Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozytywne testy a beta hcg negatywna

Polecane posty

Gość gość

Witam!Od tygodnia spóźnia mi się @.Robiłam kilka testów,pierwszy pozytywny,ale kreska pojawiła się po godzinie,dwa kolejne nagatywne.Wczoraj zrobiłam kolejne dwa i wyszły dwie kreski.Dziś byłam na beta hcg i wyszło <0,100 czyli brak ciąży.Do lekarza mam iść dopiero za tydzień.Czy ktoś miał podobny przypadek?Czy to możliwe,że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie trochę to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie też... Jesteś tydzień po okresie więc dzisiejsza beta powinna już wykryć ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik po godzinie się nie liczy. No dziewczyny ile razy trzeba to powtarzać. Ciąży nie ma, beta by już pokazała. A te późniejsze dwa pozytywne po jakim czasie Ci wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Test pozytywny jest wazny jezeli druga kreska pojawi sie do 5 min a najlepiej odrazu a nie po godzinie.. moze to ciaza biochemiczna.. jak beta negatywna to ciazy nie ma bo beta jest dokladniejsza od testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa wczorajsze testy wyszły po tych 5 minutach.Ten pierwszy po godzinie,ale tego nie brałam pod uwagę,bo do 5 minut wynik jest ważny.Tylko czemu te dwa dwie piękne mocne kreski,mąż też widzi a beta wskazuje na brak ciąży.W labo mówili,że z krwi jest wiarygodne bardziej niż siusiany.Ale dwa się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią @ miałam 31 stycznia,więc już coś powinno wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym bete jeszcze raz zrobila. mozliwe ze w laboratorium wykonali blednie badanie. jesli masz mozliwosc to to zrob bete w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie 2 kreski wychodzily? Bo ja ci powiem,ze u mnie jak robie testy sikane to 2 kreska niemal ZAWSZE pojawia się po kilku h od zrobieniu tetsu,ale to jzu jest nasiakniety paske i reakcja chemiczna, Nie jestem w ciązy ,nigdy nie bylam,ale 2 kreska jest widoczna po dluzszym czasie od zrobienia testu, dlatego po max 30 min wywalać trzeba testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeżeli kreski pokazały się w ciągu tych 5 minut to tak jak napisała osoba wyżej, powtórzyła bym betę iw innym laboratorium. Albo się pomylili albo to jakieś zaburzenia hormonalne. Kiedyś miałam torbiel, druga kreska pokazała się po 6-7 minutach. A w cyklu w którym naprawdę zaszłam w ciąże to druga kreska wyszła po ok 30 sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeżeli kreski pokazały się w ciągu tych 5 minut to tak jak napisała osoba wyżej, powtórzyła bym betę iw innym laboratorium. Albo się pomylili albo to jakieś zaburzenia hormonalne. Kiedyś miałam torbiel, druga kreska pokazała się po 6-7 minutach. A w cyklu w którym naprawdę zaszłam w ciąże to druga kreska wyszła po ok 30 sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że to błąd laboratorium, wbrew pozorom zdążają się im takie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lutego mialam ost mesiaczke.cykle mam 25 dniowe. od 3 marca 2015 czuje klucie i bol jajikow plus nabrzmile bolace iersi. 9 marca robilam beta hcg i wyszedl negatywnie cz jest szansa na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszaleje przez ten tydzien.Oby okazalo sie,ze to jednak nie ciaza,bo nie bardzo mozemy pozwolic sobie na dziecko :( Dodam tylko,ze zawsze sie zabezpieczamy prezerwatywa i nie pekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie ma szans na ciaze, moze cos tam bylo ale obumarlo, ja mialam tak ze robilam testy i przez kilka nie rano egatywy a po poludniu pozytywne 2 kreski i czulam sie ciazowo, potem 3 kolejne dni negatywy rano i po poludniu i krwawienie gdzies tydzien po terminie@ poza tym poniewaz staram sie o dziecko robie duzo testow wiec moge cos powiedziec mialam rowiez tak ze 10 dni po owulce pozytyw a potem w termin @ negatyw i krwawienie czyli byla biochemiczna, wiec u ciebie rowniez na 100% nie ma ciazy skoro beta ujemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam o tym i bardzo malo jest takich przypadkow jak moj.Ale jesli doszloby do obumarcia to od wczoraj do dzis beta chyba nie spadlaby do minimanej wartosci.Bo te dwa pozytywy wyszlyi wczoraj wieczorem a dzis rano beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po 5 minutach wyszły kreski a nie w ciągu tych 5 minut to jak jak dla mnie na pewno w ciąży nie jesteś, możesz spać spokojnie. może warto wybrać się do gina na usg?Niech sprawdzi co tam się dzieje. Kiedy ostatnio byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszlym tygodniu ide do gina,bo niestety trzeba czekac.Ostatnio bylam w styczniu,bo w sierpniu i grudniu @ spozniala sie 2 tygodnie.Tyle,ze wtedy testy wychodzily negatywne i beta tez nie wskazywala na ciaze.Jak bylam w ciazy z corka to dwie kreski pokazywaly sie niemal rownoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kreska tez przy pierwszym teście pojawiła się po jakiś 30 minutach, przy następnych też po kilkunastu minutach, a teraz smacznie sobie śpi. Także nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,ze nie ma reguly.Kolezanka zrobila test wieczorem,negatywny a jak rano chciala wyrzucic to dwie kreski.Ma roczne dziecko.Ale mi chodzi o to czy dwa testy moga sie mylic i czy wierzyc testom czy becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam bete innym laboratorium,wyniki dzis o 15.Okaze sie czy tak samo wyjda jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz wyniki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jednak lipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jaka beta? napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta dziś <0,100 czyli nie ma ciąży.Pokazałam pielęgniarce moje testy.Stwierdziła,że nie potkała się nigdy z taką sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac tak czasem bywa, to krew mowi prawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie beta już by c tak wybila , ze by ci w oczach cyfry się nie miescily jak jest 0.1 to nie ma ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×