Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnanka

Odejść? Zostać? Już go nie kocham.

Polecane posty

Gość smutnanka

Wyszłam za mąż dość młodo (24 lata), urodziłam córkę (obecnie ma 2,5 roku). Od kilku miesięcy mam depresję. Między mną a mężem bywało różnie, mieliśmy gorsze chwile, on uciekał w alkohol, a potem stosował wobec mnie przemoc. Ja mu wybaczałam. Teraz wiem, że to był błąd. Nadal zdarza się nam pokłócić, mąż używa wtedy wobec mnie słów takich jak "szmata, d****** debil". Przez niego straciłam szacunek do samej siebie, nie potrafię wygrzebać się z gnoju, w którym tkwię. Moje życie sprowadza się jedynie do pracy i dbania o dziecko. Gdyby nie córka nie miałabym po co żyć. Bardzo chcę od niego odejść, już go nie kocham, a wręcz nienawidzę. Finansowo dałabym radę, jednak bardzo się boję, że będzie chciał odebrać mi córkę. Zarabia dużo więcej niż ja, ma dom po rodzicach, teściowie na pewno pomogliby mu w opiece nad córką. Dziecko to wszystko co mam. Z jednej strony chcę się od niego uwolnić, a z drugiej wiem, że pozew przyniesie mi jeszcze większe problemy :(. Forumowiczki, proszę, poradźcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za szybko dziecko ,bo zaszłas jak chyba jeszcze byłaś nim zauroczona ale skoro go nie kochasz to co będziesz z nim na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw wylecz sie z depresji a pozniej podejmuj radykalne zmiany w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze psycholog, może jakaś fundacja jest w Twoim miejscu zamieszkania umożliwiająca darmową terapię. Po drugie konsultacja z prawnikiem, szukać takiego, który działa w ramach fundacji w walce z przemocą. Niestety jeżeli zdecydujesz się na rozwód, powoli trzeba zbierać dowody na Jego znęcanie psychiczne, wyzwiska. Nagrywanie rozmów, pozostawianie smsów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×