Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

narzędzia ogrodowe

Polecane posty

Gość Antoniantek332
Ja nie mam takich problemów bo zdecydowałem się na narzędzia ogrodowe z oferty sklepu https://mtdsklep.pl/ Jesień to dla właścicieli ogrodów pora porządków i przygotowania ogrodu do zimowego spoczynku. Pozostawienie ogrodu w dobrym stanie na zimę, zaprocentuje w przyszłym sezonie. Warto w sierpniu zadbać o spulchnienie ziemi w doniczkach, na rabatkach, grządkach czy wokół drzew owocowych i krzewów. Po mocnym lipcowym słońcu mogła się ona zamienić w twardą skorupę, która utrudni przepuszczalność gruntu. Oprócz tego usuńmy chwasty, a także przekwitłe kwiaty. Zaleca się również przycięcie zbyt wybujałych pędów kwiatów, krzewów malin czy pędów drzew wiśni i czereśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór jest u www.homedirect24h.com. Produkty mocne i solidne. Obsługa sklepu na szóstkę. Transakcja przebiegła pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości sprzęt, narzędzia i artykuły ogrodnicze dostaniecie w http://www.ogrod-dom.pl/ pod Krakowem. Mają wszystko co niezbędne i to od dobrych marek a do tego macie u nich też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. U nas bardzo dobrze się sprawdzają. Kupowaliśmy również u nich kostkę brukową, altanę i sprzęt nawadniający do ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór dobrych narzędzi ogrodowych możecie znaleźć w centrum ogrodniczym www.ogrodslaski.pl, które znajduje się na Śląsku. Sama od nich kupowałam narzędzia, rośliny i inne dodatki do ogrodu. Mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy komfort pracy w ogrodzie to jest w zimie nie robi się nic gratuluję wstrzelenia się z tematem w czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac jak dobrze znam sie na ogrodzie skoro mówisz że w listopadzie (to nie zima) nie robi się w ogrodzie nic. dobry żart, nie wiesz nie wypowiadaj się - dobra zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Zamów sobie coś dobrej jakości. Ja kupuję na Arsen24 i wszystko śmiga jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldek

Co do narzędzi ogrodniczych to dobry wybór znajdziecie w zmwalkiewicz.pl ze świętokrzyskiego. Kupowałem tam grabie, łopaty, haczki, taczkę i inne niezbędne rzeczy. Ceny mają dobre no i jakość produktów wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylia

Ja z kolei zaopatruję się w hurtowni greenandjoy.pl Dostaniecie tam dobry wybór sprzętu ogrodniczego, nasiona, nawozy i środki ochrony roślin a nawet grille. Jakość sprzętów pierwsza klasa, jestem zadowolony, że udało mi się na tę firmę trafić, duży plus za korzystne ceny. Hurtownia działa w Gdańsku, ale prowadzi też sprzedaż przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Kiklat

Nie masz zdania nie możesz się zdecydować, wejdź na bloga poczytaj opinię specjalistów narzedzia-pm.pl coś pod siebie dopasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

Godnym polecenia miejscem jest sklep www.sklep.sumax.pl/. Bardzo bogata oferta narzędzi ogrodowych doskonałej jakości. Kupowaliśmy z mężem kilkakrotnie u nich i mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wyżej wspominał solidnej jakości łopaty i sekatory można kupić u www.rolmasz-zary.pl. Poza tym mnóstwo innych produktów służących do pielęgnacji ogrodu. Zawsze można wybrać coś ciekawego i przydatnego w atrakcyjnej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, magdalena.kurska45 napisał:

Jeśli chodzi o sprzęt do ogrodu to ja dużo mam z firmy krysiak.pl. Mamy od nich piłę do drewna i jakieś rożne do trawnika typu kosiarka. 

Potwierdzam już od kilku sezonów jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robie aby narzedzia dluzej mi sluzyly? Odpowiedz jest bardzo prosta.. przede wszystkim odpowiednia konserwacja narzedzi po pracy, wtedy wytrzymuja one wiecej niz sezon, a druga sprawa to wszystk zalezne od firmy i sposobu wytwarzania ich, ja posiadam cellfast takze smialo moge od nich produkty polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×