Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zapytać lekarza, czy mi zrobi cesarkę na życzenie i czy mam za to zapłacić?

Polecane posty

Gość fit40

Miałaś szczęście, więc nie mierz swoją miarą innych, trochę pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość fit40 napisał:

Miałaś szczęście, więc nie mierz swoją miarą innych, trochę pokory.

Ale, że kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalalalap

A mnie kij obchodzi czy czyimś zdaniem rodziłam czy nie. Moja cesarka była nagła, nastawiałam się na drogi natury ale spadało tętno dziecka. Była też prywatna bo sory, ale mój komfort jest dla mnie ważny. Mam fantastyczne, zdrowe dziecko. To czy jakaś pipulińska, dla której urodzenie dziecka waginą jest głównym wydarzeniem życia, uzna, że nie jestem matką mam głęboko w poważaniu. System publiczny jest niewydolny, brakuje anestezjologów, nie ma poczucia bezpieczeństwa, nie zawsze jest znieczulenie, nie ma gwarancji czy jak zajdzie potrzeba to będzie miejsce na stole, żeby ratować dziecko i kobietę. No ale za to jest za to chamstwo, niedelikatność, odarcie z prywatności, układziki z ordynatorem, opryskliwość i syf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kalalalap napisał:

A mnie kij obchodzi czy czyimś zdaniem rodziłam czy nie. Moja cesarka była nagła, nastawiałam się na drogi natury ale spadało tętno dziecka. Była też prywatna bo sory, ale mój komfort jest dla mnie ważny. Mam fantastyczne, zdrowe dziecko. To czy jakaś pipulińska, dla której urodzenie dziecka waginą jest głównym wydarzeniem życia, uzna, że nie jestem matką mam głęboko w poważaniu. System publiczny jest niewydolny, brakuje anestezjologów, nie ma poczucia bezpieczeństwa, nie zawsze jest znieczulenie, nie ma gwarancji czy jak zajdzie potrzeba to będzie miejsce na stole, żeby ratować dziecko i kobietę. No ale za to jest za to chamstwo, niedelikatność, odarcie z prywatności, układziki z ordynatorem, opryskliwość i syf. 

Trzeba być nienormalnym żeby mówić, że cc to nie poród. Poród, matki które tak rodziły są tak samo dobre jak te, które rodziły cc. 

Jak jest anestezjolog do cc to jest i do znieczulenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kalalalap napisał:

A mnie kij obchodzi czy czyimś zdaniem rodziłam czy nie. Moja cesarka była nagła, nastawiałam się na drogi natury ale spadało tętno dziecka. Była też prywatna bo sory, ale mój komfort jest dla mnie ważny. Mam fantastyczne, zdrowe dziecko. To czy jakaś pipulińska, dla której urodzenie dziecka waginą jest głównym wydarzeniem życia, uzna, że nie jestem matką mam głęboko w poważaniu. System publiczny jest niewydolny, brakuje anestezjologów, nie ma poczucia bezpieczeństwa, nie zawsze jest znieczulenie, nie ma gwarancji czy jak zajdzie potrzeba to będzie miejsce na stole, żeby ratować dziecko i kobietę. No ale za to jest za to chamstwo, niedelikatność, odarcie z prywatności, układziki z ordynatorem, opryskliwość i syf. 

dzięki za głos rozsądku w tej chorej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

 Nie możecie sobie wziąć znieczulenia? Zobaczyć, który szpital ma znieczulenie i już. Przecież to nie wstyd, że ktoś się boi bólu. Ja tam sobie wzięłam znieczulenie i bez lipy

nie miałam żadnego wiadra ale w ciąży chodziłam do fizjoterapeutki i ćwiczyłam z nią mięśnie dna miednicy i żadnego nietrzymania ani innych historii nie miałam ale wiem ze bardzo dużo kobiet ma czy to po cc czy to po sn ale się nie przyznają 

przeciez mięśnie są przez cała ciąże nadwyrężane, trzeba ćwiczyć 

No właśnie to nie jest wstyd że ktoś się boi bólu, dlatego niektóre biorą cesarkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Żal im dupy już nie ściska, bo im w czasie porodu zwieracze pękły, tam już nic nie da rady ścisnąć 😂 można śmiało powiedzieć, że mają luz totalny 😂

