Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry adwokat szczecin

Polecane posty

Gość Anna Makieła

Witam. Potrzebuje Adwokata w sprawie karnej (łączenie wyroku/absorpcja). Może macie kogoś sprawdzonego godnego polecenia znającego się na tym. Bede bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Gość ania

Polecam do sprawy dot. wyroku łącznego mecenas Katarzynę Korgól - mnie raz pomogła w sprawie mojego brata, skomplikowana karna sprawa, polecam tel. 502768992.

Gość Gościu

Po wielu błędnych decyzjach przy wyborach adwokatów ( było ich trzech) wreszcie dostałam namiary na kogoś naprawdę ogarniętego. Polecam adw. Juchno-Marcjan, warta każdej złotówki, tel. 794215047

Gość Gość

Polecam adw. Ewę Filipską. Trafiłem do niej ze sprawą o rozwód (alimenty, wina i te sprawy). Potem były sprawy mojego biznesu, które mi prowadziła. Ma kancelarię przy ul. Więckowskiego 3/1 - blisko Kaskady.

Gość Traczka

Na ul. Księcia Bogusława jest kancelaria adwokacka p. Michał Gajdy , sprawdzony i godny polecenia. Bardzo się angażuje w sprawę i można liczyć na pomoc nawet w bardzo trudnych sytuacjach

Dnia 3.08.2019 o 15:06, Gość Traczka napisał:

Na ul. Księcia Bogusława jest kancelaria adwokacka p. Michał Gajdy , sprawdzony i godny polecenia. Bardzo się angażuje w sprawę i można liczyć na pomoc nawet w bardzo trudnych sytuacjach

Potwierdzam w 100%.  Bardzo dobra kancelaria. Pan adwokat Gajda poprowadził cały mój rozwód, a było orzekanie o winie. Wszystko poszło po mojej myśli. Sama bym sobie nie poradziła. 

Obroną w sprawach karnych zajmuje się adwokat Michał Gajda. Może on będzie w stanie Ci pomóc?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować