Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zapytać lekarza, czy mi zrobi cesarkę na życzenie i czy mam za to zapłacić?

Polecane posty

Gość Gość

Nie wiem, nie miałam takich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Róbce co chcecie, byle legalnie i bez szkody dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość niehisteryczka napisał:

Żałosne histeryczki.... Skoro tak boicie się rodzić to albo nie zachodźcie w ciążę albo won do prywatnej kliniki na operację. Bo cc to nie poród, to operacja. Kobieta leży jak kłoda z wywalonymi  bebechami, nie rodzi, nic nie robi. Lekarz wyjmuje dziecko, "rodziłam przez cc" hahaha nie istnieje takie pojęcie. Rozumiem że jak poród nie postępuje, nagła potrzeba ratowania życia dziecka lub matki. Nie było wyjścia, jasna sprawa że cc potrzebne. Ale ojej co tu zrobić bo nie chce dużo wydawać a boję się rodzić, taka jestem biedna i w ogóle, ojojojoj. Nie zachodźcie w ciąże, skoro poród was przerasta to co dopiero opieka nad dzieckiem.

"Rodziłam przez cc" 😂 Taaaa, chyba skalpel lekarz już prędzej urodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ando napisał:

Handel cesarkami w państwowym szpitalu jest obrzydliwy, dawanie łapówek to przestępstwo, a jak personel widzi kolejne zaświadczenie o tokofobii to parska śmiechem. Znajomości, koperty, lewe zaświadczenia. Jak cokolwiek na porodówkach ma się zmienić skoro same utrwalacie te patologie? Są prywatne kliniki, ale nie, wy wolicie popełniać przestępstwo i traktować państwowy szpital jak własny folwark. Pomyślałyście, że jakaś inna ciężarna może zostać przez was pośrednio pokrzywdzona, bo nie dała łapówki, a lekarz się przyzwyczaił, że tej pomogę, a tej nie, bo nie dała w łapę? Uważacie, że to fair? Wy się do tego przyczyniacie.

A co mnie obchodzą inne pacjentki? Myślisz że te inne pacjentki pomyślałby o mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wiocha

Chyba tylko w tym kraju wy dzielicie się na OBOZY sn/cc

Nienormalne jesteście wszystkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość Jaaa napisał:

Po co te komentarze? Nie żyjemy w średniowieczu. Niech każda kobieta sama decyduje jak chce rodzic. Ja nigdy nie rodziłam ale wkurzają mnie takie komentarze. Każde z tych porodów jest dla mnie okropne ale urodzić trzeba i każda swoje wycierpi czy to z powodu gojacej rany na brzuchu czy gojacego się krocza. Każda sama wybiera co poświęci. Ja bym wolała brzuch. Także jak ktoś nie potrafi doradzić autorce po co wystawia głupie komentarze. 

dokładnie, zajmijcie się swoimi macicami. taki mamy system w polsce, że w wielu szpitalach poród naturalny to zwykła rzeź i zmaganie się z konsekwencjami dla siebie i dziecka latami. każdy ma prawo walczyć o lepszą w jego ocenie opcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

"Rodziłam przez cc" 😂 Taaaa, chyba skalpel lekarz już prędzej urodził...

no tak, najlepiej w ogóle rodzić samej na polu, bo przecież lekarze, wywoływanie porodu, znieczulenie, to wszystko dzieło szatana 😂 idź ty nawiedzony babsztylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

"Rodziłam przez cc" 😂 Taaaa, chyba skalpel lekarz już prędzej urodził...

No i co z tego? Myślisz że kobiety, które miały cesarkę rusza to, że ktoś twierdzi że to nie poród? Możecie sobie tak mówić, serio na nikim to wrażenia nie robi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i co z tego? Myślisz że kobiety, które miały cesarkę rusza to, że ktoś twierdzi że to nie poród? Możecie sobie tak mówić, serio na nikim to wrażenia nie robi 😂

A  rusza bo się kłócą że w karcie jest napisane poród cc. No a kto napisze wybebeszenie na stole operacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak zazdrościsz, bo do dziś borykasz się z komplikacjami po sn, to po prostu napisz, ulży Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak zazdrościsz, bo do dziś borykasz się z komplikacjami po sn, to po prostu napisz, ulży Ci.

ciekawa interpretacja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambuska
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak zazdrościsz, bo do dziś borykasz się z komplikacjami po sn, to po prostu napisz, ulży Ci.