Jeszcze nie rodzilam, jestem przed ale 100 razy bardziej wole miec pekniete zwieracze ale URODZIC moje dziecko, byc prawdziwa kobieta a nie jakas zalosna cipulka co zachodzi w ciaze a rodzic nie chce. Moj facet uwaza tak samo i jest ze mnie dumny ze ma kobiete u boku i ze daje mu mozliwosc uczestniczenia w narodzinach jego dziecka a nie w tym jak mnie kroja, wyciagaja dziecko i dziekujemy, a ja leze jak inkubator 😂

Poza tym w razie jakis problemow z kroczem to nie boje sie tego bo mnie stac na korekte/plastyke pochwy no a was tak nie za bardzo skoro nie macie szans na prywatna klinike tylko musicie blagac lekarza pod stolem jak ostatnie biedaczki.

I tak, uwazam ze cc jest potrzebne ale wtedy kiedy jest POTRZEBNE a nie kiedy robicie z siebie posmiewisko i lecicie po cesarke na zimno. Nie zachodzcie w ciaze bo szkoda dzieci. Wystarczy wam "bu" powiedziec i pewnie juz macie pelne gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trzeba być nienormalnym żeby mówić, że cc to nie poród. Poród, matki które tak rodziły są tak samo dobre jak te, które rodziły cc. 

Jak jest anestezjolog do cc to jest i do znieczulenia 

No bo cc to nie porod. Chyba ze lekarza. Z tym sie zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

No właśnie to nie jest wstyd że ktoś się boi bólu, dlatego niektóre biorą cesarkę. 

Ale to jest operacja i to bardzo niebezpieczna. To tak jakby przy bólu głowy zamiar tabeltki otwierać czaszkę i wycinać naczynko, ktoro powoduje ból. 

Wez se znieczulenie i po sprawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale to jest operacja i to bardzo niebezpieczna. To tak jakby przy bólu głowy zamiar tabeltki otwierać czaszkę i wycinać naczynko, ktoro powoduje ból. 

Wez se znieczulenie i po sprawie 

Naczynko powoduje ból, a to ciekawe 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze nie rodzilam, jestem przed ale 100 razy bardziej wole miec pekniete zwieracze ale URODZIC moje dziecko, byc prawdziwa kobieta a nie jakas zalosna cipulka co zachodzi w ciaze a rodzic nie chce. Moj facet uwaza tak samo i jest ze mnie dumny ze ma kobiete u boku i ze daje mu mozliwosc uczestniczenia w narodzinach jego dziecka a nie w tym jak mnie kroja, wyciagaja dziecko i dziekujemy, a ja leze jak inkubator 😂

Poza tym w razie jakis problemow z kroczem to nie boje sie tego bo mnie stac na korekte/plastyke pochwy no a was tak nie za bardzo skoro nie macie szans na prywatna klinike tylko musicie blagac lekarza pod stolem jak ostatnie biedaczki.

I tak, uwazam ze cc jest potrzebne ale wtedy kiedy jest POTRZEBNE a nie kiedy robicie z siebie posmiewisko i lecicie po cesarke na zimno. Nie zachodzcie w ciaze bo szkoda dzieci. Wystarczy wam "bu" powiedziec i pewnie juz macie pelne gacie.

Hahaha kolejna madka polka 🤣🤣🤣

Już widzę Twoja minę jak zobaczysz swoja rozwalona cipuche 😆 jak mezowi będziesz się kojarzyć z krowa rozpłodowa rzezi polskiego szpitala. 

