Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Greys90

Modne okulary

Polecane posty

Gość gość
za co tyle kasy ja sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością możesz postawić na klasykę, w ofercie Lentica.pl znajdują się okulary Ray-Ban w dobrej cenie. Inne znane marki też tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
ray bany to klasyka,zawsze się sprawdzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańkowy
N o dziewczyny w raybanach będzie wam dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, do okularów polecam jeszcze łańcuszki ręcznie robione - modnienoszone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie okulary przeciwsłoneczne powinny zapewniać przede wszystkim ochronę przed słońcem. Dobrą opcją są chociażby okulary z polaryzacją. Na markę zwracam uwagę w drugiej kolejności. W kodano.pl : http://kodano.pl/polar15.html widziałam ostatnio promocję na okulary z polaryzacją, Ray-Bany też ;) Jeśli ktoś szuka, na pewno warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolinaha
nie zgadzam się, że moda się nie liczy- każda kobieta lubi nosić rzeczy na topie. Ważne, żeby wziąć pod uwagę rysy twarzy i typ urody, bo grube oprawki mogą przyćmić delikatną urodę, ale nie udawajmy, moda też jest ważna ;) ja ostatnio znalazlam tutaj świetne cienkie oprawki: http://czteryoczy.pl/okulary-przeciwsloneczne/damskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre okulary przeciwsłoneczne to najlepiej udać się do optyka. Ja w ta zimę jadę we Francuzkę alpy i koleżanka mi doradziła, żebym kupiła sobie dobre okulary przeciwsłoneczne i postraszyła „ślepota śnieżna” . Udałam się wiec do mojego zaufanego optyka www.optometriaciborek.pl i kupiłam bardzo ładne okularki z filtrem i jestem spokojna, że nie uszkodzę sobie wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja akurat od dziecka bardzo lubiłam okulary, dla mnie są elementem mody, takim jak choćby buty, czy apaszka, także muszą być dobrze dobrane. Aktualnie chodzę w modelu Tonny ( www.tonnydesign.com ). Już od dawna na ten wzór polowałam, ale dopiero teraz udało się znaleźć w mieście optyka gdzie by mieli takie oprawki. Świetna kolorystyka, idealny kształt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary Tonny są fajne i mam na myśli zarówno damskie jak i męskie modele. Jak wyglądają te szkła można sprawdzić przez stronę www.tonnydesign.com . Tutaj w zakładkach po prawej są skatalogowane konkretne wzory. Dobra trwałość, wygodny do noszenia profil, nic mnie w nich nie boli, nie przeszkadza. Mam w planie też wziąć ich przeciwsłoneczny model, bo stare mi się trochę porysowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaJun
Zerknij sobie okulary na galeriawidzenia com!Mają mega duży wybór oryginalnych okularów w super cenie!Na te wakacje kupiłam sobie u nich Ray Bany wayfarery i jestem mega z nich zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak polecam zainwestować w RAY BANY, są warte a i bezpieczniejsze niż te za 20 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś z czego sama jestem bardzo zadowolona i Wy też bedziecie - polecam szkła do okularów Szajna. Mój optyk mi je polecił mi wiem że to strzał w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zerknąć na stronke paczepacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie mieć okulary, w których będziecie dobrze wyglądać to powinniście udać się do sprawdzonego salonu optycznego, w którym wam pomogą je dobrać. Od siebie mogę wam polecić https://www.pkt.pl/firma/optyk-rodzinny-1652195 Salon ten znajduje się w Pabianicach w województwie Łódzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę modnych okularów posiada firma www.kosinski.tarnobrzeg.pl w Ich ofercie znajdziecie okulary takich firm jak Versace, Gucci, Ray-Ban i wiele innych. Polecam wam się wybrać do jednego z ich salonów optycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje okulary robili w Oko Design i przyczepić się nie mam za bardzo do czego ;P Szybcy są to na pewno, druga rzecz to szkła – robią różne soczewki, mogłam sobie rzeczywiście dopasować pod siebie, mam warstwę hydrofobową co moim zdaniem jest super opcją bo okulary praktycznie wody nie zbierają, wszystko szybko spływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się zawsze zamawiało okulary w Eurooptyce, ostatnio coraz rzadziej u nich jestem, bo te oprawki co mam sprawują się bezawaryjnie już dość długo. W Myślenicach salon prowadzą w GM, ale wiem że w Krakowie też mają jakiś punkt na Prokocimiu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, oryginalne okulary bo ze stuprocentowo drewnianymi oprawkami znajdziecie w Woodison. Ja mam te model http://woodison.pl/okulary-drewniane?product_id=103 i bardzo dobrze mi służy. Nie tylko dobrze wyglądają, ale i stanowią 100% ochronę przeciwsłoneczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych optyków jakich znam to bym poleciła najbardziej Primus. Nie przesadzają z cenami, długo mi też nie kazali na same okulary czekać, obsługa jest sympatyczna i cała atmosfera podczas wybierania oprawek sprzyja , żeby się zastanowić, porównać przemyśleć w czym się czuje dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz jeszcze duży wybór okularów, świetne ceny, modne. Znajdziesz coś dla siebie na pewno: http://ali.pub/2poefx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie przejrzyj ofertę salonu optycznego Fielmann. Dysponują wyłącznie najmodniejszymi okularami, także z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie. Tak właśnie było w moim przypadku – to dzięki nim trafiłam na okulary idealne, które wspaniale trzymają się mojego wąskiego nosa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez rozglądałam się za modnymi okularami. Takie okulary znalazłam w salonie optycznym Fielmanna. Dodatkowo spotkałam się tam z profesjonalną obsługą, która pomogła mi w dobraniu okularów pasujących do mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma trochę inną twarz i musi dobierać trochę inne okulary, jeżeli jesteście zainteresowani zakupem okularów, w których będziecie dobrze wyglądali to wybierzcie się do jednego z salonów www.droko.pl Tam na pewno pomogą wam w doborze okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×