Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalokowanaaaaa

blokada w rozmowie z mezczyzna

Polecane posty

Gość zalokowanaaaaa

chcialam sie poradzic oraz wyzalic.. kiedys bylam wesola dziewczyna. potrafilam dogadac sie z kazdym i rozmawiac na przerozne tematy. jednak czasem potrzebowalam chwili spokoju.. chcialam lezec z moim chlopakiem w objeciach i ciszy i tworzylismy fajny dwuletni zwiazek ktory niestety sie rozpadl. nastepny byl ode mnie starszy kilka lat i mial o wiele starszych znajomych ktorzy mieli wlasne firmy itd. nie potrafilam znalezc wspolnego jezyka z nimi wiec on stwierdzil ze malo mowie.. gdzie na poczatku byl zachwycony jaka gadula jestem. nie zdazylam dobrze go poznac a on oczekiwal ode mnie ze bede umiala rozmawiac z jego znajomymi od razu.. nie wypalilo bo wyjechal do innego miasta. w sylwestra poznalam wspanialego chlopaka 3lata starszego. spodobalismy sie sobie bardzo i widzielismy sie kilka razy. on niestety w tej chwili mieszka 60km ode mnie jednak w tym roku jade do tego miasta na studia.. ostatnio stwierdzil ze chyba sie nie rozumiemy w wielu sprawach. bylam w szoku o naprawde swietnie mi sie z nim rozmawialo.. wydaje mi sie ze sie jakos zablokowalam po pierwszym chlopaku. ze strachu ze zrobie cos zle blokuje sie. chcialabym nadal sie z nim spotykac ale nie wiem jak mu to wszystko wytlumaczyc. nie wiem czego od was oczekuje chyba jedynie slowa wsparcia. chcialam sie komus wygadac. czy ktos mial podobnie z blokada jezeli chodzi o stosunki z mezczyznami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęścia szukaj w sobie a nie w kimś :) jak facet cię naprawdę pokocha to będziecie sobie milczeć i będzie wam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×