Będziesz fest prawdziwa baba do zdradzania 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahaha kolejna madka polka 🤣🤣🤣

Już widzę Twoja minę jak zobaczysz swoja rozwalona cipuche 😆 jak mezowi będziesz się kojarzyć z krowa rozpłodowa rzezi polskiego szpitala. 

Będziesz fest prawdziwa baba do zdradzania 🤣🤣🤣🤣🤣

Hahaha kolejna co jest taka malutka ze sie boi porodu i jedyny argument to ze maz mnie bedzie zdradzal. Jak jestes miekka cipka i nie umiesz urodzic wlasnego dziecka to sie przyznaj po prostu i po sprawie, bo i tak obie wiemy jaka jest prawda.

Taki smiech przez lzy, co? 😥

Trzymaj sie cieplo dzieciaczku ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze nie rodzilam, jestem przed ale 100 razy bardziej wole miec pekniete zwieracze ale URODZIC moje dziecko, byc prawdziwa kobieta a nie jakas zalosna cipulka co zachodzi w ciaze a rodzic nie chce. Moj facet uwaza tak samo i jest ze mnie dumny ze ma kobiete u boku i ze daje mu mozliwosc uczestniczenia w narodzinach jego dziecka a nie w tym jak mnie kroja, wyciagaja dziecko i dziekujemy, a ja leze jak inkubator 😂

Poza tym w razie jakis problemow z kroczem to nie boje sie tego bo mnie stac na korekte/plastyke pochwy no a was tak nie za bardzo skoro nie macie szans na prywatna klinike tylko musicie blagac lekarza pod stolem jak ostatnie biedaczki.

I tak, uwazam ze cc jest potrzebne ale wtedy kiedy jest POTRZEBNE a nie kiedy robicie z siebie posmiewisko i lecicie po cesarke na zimno. Nie zachodzcie w ciaze bo szkoda dzieci. Wystarczy wam "bu" powiedziec i pewnie juz macie pelne gacie.

Serio zostaniesz prawdziwa kobieta bo wyklujesz bachora przez krocze a potem polecisz na operację? Gratulacje! Już na sali lekarz uroczyście wręcz Ci medal i poda każdemu lampkę szampana. Potem wspólnie popatrza jak masz szyte rozwalone krocze. Ty będziesz kwiczec w pocie i krwi jak prawdziwa pełnowartościowa kobieta do rodzenia przez wagine. Potem będą mówić w informacjach o prawdziwej kobiecie która postanowiła urodzić naturalnie nie jak pipka chociaż teraz siadać nie może i sika po nogach postanowisz udzielić wywiadu i nawet pokazać zdjęcia krocza rozwaloneho dla zachęty aby wszystkie polki były tak zacne i odważne jak Ty! 🏅🏆

Oj minka zrzednie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze nie rodzilam, jestem przed ale 100 razy bardziej wole miec pekniete zwieracze ale URODZIC moje dziecko, byc prawdziwa kobieta a nie jakas zalosna cipulka co zachodzi w ciaze a rodzic nie chce. Moj facet uwaza tak samo i jest ze mnie dumny ze ma kobiete u boku i ze daje mu mozliwosc uczestniczenia w narodzinach jego dziecka a nie w tym jak mnie kroja, wyciagaja dziecko i dziekujemy, a ja leze jak inkubator 😂

Poza tym w razie jakis problemow z kroczem to nie boje sie tego bo mnie stac na korekte/plastyke pochwy no a was tak nie za bardzo skoro nie macie szans na prywatna klinike tylko musicie blagac lekarza pod stolem jak ostatnie biedaczki.

I tak, uwazam ze cc jest potrzebne ale wtedy kiedy jest POTRZEBNE a nie kiedy robicie z siebie posmiewisko i lecicie po cesarke na zimno. Nie zachodzcie w ciaze bo szkoda dzieci. Wystarczy wam "bu" powiedziec i pewnie juz macie pelne gacie.

