Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Implanty zębowe Kraków

Polecane posty

Gość gość

Bede bardzo wdzieczna za polecenie sprawdzonych gabinetow w Krakowie (chodzi oczywiscie o zalozenie implantow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuję w Krakowie, ale jednak po implanty pojechałam do rodzinnego Wrocławia do Unident Union i nie żałuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Słyszałam dużo o Ortodoncji w Krakowie : http://ortodontica.pl . Wydaje mi się, że z tego co czytałam na ich stronie są dobrzy. Mają sporą ofertę, a do tego młoda i dobrze wykfalifikowana kadra pracowników. Rozwiązują każdy problem związany z uzębienie i jego wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matuszakkk

Ja miałem wstawiany implant w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń i szczerze polecam. Super podejście do pacjenta tam mają, z dużym szacunkiem się odnosza, a implant wszczepiony - bez żadnych powikłań itd Wszystko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vbbbba

Zgadzam się w 100%. W Krakowie jak wstawiać implant to tylko u Cichonia, lepszych specjalistów się nie znajdzie w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian
Dnia 27.02.2019 o 17:58, Gość Matuszakkk napisał:

Ja miałem wstawiany implant w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń i szczerze polecam. Super podejście do pacjenta tam mają, z dużym szacunkiem się odnosza, a implant wszczepiony - bez żadnych powikłań itd Wszystko jest super.

Cichoń najlepszy, w Krakowie nie ma lepszego specjalisty od implantów zębowych, ogólni centrum ma poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaAdama

Zgadzam się z przedmówcami. U nas w Krakowie Cichoń jest najlepszy. Maż miał dwa implanty u nich robione i wszystko jest wzorcowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja dużo pozytywnych opinii słyszałam o Lux Med. Podobno implanty też mają w swojej ofercie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić Ci gabinety Lux Med. Mają tam świetnych specjalistów i szeroką ofertę usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie implanty wykonali w  Krakowskiej klinice Luxdentica. Nowoczesna klinika, na prawde piekna robota, mam ząbki jak gwiazda filmowa. w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×