Moja bratowa ma komplikacje po cc, źle zrośniętą bliznę. Poroniła następną ciążę bo zarodek się zagnieździł w tej bliźnie. Do tego brzydki brzuch, bo tłuszcz się odkłada nad i pod blizną. Ja mam cieniutką niteczkę zamiast blizny. Ale mnie ciął ordynator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Więcej złości i ataków tutaj jest ze strony pań po sn - może to wytłumaczycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
28 minut temu, Gość Gość napisał:

A  rusza bo się kłócą że w karcie jest napisane poród cc. No a kto napisze wybebeszenie na stole operacyjnym?

no juz lepsze wybebeszenie na stole operacyjnym niz wybebeszona ci.pa na reszta zycia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiocha

A po co wam ta licytacja? Widać że ciąża to najbardziej na mózg siada ale z negatywnym skutkiem, nie tym, co się zwykle sądzi.

Jak wy wychowujecie dzieci w tej swojej nienawiści do innych? Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Więcej złości i ataków tutaj jest ze strony pań po sn - może to wytłumaczycie 🙂

Ja rodziłam sn i pamiętam jeszcze jak mówiłam lekarzowi że tylko nie cc, no bo jak po tylu godzinach wysiłku miałabym mieć operację. Poszłoby na marne. Współczuję tym kobietom, co się namęczyły tyle godz i nic. Jak ktoś zamawia cc jak usługę w prywatnym szpitalu, płaci więc wymaga, jasna sprawa, jest popyt jest podaż. Ale jak ktoś zwyczajnie ma słabą psychikę i brak środków na cc na zimno w prywatnej placówce to może niech się zastanowi czy macierzyństwo jest dla niego. Skoro poród przerósł psychicznie bądź finansowo to co dopiero gdyby dziecko było chore np. Słabe psychicznie jednostki to słaby materiał na matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

A  rusza bo się kłócą że w karcie jest napisane poród cc. No a kto napisze wybebeszenie na stole operacyjnym?

Jak dla mnie mogą mi napisać że mnie wybebeszyli, mogą sobie w tej karcie wpisać co tylko będą chcieli,że jestem leniwa, że mi się nie chciało urodzić, że wydobyto że mnie dziecko. Serio mi to zwisa, poród sn nie jest moim życiowym celem do osiągnięcia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

A  rusza bo się kłócą że w karcie jest napisane poród cc. No a kto napisze wybebeszenie na stole operacyjnym?

Jak dla mnie mogą mi napisać że mnie wybebeszyli, mogą sobie w tej karcie wpisać co tylko będą chcieli,że jestem leniwa, że mi się nie chciało urodzić, że wydobyto że mnie dziecko. Serio mi to zwisa, poród sn nie jest moim życiowym celem do osiągnięcia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak dla mnie mogą mi napisać że mnie wybebeszyli, mogą sobie w tej karcie wpisać co tylko będą chcieli,że jestem leniwa, że mi się nie chciało urodzić, że wydobyto że mnie dziecko. Serio mi to zwisa, poród sn nie jest moim życiowym celem do osiągnięcia 😂

Spoko, bo koleżanka się obraziła że nie istnieje taki twór jak poród siłami skalpela 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No bo medale rozdają za poród sn hahah męczennice XXI wieku w państwie bez opieki medycznej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

No bo medale rozdają za poród sn hahah męczennice XXI wieku w państwie bez opieki medycznej 😄

Medali nie dają, ale lekarze nie muszą wysłuchiwać jękolenia ojojoj jak ja się boję panu zrób mi pan cesarkę, tak się boję , ojej ojej ojej 

Opieka medyczna jest, ale w wawie nie na zadupiach jak Podkarpacie np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odnosze wrażenie że kobietom które rodzily sn żal dupe ściska i nie potrafią się pogodzić z tym że inne maja wygodę a one godzinami zdychały z bólu, potem rozrywalo im pipe i dupsko w pół,sraly pod siebie, potem nie siadaly przez tydzień, sikaly pod siebie, uraz do seksu przez długi czas, ogólna rozklapucha. 

A ja po cesarce. Zero bólu, ból po szyciu jest do zniesienia, seks po szybko i idealny. Zwieracze w dobrym stanie 😃 bez rzezi 😆 dziecko mam zdrowe i szczęśliwe a ja bez zrytej bani po rzezi. 

Mogą mi wpisać co chcą ale Wy i tak mialyscie prze sra ne! 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Odnosze wrażenie że kobietom które rodzily sn żal dupe ściska i nie potrafią się pogodzić z tym że inne maja wygodę a one godzinami zdychały z bólu, potem rozrywalo im pipe i dupsko w pół,sraly pod siebie, potem nie siadaly przez tydzień, sikaly pod siebie, uraz do seksu przez długi czas, ogólna rozklapucha. 

A ja po cesarce. Zero bólu, ból po szyciu jest do zniesienia, seks po szybko i idealny. Zwieracze w dobrym stanie 😃 bez rzezi 😆 dziecko mam zdrowe i szczęśliwe a ja bez zrytej bani po rzezi. 

