągnąć pewnie. Potrzebna była upadłość konsumencka i kancelaria przez wszystkie etapy przeprowadziła bardzo skutecznie i profesjonalnie. Polecam każdemu kto ma naprawdę duże problemy finansowe i nie widzi rozwiązania. Rozwiązanie zawsze jest, sam jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarasss
Sporo teraz firm różnego typu zajmuje się oddłużaniem i tego typu pomocą. Myśmy się zdali w zupełności na kancelarię Lexa z Krakowa. Poprowadzili nam restrukturyzację, zadbali o dywersyfikację majątku przez co komornik musiał obejść się smakiem i nie skonfiskował nam mienia. Mają doświadczenie, wiedzą jak rozegrać najtrudniejsze sytuacje. U nas długi sięgały grubo ponad 1 mln PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola889
dziekuje Wam za porady! W ogole faktycznie ciekawy ten blog z emediatora, na peno bedę tam zaglądac i czytac bo dużo darmowej wiedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramira
Tydzień temu zakończyłam współpracę z eMediator.pl. Zgłosiłam się na mediację do nich. Miałam trzy kredyty z dosyć dużymi ratami ale mediowałam ten największy bo wszytkie pieniądze szły tylko na raty, a gdzie reszta... w kazdym razie byłam wcześniej tutaj i poczytałam trochę opinii no i stwierdziłam że warto, zaryzykuje. Nie umiem sobie sama już z tym radzić i potrzebowałam kogoś kto za mnie podejmie się mediacji z bankiem, bo ja zawsze spotykałam się z odmową jak o cokolwiek się starałam. Na szczęście i w końcu wynegocjowali dla mnie mniejsze raty za co im jestem mega wdzięczna. Te kredyty potrafią zrujnoać jak nie ma się wsparcia finansowego. Jak macie podobnie to skontaktujcie się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam o upadłości: emediator.pl/2017/09/moge-oglosic-upadlosc-konsumencka-majatku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julas81
a co z negatywnym bikiem jak mam? moge usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No możesz jak masz spłacony dług. pobierz sobie raport z biku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca_eMediator_pl
@julas81 Polecam kurs online o budowaniu pozytywnej historii kredytowej, który dostępny jest pod adresem kurs.emediator.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×