Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wyprowadzaliscie sie z domu jak daliscie rade wynajac mieszkanie

Polecane posty

Gość gość

jak wyprowadzaliscie sie z domu jak daliscie rade wynajac mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to przebiegało u was? ile mieliscie lat jak wyprowadziliscie sie? Wynajmowaliscie sami czy ze znajomymi? Jeden pokoj czy kawalerke? Bo ja mam ciezka sytuacje w domu i chcemy sie z mama wyprowadzic, bo juz nie da sie wytrzymac. Tylko zastanawiam sie czy nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyprowadziłam się jak miałam 28 lat z moim narzeczonym, bo sama nie dałabym rady wynająć mieszkania, tylko pokój, a w tym wieku już jestem za stara na mieszkanie ze studentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprowadziłam się jak szłam na studia dodam że rodzice mi nie pomagali finansowo wynajmowałam mieszkanie wspólnie z innymi studentkami - włocławek. Po licencjacie wyprowadziłam się do Łodzi i tam już sama wynajmowałam praca na czarno w sklepie zarobki od 1500 do 2200 plus stypendium ok 400 zł plus renta po mamie ok 500. Starczyło na życie opłacenie studiów i jeszcze odłożyłam kaskę. Sporo zależy od tego czy wynajmiesz w bloku czy w kamienicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce wyprowadzic sie z mama, mama ma rente w wys 1000złotych. Ja szukam pracy, mysle ze we 2 jakos bycmy wynajely jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak duże miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy gdzie mieszkacie, jaki jest koszt wynajmu u was, musisz pracować, inaczej się nie da z 1000zł dlaczego chcecie się wyprowadzić? czy nie stracicie mieszkania, w którym teraz jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mieszkamy u dziadków. atmosfera jest okropna, ciagle kłótnie, ublizanie nam. Miasto do ok 70 000 mieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz prace to dacie rade. Z jednej pensji będzie trudno. Czasem zdarza się że ktoś okazyjnie chce wynająć bo wyjezdza itd. Trzeba pytac po znajomych byc moze uda się tanim kosztem wynajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialam 24 lata wyprowadzilam sie i wynajelismy mieszkanie z chlopakiem (obecnym mezem). oboje pracowalismy, mielismy oszczednosci. ja zaraz stracilam prace i znalazlam nowa (na poczatku mniej zarabialam niz wynosil czynsz). Byl miesiac slaby, oszczedzalismy na wszytskim, ale nie zapozyczylismy sie i jakos udalo sie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w miescie 30tys mieszkancow, wynajecie kawalerki 600 do 800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej pensji nie dacie rady, bo ten 1000 pojdzie na oplaty (wznajem, czynsz, prad, gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd gość dziś Jak znajdziesz pracę to dacie radę tylko najpierw ją znajdż dopiero potem mieszkanie. Wyprowadzka też kosztuje, wiem po sobie ile rzeczy trzeba kupić jak się idzie na swoje. Poza tym lepiej mieć kilka groszy odłożonych na wypadek np gdy właściciel może zażądać kaucji i zapłaty za czynsz i odstępne z góry a to już jest spora sumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×