Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
stecyn23

Restauracja w Warszawie na spotkanie rodzinne

Polecane posty

Gość Restauracja na mokotowie
Jadłam w Restauracji Akademia na Różanej (www.restauracjaakademia.pl) i przyznam, że się świetnie nadaje na rodzinny obiad. Pysznie i zawsze w weekendy jest animatorka dla dzieci :) miejsce sprzyjające takim obiadom rodzinnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że chodząc regularnie do Tokyo Sushi odzyskałem mnóstwo kasy w ich aplikacji lojalnościowej. Ciągle jakieś zupy wpadają, czy inne dania i jak jesteś stałym bywalcem to wychodzą coraz lepsze ceny, a i tak ogólnie nie jest drogo. Moje ulubione sushi w Wawie i nawet bym powiedział jest lepiej niż na otwarciu teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoska rodzina
Może to niektórym wyda się nietypowe, ale dla mnie dobrym lokalem na spotkanie rodzinne będzie Złota 65, pyszna pizza i to chyba najlepszy z możliwych posiłków, którym zajadać się będą zarówno młodsze jak i starsze pokolenia. Nie ma kłopotu co wybrać i czy dzieci coś zjedzą. My zawsze się tam spotykamy i czasem czuję się jak we Włoszech, ten lokal ma klimat, siedzimy, rozmawiamy i zajadamy się najlepszą pizzą w Warszawie, tak jakbysmy byli Włochami od urodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agillap
Jeśli jeszcze nie byliście, to na pewno spodoba się Wam w Akademii na Mokotowie. Mają tam fantastyczną obsługę i genialnego kucharza, który sprawia, że każde jego danie smakuje rewelacyjnie. My byliśmy całą rodziną na rocznicy naszych rodziców i każdy był pod ogromnym wrażeniem tej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pańska 85 jest fajnym miejscem na takie spotkanie. Mają prywatne kino więc dzieci można zająć bajką podczas gdy dorośli będą plotkować przy pysznej azjatyckiej kuchni fusion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak a dobrą restauracja na rodzinne spotkania jest Hagiel Bistro na Jana Olbrachta 4 w Warszawie, zresztą maja swoja stronę https://www.hagielbistro.com/ warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzosia1989
A nie wolisz poszukac wsrod restauracji pod Warszawą? Dla mnie to jest lepsza opcja, bo z dala od miejskiego zgielku :) ostatnio wyprawialam z siostra 30 rocznice slubu naszych rodzicow w Astorii, to jest w miejscowosci Kanie. Ladny lokal, bardzo smaczne jedzenie, ktore mozesz dopasowac wedlug wlasnych upodoban, a obsluga okazala sie byc pomocna, bylismy w stalym kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwojkimama
Ja bardzo polecam Ogród Smaku na Elektoralnej Fajny kącik dla dzieci, młoda, otwarta obsługa i jedzenie uważam bardzo dobrze - my głównie pierogi , w sezonie na słodko, teraz z cielęciną i ruskie. Mąż także żeberka, ja nie jadłam, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolata30

Literatka na Krakowskim Przedmieściu jest bardzo przyjazną restauracją z pysznym polskim i europejskim jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korman

Ja z moją familą byłem ostatnio w Sushi Saska Kępa na rodzinnym obiedzie. Wiem niektórym może wydawać się to dziwne ale przecież warto próbować nowych smaków,  a japońska kuchnia jest u nich rewelacyjna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annusia

Ostatnio z narzeczonym organizowaliśmy rodzinne spotkanie z okazji zaręczyn w Restauracji Ursus, tak na 20 osób, i wszyscy byli zadowoleni. Dzieciaki miały miejsce do szaleństw, starsi dobre jedzenie i napitki, generalnie wszystkim się podobało. Mogę polecić na rodzinne obiady i przyjęcia w gronie najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Zdecydowanie polecam na takie spotkanie Instalacje Art Bistro. Znajduje się w Zamku Ujazdowskim i świetnie przygotowują takie rodzinne spotkania. Sama nie pomieściłabym całej rodziny u siebie, dlatego jest to bardzo wygodne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwujcie stolik w Creme de la creme na św. Wincentego. Fajna, klimatyczna knajpka, mają rozsądne ceny i bardzo fajne menu. Na pewno wszystkim zasmakuje i każdemu się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bubbles - świetne miejsca dla młodzieży i dorosłych - doskonale dobrana karta win do każdego nawet wydawałoby się najprostszego dania - idealne na spotkania rodzinne. Możliwość rezerwacji stolików i organizowania większych i mniejszych win - wiem co mówię bo często właśnie wybieramy to miejsce, gdy chcemy razem zjeść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio organizowaliśmy imprezę rodzinną z okazji rocznicy ślubu naszych rodziców. I wybraliśmy Pałac Lasotów. Uważam że to jest najlepsze miejsce na takie imprezy. Odpowiednio urzadzony pałac w spokojnej okolicy. Z bardzo dobrą obsługa i świetną kuchnia. Przygotowali nam pyszne potrawy, wszystkie świeże , elegancko podane i przygotowywane na miejscu. Było elegancko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja  spokojnie mogę polecić pałac Lasotów. Eleganckie miejsce idealnie na takie przyjęcia> Bardzo miły, pomocny i kontaktowy właściciel. Perfekcyjnie przygotowana impreza z dobrym, świeżym i urozmaiconym jedzeniem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×