Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten dalej swoje.Kompletnie nieuleczalny peofil :-) .Shatyn ty jak wygra Duda też powiesz to omam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bez sensu, tylko prostacko i głupio. Wyobrażasz sobie co czują rodziny 37 Polaków z tej nieszczęsnej wycieczki, zwłaszcza ci, którzy się nie mogą skontaktować z bliskimi???xxWyobrażam sobie.Może się zdziwisz ale coś podobnego dzisiaj przeżyłem, razem ze smutnym finałem godzinę temu...Dlatego tu wlazłem, żeby odreagowac trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty jak wygra Duda też powiesz to omam ?xxNigdy o faktach nie mówię, że to omam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę uzasadnić dlaczego protesty rolnicze były z d..y wzięte?Jestem rolnikiem i protestuję.Te osoby które wzięły maszyny rolnicze na kredyt plus dotacje unijne wskutek spadku cen na rynku rolnym zboża,żywca ,cen mleka itd.w tej chwili bankrutują,zostaną bez dachu nad głową.Może rolnik pogodziłby się z sytuacją gdyby ceny w mieście i jego wiejskim sklepie spadły w dół ale tak nie jest…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze. Oto uzasadnienie.Rolnik ma biznes jak każdy inny w Polsce. Przedsiębiorcy też biorą kredyty, też im pada popyt ale nie łażą po ulicach blokując je bo wiedzą, że to normalne w biznesie.Mało tego. KAżdy z nich płaci ogromny ZUS w przeciwienstwie do rolników i nie dostaje dotacji z Unii.Dlatego protesty roników są z d**y wzięte.A ty jesteś omamista a nie żaden rolnik.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteśmy omamistami :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie wszyscy. Bo jest spora grupa ludzi, również na tym forum, która posługuje się faktami z rzeczywistości a nie "faktami" z własnego albo wspólnego, omamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto ma inne zdanie niż partia wlasciwa i nieomylnai oraz jej funkcjonariusz Shatyn to omamista .Zrozumiano ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie każdy kto ma inne zdanie ale każdy kto posługuje sie "faktami" z własnego lub wspólnego omamu a nie faktami z rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt z rzeczywistosci to że nie bylo afery tasmowej ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na dzisiaj to wszystko na ten temat. Masz coś konkretnego z faktami, z polityki, wyborów itp to pisz.Nie masz to spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest ze Duda jest lepszy od Komorowskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażam sobie. Może się zdziwisz ale coś podobnego dzisiaj przeżyłem, razem ze smutnym finałem godzinę temu... Dlatego tu wlazłem, żeby odreagowac trochę... x a co ty takiego mogles przezyc nollajfie:D przestan robic z siebie wiekszego głupka niż jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę nie ma możliwości zmiecenia z powierzchni ziemi tej islamsko terrorystycznej zarazy???xxObawiam się, że cywilizowanymi środkami z nimi się nie wygra. Dlatego cały czas przegrywamy.Sposobem jest coś co kłóci się z moim widzeniem świata i człowieka cywilizowanego... To po prostu wyrównanie tam,tych terenów do poziomu piasku za pomocą bomb atomowych, neutronowych czy co tam jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faktem jest ze Duda jest lepszy od Komorowskiego ?xxPopatrz na sondaże i juz masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar a co ty tak przezywasz polaczkow w tej tunezji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz znikam... Jakoś nie mam ochoty... NA gadanie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Komorowskiemu spadaja Dudzie rosna więc Duda jest lepszy.Tym razem Shatyn całkowicie się z tobą zgadzam.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem omamistą tylko rolnikiem.Nie płacę ZUS tylko KRUS bo takie jest prawo.Adekwatnie do płaconych składek otrzymuje rolnik emeryturę w kwocie ok.800 zł,chorobowe ok.3zł na dzień.Piszę ok.bo nie jestem emerytem ani nie choruję,tzn choruję na własny rachunek bo gdybym miał do KRUS zawozić co dwa tyg.zwolnienie to musiałbym dopłacić do chorobowego. To nie rolnika wina,że nie ma gwarancyjnych cen tak jak w innych krajach UNII a dopłaty unijne są zmniejszane a nie takie jak w innych krajach UNII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest,że w żadnym kraju UE nie mówi się o rolnictwie jako o biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze. Oto uzasadnienie. Rolnik ma biznes jak każdy inny w Polsce. Przedsiębiorcy też biorą kredyty, też im pada popyt ale nie łażą po ulicach blokując je bo wiedzą, że to normalne w biznesie. Mało tego. KAżdy z nich płaci ogromny ZUS w przeciwienstwie do rolników i nie dostaje dotacji z Unii. Dlatego protesty roników są z d**y wzięte. A ty jesteś omamista a nie żaden rolnik x jaki to jest prostak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fanatyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj em de czołzen łan
Dla shetyna rolnik to taki sam przedsiębiorca jak każdy inny, dlatego lewica, w świetle prawa, czuje się w obowiązku go wyr**hać, a cham nie powinien mieć pretensji, bo przecież wszystkich się ****** ot "ryzyko zawodowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla shetyna rolnik to przedsiębiorca jak każdy inny, dlatego, w świetle prawa i zgodnie z partyjnym trendem należy go wyruc*ać,o co nie powinien mieć cham żadnych pretensji, bo przecież jako biznesmen podjął "ryzyko zawodowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla shetyna rolnik to przedsiębiorca jak każdy inny, dlatego, w świetle prawa i zgodnie z partyjnym trendem należy go wyruc*ać,o co nie powinien mieć cham żadnych pretensji, bo przecież jako biznesmen podjął "ryzyko zawodowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla shetyna rolnik to przedsiębiorca jak każdy inny, dlatego, w świetle prawa i zgodnie z partyjnym trendem należy go wyruc*ać,o co nie powinien mieć cham żadnych pretensji, bo przecież jako biznesmen podjął "ryzyko zawodowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×