Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka wydziwia ze slubem

Polecane posty

Gość gość

brat meza zeni sie dokładnie 2 tyg przed terminem mojego porodu tzn ja mam ciaze zagrozona i moge miec cesarke wlasciwie na ich slub wiec nie jade i maz tez raczej tez nie bo chce byc przy mnie a to 150 km a my nie mamy auta...no wiec obraza potem wymysla jakies ksiegi zyczen ze sie kazdy ma wpisywac, ze druhny 3 i ona im kiecki szyje i inne bzdety az sie moj wkurzył bo zajedzie jego brata, bo ona do roboty sie nie ruszy tylko ma kase od rodzicow....ale ok nie moja sprawa tylko najbardziej mnie wkurza bo my mielismy skromne wesele , ze ona za naszymi plecami to nasze wesele wysmiewa....ze skromne takie itp. fakt było niecałe 40 osób, głownie starsi i do 2 w nocy bo kazdy był zmeczony i busik ich odwoził do domu...mała orkiestra była, sporo jedzonka, zabawy ale my nie lubimy blichtru a ona jeszcze sobie wymysliła, ze goscie to maja kase dawac....no jak mozna cos gosciom nakazac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież i tak nie jedziesz więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co cię to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz kazdy z czyms wydziwia gdybym sie mial tym przejmowac juz dawno by mnie zamkneli w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis wydziwia nad slubem a za rok bedzie rozwod. Moj kuzyn tez tak robil z narzeczona, wesele z pompa a po roku byl rozwod. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa też wyśmiewała moje wesele, bo sukienka taka gładka, prosta i bez koła, we włosach tylko kwiaty, bukiet mały z samych białych róż, a ona tak na bogato i z klasą beza z falbanami, na łbie korona, stroik, i trzywarstwowy welon, a w ręku niemalże wieniec pogrzebowy do ziemi, kolczyki i kolia jak u Alexis 30 lat temu ale ważne, że błyszczy, ogółem choinka się przy niej chowała.... więc za którymś razem u mojej mamy na grillu jak znów złosliwe komentowała to jej powiedziałam co myślę o jej stylizacji tak jak wam wyżej napisałam i o dziwo nawet mój brat się uśmiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie autorko lepiej zajmij swoja ciaza bo jak Cie tak zolc zalewa z powodu czyjegos wesela, na ktore itak nie idziesz to jeszcze dziecku zaszkodzisz- stres i nerwy bardzo zle wplywaja na plod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zenada to jestes ty. Zajmij sie ciaza i nie wscibiaj nosa w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zrobiliście sobie dzieciaka a nie macie auta?to jest dopiero żenada....jak można być tak nie odpowiedzialnym?Tak to wlasnie jest jak bieda i patologia narobi sobie dzieci a później nawet nie będziesz miała jak z dzieckiem jechac do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat biedni nie jestesmy a auta nie amy tzn prawa jazdy z powodu problemów zdrowotnych nie wkurzałoby mnie wymyslanie szwagierki gdyby ona nie zaczeła pierwsza wysmiewac naszego stac nas na dziecko, mamy mieszkanie i dom i dobre dochody i sami płacilismy za wesele, poprostu nie lubimy swiecic jak choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to ta bratowa jest nie fer, bo sama robi nie za swoje pieniądze wesele, a ma czelność obrażać inne, skromniejsze wesele ja bym jej powiedziała, że to czy wesele jest udane nie zależy od ilości wydanych pieniędzy, ponadto w ogóle od wesela nie zależy czy udane jest małżeństwo, niektórzy żyją bez wesela, albo pogubili obrączki, nie wszystkie panny podostawały pierścionki z brylantami, a sa to ludzie bardzo szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wzielam slub - tylko ze swiadkami. nawet rodziny nie informowalam (bo nie lubia mojego meza). Swiadkowie przyszli na obiad, wodeczka i po sprawie. A my wyjechalismy do tajlandii na 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
busik..jedzonko.....wtf? jeszcze pewnie masz fasoleczke i bedzie ta fasoleczka wysrywala kupeczki i rzygusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×