Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowu bede mama

Są tu jakieś mamy dzieci z zd?

Polecane posty

Gość znowu bede mama

Witajcie, niedawno dowiedziałam się że dziecko które nosze pod sercem ma zd. Ponieważ do porodu bliżej niż dalej jestem w szoku, cały czas nie dowierzam i nie umiem normalnie funkcjonować. Mąż ucieka w wir pracy ja siedzę w domu z drugim dzieckiem i nie potrafię myśleć o niczym innym jak o tej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest zd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespol downa... ja bym nie umiala sie chorym dzieckiem zajac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj wspolczuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robiłaś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - współczuje Ci. Najlepiej byś dowiedziała się o opiece jak najwięcej.. Ja jestem w 10 tc. I się stresuje, że może być dziecko chore. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy sie dowiedzialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na zakątek21. To forum, a raczej już zrzeszenie rodziców dzieci z ZD. Znajdziesz tam wsparcie i konkretną pomoc, a przede wszystkim mnóstwo wspaniałych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu bede mama gość
Na badaniach genetycznych nic nie wyszło, dopiero na połówkowych ginekolog stwierdził że jest problem z serduszkiem. Dostałam skierowanie do innego lekarza, który miał sprawdzić czy rzeczywiście jest wada. Kiedy już byłam w 22tyg wadę potwierdzono i zasugerowano zd. Miałam udać się do szpitala na pobranie krwi pępowinowej w celu ustalenia wad genetycznych. W 24tyg miałam wizytę w szpitalu tam ze względu na skurcze trzymali mnie ponad 2 tygodnie zanim wykonali zabieg. Będąc w 29tyg odebrałam wyniki. Teraz moje dziecko po ur czeka operacja serca i stwierdzenie czy są jeszcze jakieś wady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mama dziecka z zd nie jestem ale zajmuje sie tym zawodowo, droga autrko, moze byc roznie, ludzie z zd czasem prowadza w miare normalny tryb zycia a czasem jest duzo gorzej i opieka nad takim dzieckiem a potem doroslym jest ogromnym wyzwaniem, zycze Ci droga autorko, zdrowia dla Ciebie i dziecka, mam nadzieje, ze wszystko Ci sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chcialbym cie pocieszyc sama przechodzilam badania prenatalne i po pierwszych testach 1-29 ryzyko zd jednak w amnio wyszlo ok i dziecko zdrowe ale stres oczekiwania okropny moze jest nadzieja i trzeba wierzyc ,ze nie bedzie tak zle napewno spotkasz ludzi z podobnym problemem i bedziecie sie wspierac .Na you tubie jest taka seria z maluszkiem z zd i cudne filmiki z jego rozwojem i jeden na ktorym powiedzial mama wzruszajace naprawde a dzidzis sliczny moze znajdziesz i troche cie on podniesie na duchu.Gorąco pozrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×