Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie boje sie wojny ...........

Polecane posty

Gość gość

w związku z kryzysem na Ukrainie bardzo się boje, ze się to wszystko przeniesie do Polski !! mam male dziecko i jak sobie pomysle, ze i u nas wybuchnie wojna to az mi się cos robi. Chce mi się plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz głupia babo sie z dzieckiem pobaw a nie zachowujesz sie jak mała dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie załozylam tego posta aby mnie obrazac.. czy cos zle napisałam? po prostu boje się, ze Rosja zaatakuje w końcu Polske i ucierpi na tym moja rodzina ..a Wy nie boicie się wojny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zaatakuje to co zrobisz? nic nie zrobisz wiec po co o tym myslec wojny nie powstrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojny nie powstrzymam, ale wkurza mnie jak Rzad pcha się tam gdzie nie trzeba, a to wkurza Rosje. chce zyc w spokoju a nie martwic się o takie sprawy ! myslalam, ze wojna to historia i nic takiego nam nie grozi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sami Londyńczycy siedzą i inni Brytyjczycy czy też inne nacje Polaków tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero zrozumienia dla Ciebie, ja też się boję i też małe dziecko..oby nic takiego się nie wydarzyło miejmy nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mial byc koniec swiata w 2012 to tez tak przezywalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to pod nóż pujda Litwa, Łotwa i Estonia a potem dopiero możecie trzasc portkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy jakos nie przezywalam tego . Teraz bardzo się boje :( może jestem głupia według Was, ale przez to wszystko to bardzo się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem wojna to historia. Tylko... historia się powtarza. Zawsze i ciągle. Bo ludzie nie wyciągają żadnych wniosków. Pokolenie ludzi, którzy przeżyli koszmar wojny bezpośrednio powoli wymiera; dziś wojna ma posmak romantyzmu. Nawet tytuły w mediach mamy takie same jak w latach 30' XX wieku. Oj powtórka sie szykuje na bank. Też mnie to przeraża, staram się o tym nie myśleć, ale gdzieś tam w tyle głowy ta myśl cały czas siedzi. A już Sikorski i spółka zadbają o to, żeby nas nie ominęła. Zastanawia mnie tylko jedno: czy są takimi głupcami, żeby wierzyć w powodzenie czy też działają na zlecenie Rosji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz...zero komentarza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to ciebie wyr/ich/aja ci/pko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fretka to ty? Na innym babskim forum był identyczny temat i taka sama histeryczna nuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×