No i co z tego, możesz sobie urodzić jak chcesz, nikogo to nie obchodzi. Medalu od prezydenta nie dostaniesz, może mąż ci jakiś dyplom wydrukuje 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hahaha kolejna co jest taka malutka ze sie boi porodu i jedyny argument to ze maz mnie bedzie zdradzal. Jak jestes miekka cipka i nie umiesz urodzic wlasnego dziecka to sie przyznaj po prostu i po sprawie, bo i tak obie wiemy jaka jest prawda.

Taki smiech przez lzy, co? 😥

Trzymaj sie cieplo dzieciaczku ♡

Nie mam dzieci krówko rozpłodowa 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahaha kolejna madka polka 🤣🤣🤣

Już widzę Twoja minę jak zobaczysz swoja rozwalona cipuche 😆 jak mezowi będziesz się kojarzyć z krowa rozpłodowa rzezi polskiego szpitala. 

Będziesz fest prawdziwa baba do zdradzania 🤣🤣🤣🤣🤣

A wiec w tych cesarkach chodzi o to, ze boicie sie ze was mezowie zostawia? Sorry, ale jesli moj facet by mnie zostawil albo zdradzil bo urodzilam mu dziecko i jestem luzniejsza, to bym dziekowala mojej luznej pochwie, ze jest luzna i dzieki temu pozbylam sie frajera. To jednak nie fanatyczki sn widza jedyna swoja wartosc w tym ze urodzily naturalnie a te po cc widza jedyna swoja wartosc w za przeproszeniem swojej ci@pie. To juz wiem o co chodzi w cc na zyczenie. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A wiec w tych cesarkach chodzi o to, ze boicie sie ze was mezowie zostawia? Sorry, ale jesli moj facet by mnie zostawil albo zdradzil bo urodzilam mu dziecko i jestem luzniejsza, to bym dziekowala mojej luznej pochwie, ze jest luzna i dzieki temu pozbylam sie frajera. To jednak nie fanatyczki sn widza jedyna swoja wartosc w tym ze urodzily naturalnie a te po cc widza jedyna swoja wartosc w za przeproszeniem swojej ci@pie. To juz wiem o co chodzi w cc na zyczenie. Przykre.

Dla siebie bezmózga kobieto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio zostaniesz prawdziwa kobieta bo wyklujesz bachora przez krocze a potem polecisz na operację? Gratulacje! Już na sali lekarz uroczyście wręcz Ci medal i poda każdemu lampkę szampana. Potem wspólnie popatrza jak masz szyte rozwalone krocze. Ty będziesz kwiczec w pocie i krwi jak prawdziwa pełnowartościowa kobieta do rodzenia przez wagine. Potem będą mówić w informacjach o prawdziwej kobiecie która postanowiła urodzić naturalnie nie jak pipka chociaż teraz siadać nie może i sika po nogach postanowisz udzielić wywiadu i nawet pokazać zdjęcia krocza rozwaloneho dla zachęty aby wszystkie polki były tak zacne i odważne jak Ty! 🏅🏆

Oj minka zrzednie... 

Wspolczuje wspomnien 🙄 mam jednak nadzieje ze porod przebiegnie bardziej jak u mamy, bo podobno czesto tak jest, czyli bez naciecia krocza, nietrzymania moczu itd. Do tego o dziwo moi rodzice maja bardzo udane malzenstwo, tata nigdy nie zdradzil mamy, moze to zasluga tego ze jest prawdziwa KOBIETA 😉🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

No i co z tego, możesz sobie urodzić jak chcesz, nikogo to nie obchodzi. Medalu od prezydenta nie dostaniesz, może mąż ci jakiś dyplom wydrukuje 🤣

