Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 30 lat i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

I powoli dochodzę do wniosku, że nie ma sensu tego zmieniać. Mam zbyt dużą blokadę. Byłem w życiu na pięciu quasi-randkach (pierwsza w wieku 28 lat). Skwitowałbym je, jako bezowocne gadanie o pierdołach... Dreszczyk emocji , napinanie się... Bez sensu raczej. Teraz dochodzę do wniosku, że najlepiej wydawać kasę na małe przyjemności. Kino, alkohol. Może jakiś numer komuś się wywinie... Myślałem też, żeby pójść do prostytutki, ale doszedłem do wniosku, że miałbym zbyt duże poczucie winy (jestem człowiekiem wierzącym w Boga). Jeszcze bym się pochlastał, bo bym miał chwilę załamania... Do tego zauważyłem, że chyba coraz częściej zaczynam być seksualnym impotentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest twoim bogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AchójCIw***E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż jestem młodszy to skończę tak samo pomimo tego że podobno jestem przystojny.Zbyt dużą mam blokadę, praktycznie przez całe życie nie zadawałem się WCALE z płcią przeciwną i teraz jestem nie nauczony tego zapominam języka w gembie i wyłącza mi się myślenie przy nich,robię się przy nich jak niedorozwinięty umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg abrahamiczny, o którym mowa w starych tekstach. Logiczne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 - Podobnie mam. Też kilka razy w życiu usłyszałem, że jestem przystojny. Ja nie głupieję, nie zapominam języka w gębie, co prawda... Ale jestem z natury chłodny emocjonalnie. Mam ekscentryczne zainteresowania, i trudno byłoby mi znaleźć wspólny język z jakąkolwiek dziewczyną. Ostatnio dwie koleżanki mnie zagadywały, to je zbywałem, bo nie chciało mi się produkować... A nadskakują, starają się frajerzy, a nie mężczyźni... Czasami bywa, po ludzku, emocjonalnie smutno, ale mam parę alternatyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2304
No cóż też bywam podrywany i zdażyło się że zostałem zagadany, ale zbywam je przecież nawet nie umiem gęby otworzyć ani pokazać swoich emocji, zamiast to przyjmuję pozę kamiennej twarzy i udaję że mam to w d.pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jednym z tych, którzy urodzili się by żyć samotnie. Samotność nie opuści nigdy. To ona będzie czekała z Tobą na przejście na tamten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2304
Urodziłem się jako normalny dzieciak, ale przez nieprzyjemne wydarzenia które powtarzały się notorycznie przez całe dzieciństwo sprowadził mnie do parteru, w żadne przeznaczenia nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wierzę w przeznaczenie. Zdrowy rozsądek i czysta fizyka mnie ku tej opinii kieruje... Wszechświat składa się z atomów, kwantów, cząstek elementarnych. Wszystko jest przeliczalne, przewidywalne. Wszystko jest konsekwencją tego, co było wcześniej. Wszystko jest częścią kontinuum. Jak tory bil na stole bilardowym, jak wzory tworzone, przez upadające domino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest konsekwencją ale zawsze można tworzyć nowe potrzebna inspiracja w ten sposób wszystko się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nic nie tworzysz, bo sam jesteś częścią kontinuum. Masz jedynie iluzję, że masz jakikolwiek wpływ... Dlatego postanowiłem inwestować w studia, a w wolnych chwilach w alkohol. Alkohol znieczula i rozwesela serce człowieka, jak jest napisane w jednym z Psalmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samymi myślami już tworzysz i wpływasz na innych nie mówiąc o słowach czynach,alkohol to iluzja bawisz się wtedy z podobnymi z astrala przestajesz być wolny,po latach jesteś nałogowcem z uszkodzonymi komórkami w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nałogowcem z uszkodzonymi komórkami w mózgu" O to chodzi. ŻYJ SZYBO, UMRZYJ MŁODO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*SZYBKO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co życie takie długie? jest bardzo krótkie,to w sumie chwila i trzeba będzie pożegnać tych którzy są bliscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam bliskich. Z rodzicami ciężko się dogadać, a dalszej rodziny całkiem się wyrzekłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już wiem ze w tym wcieleniu nie wyrobię się ze wszystkim co bym chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do trudnych spraw albo dlaczego ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tylko jedno wcielenie. Gadasz, jakbyś miała mózg zryty, jakąś lewicową ideologią neopogańską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam że tak odpiszesz, nie masz jeszcze za sobą wielkiego strachu za któregoś z rodziców ,ciężko się dogadać wiadomo ale jak człowiek coraz starszy to inaczej na to patrzy ,potem rodzice się starzeją i łagodnieją i zaczynasz czuć że role się odwracają i Ty teraz więcej możesz i że Ty czuwasz nad nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 - Po jaki c.h.u.j?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w piśmie masz napisane że jest jedno wcielenie? zresztą to nie ważne ,nawet jak wierzysz że jedno już idę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 - Całkiem cię pogieło? Mam nad zgredami czuwać, jak jakaś opiekunka? I może pieluchy im zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Pisma jasno wynika, że człowiek raz się rodzi i raz umiera. Jest zapisany w Księdze Życia (raz), od założenia świata i raz stanie przed Sądem... Wy lewacy jesteście popaprani i nie umiecie myśleć logicznie za grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja sprawa,nie kpij z pieluch bo twoja matka obsranego Cie myła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wszystkie religie wschodu są lewackie?,mi nie przeszkadza że wierzysz w jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"twoja sprawa,nie kpij z pieluch bo twoja matka obsranego Cie myła" Ale ja nie zamierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaj XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53-Wszystkie są lewackie i czeka je nędzny koniec... "I zniży się pycha człowieka, a wyniosłość ludzka opuści się, lecz jedynie Pan wywyższy się w owym dniu, a bożki doszczętnie zginą. I wejdą do jaskiń skalnych i do jam ziemnych ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią. W owym dniu rzuci człowiek kretom i nietoperzom swoj***ałwany srebrne i swoj***ałwany złote, które sobie zrobił, aby im się kłaniać." Iz 2:17-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×