Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leskka

Wiosenne wietrzenie szafy

Polecane posty

Dzisiaj po raz pierwszy poczułam, że budzę się z zimowego snu :) nawet próbowałam wyciągnąć z szafy lżejsze ciuchy. Tutaj napotkałam mój problem - nie mam butów na wiosnę! Chodzi mi o jakieś ładne kryte pantofle, pół buty. Cenię sobie przede wszystkim wygodę, więc poszperałam trochę w internetowych sklepach i spodobał mi się jeden z modeli butów camel active. Czy któraś z was słyszała wcześniej o tej firmie? Czy w ogóle marka ma dla was znaczenie przy kupowaniu ubrań/butów? Ja nie jestem przywiązana sentymentem do żadnej z marek, więc chętnie kupiłabym właśnie ten nowy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to pierwszy raz słyszę o takiej firmie, ale skoro podobają Ci się buty to kupuj śmiało :) w tym sklepie znajdziesz dużo produktów camel z serii active, w tym buty http://shoe-mania.pl/camel-active/ . Ja upatrzyłam ostatnio fajne buty w Kazar i... CCC! serio, mają teraz dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o tej marce nie słyszałam. Jest dostępna tylko w internecie czy w sklepach w galeriach też ją znajdę? Może warto jednak najpierw zobaczyć te buty na żywo i sprawdzić czy rozmiar pasuje. A jeśli się okaże, że wszystko ok i cena w sklepie internetowym jest lepsza to wtedy kupić. Ja to jakoś nie umiałabym kupić butów bez mierzenia,ale to dlatego że czasem mam wrażenie że jedną stopę mam trochę większą bo lewy but mnie czasem uwiera przy palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem można zaryzykować takie zakupy internetowe, bo prawo konsumenta zawsze pozwala nam na wymianę lub zwrot towaru także czasami można zaryzykować:) ile razy człowiek chodzi po tych galeriach i kompletnie nic nie pasuje i kompletnie nic nie ma:/ Ja uważam, że można kupić, tym bardziej, że każdy but posiada również gwarancję dwuletnia:) więc się nie zastanawiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaki masz rozmiar stopy, mi bardzo ciężko jest znaleźć buty odpowiednie dla mnie ponieważ rozmiar wacha się od 35 do 37 . moja córka skolei ma typowe, standardowe 38 czyli 24,5 cm i bez wahania kupuje buty w necie, jeszcze się nie zdarzyło żeby nie pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×