Niczego takiego nie oczekuje. Wystarczy mi satysfakcja 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wspolczuje wspomnien 🙄 mam jednak nadzieje ze porod przebiegnie bardziej jak u mamy, bo podobno czesto tak jest, czyli bez naciecia krocza, nietrzymania moczu itd. Do tego o dziwo moi rodzice maja bardzo udane malzenstwo, tata nigdy nie zdradzil mamy, moze to zasluga tego ze jest prawdziwa KOBIETA 😉🙂

Pewnie masz rację. Mimo tego chciałabym zobaczyc twój pród bo niegdy nie widziałam zarzynanego prosiaka a przy tobie byłaby okazja 🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Niczego takiego nie oczekuje. Wystarczy mi satysfakcja 😀

Jak się nie ma innej satysfakcji w życiu tylko wysrywanie bachorów, to spoko 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja miałam cc po 14h porodu SN, dziecko mimo pełnego rozwarcia nie wstawiało się w kanał. CC znioslam świetnie, po 7h byłam spionizowana i zajmowałam sie synkiem. Ból przy wstawanie z łóżka 2 tygodnie i tyle. Blizny prawie nie widać. I tyle. DO CZASU. 

Wyczulam sobie kilka miesięcy temu gule w podbuszu, patrze - ciemna plama. Idę do lekarza : endometrioza w bliźnie po cc. Wycinalam prywatnie za 3tys. Takue super jest cc. Teraz drze żeby to było tylko jedno ognisko, to które wycieli i nic więcej się nie rozwinelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Niczego takiego nie oczekuje. Wystarczy mi satysfakcja 😀

Satysfakcja? Bez urazy ale widać że jeszcze nie rodzilas. Dziecko będzie takie samo niezależnie od tego jak się urodzi. Rodziłam sn i nie mam z tego wydarzenia satysfakcji nad innymi. Cieszę się z dziecka nieważne jak przyszło na świat. 

Fajnie że masz pozytywne nastawienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewnie masz rację. Mimo tego chciałabym zobaczyc twój pród bo niegdy nie widziałam zarzynanego prosiaka a przy tobie byłaby okazja 🐷

Nic juz lepiej nie pisz bo tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu jakie zwolenniczki cc na zyczenie sa glupiutkie. Milego dnia 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak się nie ma innej satysfakcji w życiu tylko wysrywanie bachorów, to spoko 🤣

Kto powiedzial ze nie ma sie innej? Ja mam wiele satysfakcji w zyciu, wiele osiegnietych celow i nie kazdy z nich musi byc wyczynem na skale nagrody nobla. Jednym z nich jest urodzenie dziecka i choc wydaje sie ze niby to zaden wyczyn, to jednak widac ze wiele dziewczyn nie umie przez to przebrnac...choc to niby takie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nic juz lepiej nie pisz bo tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu jakie zwolenniczki cc na zyczenie sa glupiutkie. Milego dnia 😙

Hahaha a bym miała polew jakby z Ciebie wydobyli dziecko i jednak byś nie dostała medalu od prezydenta 🤣🤣🤣🤣 cóż że świnki można również szynkę zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No tak.. za ciążę i urodzenie dziecka rząd daje kasę - czyli nagrody jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Hahaha a bym miała polew jakby z Ciebie wydobyli dziecko i jednak byś nie dostała medalu od prezydenta 🤣🤣🤣🤣 cóż że świnki można również szynkę zrobić 

Nie życz jej tak bo wtedy by utraciła status prawdziwej kobiety i stała by się głupia jak te które rodziły przez cc. 

Pewnie by poniosła największą porażkę życia bo byłaby PIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach pomyśleć

co ci biedni faceci z takimi ...kami jak wy muszą przeżywać. A te swoje dzieci to lepiej od razu oddajcie do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahaha a bym miała polew jakby z Ciebie wydobyli dziecko i jednak byś nie dostała medalu od prezydenta 🤣🤣🤣🤣 cóż że świnki można również szynkę zrobić 

Strasznie niski poziom soba reprezentujesz. Nie masz argumentow, a zadek piecze to na sile teksty wymyslasz. Zenada dziewczynko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×