Mogą mi wpisać co chcą ale Wy i tak mialyscie prze sra ne! 😆

Nie wiem czy twój mały rozumek może to sobie wyobrazić ale miałam 2 szybkie porody sn, oba z zzo. Dzieciaki po 4 kg, a ja zero tabletki przeciwbólowej po porodzie. Twoja teoria zatem nie pasuje do wszystkich przypadków. Do tego nie mam żadnej blizny ani szycia 😛 Obok mnie kobietka urodziła bliźniaczki sn, zero nacinania. Dla tego mi to zwisa że ktoś ma cc, zapłaci komu trzeba i przynajmniej nie będzie zanudzać wszystkich swoimi nudnymi fobiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy żadnej z Was madki męczennice nie przyszło do głowy że gg to przede wszystkim mniejsze ryzyko powikłań dla dziecka?

Cała ta licytacja jest głupia, jak zwykle odchodzi się od tematu.

Autorko, jeśli chcesz zapłacić "pod stołem" musisz mówić wprost, jak nie ten lekarz to inny. Lepiej nawet dostać odmowę niż domyślać się a co by byli gdyby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A czy żadnej z Was madki męczennice nie przyszło do głowy że gg to przede wszystkim mniejsze ryzyko powikłań dla dziecka?

Cała ta licytacja jest głupia, jak zwykle odchodzi się od tematu.

Autorko, jeśli chcesz zapłacić "pod stołem" musisz mówić wprost, jak nie ten lekarz to inny. Lepiej nawet dostać odmowę niż domyślać się a co by byli gdyby..

*cc, autokorekta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem czy twój mały rozumek może to sobie wyobrazić ale miałam 2 szybkie porody sn, oba z zzo. Dzieciaki po 4 kg, a ja zero tabletki przeciwbólowej po porodzie. Twoja teoria zatem nie pasuje do wszystkich przypadków. Do tego nie mam żadnej blizny ani szycia 😛 Obok mnie kobietka urodziła bliźniaczki sn, zero nacinania. Dla tego mi to zwisa że ktoś ma cc, zapłaci komu trzeba i przynajmniej nie będzie zanudzać wszystkich swoimi nudnymi fobiami.

Oczywiscie dzieci Ci się wysliznely jak śledź z pipki 😆 a świstak siedzi.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czy żadnej z Was madki męczennice nie przyszło do głowy że gg to przede wszystkim mniejsze ryzyko powikłań dla dziecka?

Cała ta licytacja jest głupia, jak zwykle odchodzi się od tematu.

Autorko, jeśli chcesz zapłacić "pod stołem" musisz mówić wprost, jak nie ten lekarz to inny. Lepiej nawet dostać odmowę niż domyślać się a co by byli gdyby..

Nigdzie nie ma takich statystyk. Sn jeśli przebiega fizjologicznie jest korzystniejsze. Moim zdaniem lekarze zawsze brali i będą brać pod stołem. Ciachnie w 5 min i kaskę przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Odnosze wrażenie że kobietom które rodzily sn żal dupe ściska i nie potrafią się pogodzić z tym że inne maja wygodę a one godzinami zdychały z bólu, potem rozrywalo im pipe i dupsko w pół,sraly pod siebie, potem nie siadaly przez tydzień, sikaly pod siebie, uraz do seksu przez długi czas, ogólna rozklapucha. 

A ja po cesarce. Zero bólu, ból po szyciu jest do zniesienia, seks po szybko i idealny. Zwieracze w dobrym stanie 😃 bez rzezi 😆 dziecko mam zdrowe i szczęśliwe a ja bez zrytej bani po rzezi. 

Mogą mi wpisać co chcą ale Wy i tak mialyscie prze sra ne! 😆

Żal im dupy już nie ściska, bo im w czasie porodu zwieracze pękły, tam już nic nie da rady ścisnąć 😂 można śmiało powiedzieć, że mają luz totalny 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdzie nie ma takich statystyk. Sn jeśli przebiega fizjologicznie jest korzystniejsze. Moim zdaniem lekarze zawsze brali i będą brać pod stołem. Ciachnie w 5 min i kaskę przytuli.

No i widzisz jedna i druga strona zadowolona. Nikt nie kaze ci przecież rezygnować z porodu sn. Możesz sobie rodzić w wannie, w lesie, w polu,na stojąco, na leżąco, możesz sobie nawet na głowie stanąć. Masz wybór i te co chcą CC też mają wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiscie dzieci Ci się wysliznely jak śledź z pipki 😆 a świstak siedzi.... 

nie wyśliznęły tylko musiałam przeć, istnieje coś takiego jak skurcze parte....pod zzo to żadna robota ale ciężko to wytłumaczyć komuś kto tego nie doświadczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×