Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agiantkaa

TAROT powróżę 2 3 wróżby

Polecane posty

Gość agiantkaa

Cześć, od niedawna pogłębiam się w wiedzę dot. Tarota i chętnie w ramach nauki powróżę 2-3 osobom. Pytania w stylu: "czy" lub tak/nie. Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Marek, czy wejdę do Twojej pipki jeszcze w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mnie czeka w pracy magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaneta 08.08.1993 czy dobrze wyjde na tym jeśli wstąpie do zespołu muzyków, czy wyjdzie mi to na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna czy maz mnie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyjadę w maju za granicę? anna 23/7/85, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo: Bądź pracowita i wytrwała, a wszystko pójdzie po Twojej myśli. Rozważnie gospodaruj pieniędzmi i odczekaj trochę. Najważniejszy spokój i harmonia, bądź cierpliwa. Problemy w pracy będą mniej dokuczliwe lub całkowicie relacje poprawią się na lepsze. W przyszłości widzę same pozytywne zmiany w pracy, podjęte działania przyniosą rezultaty. Podwyżka w pracy, może awans lub ciekawa propozycja pracy. Ogólnie powodzenie. Być może też urlop, który sprawi Ci ogromną radość :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneto... troszkę mam tutaj rozchwianie, bo widzę, że prędzej nie było zbyt dobrze. Widzę zastój w sprawach zawodowych. To także dodatkowe trudności, które się pojawiły, problemy zawodowe, długotrwale bezrobocie, które sprawiło, że popadłaś w coraz większą apatię i izolowałaś się coraz bardziej od naszego otoczenia. Karta wskazuje także na inne problemy związane z karierą, biznesem, z nauką bądź z innymi ważnymi dla Ciebie przedsięwzięciami. To trudności, które wywołały w Tobie zniechęcenie i chęć rezygnacji. Aktualnie i wydaje mi się, że do pół roku widzę same pozytywy. Wróci moc, siła i optymizm. Bądź zdecydowana i działaj odważniej, a dostrzegam korzystne okazje. Teraz jest dobry moment na rozpoczynanie nowych projektów i działalności zawodowej. Twoja siła twórcza jest na wysokim poziomie, łatwiej przezwyciężasz trudności, podejmuj wyzwania, wszystko powinno układać się po Twojej myśli. W zapytaniach o nowe przedsięwzięcia karta ta zapowiada całkiem dobre początki i oznacza, że ten moment jest na to odpowiedni. Jednak, jeśli chodzi o przyszłość, to nie widzę tego dobrze. Być może coś innego dasz radę zdziałać teraz? Jakaś inna praca? Nie wiem, nie mogę tego odpowiednio zinterpretować, ale widzę, że sytuacja ta potoczy się zupełnie inaczej niż oczekujesz. Będzie odejście, żal... jakieś łzy i smutek. Ogólnie rozczarowania. Powiem Ci tak, szukaj czegoś innego, los Ci sprzyja, a muzyków... zostaw na dalszy plan i jeśli nic nie dasz rady osiągnąć teraz, to próbuj, jednak bądź ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolina czy zajde w ciaze w końcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Marek czekam na wróżbę, pytałem wróżko czy wejdę do Twojej piczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno, zrobiłam rozkład większy z 7 kart. Coś pokazuje mi, że Twój mąż jest chyba na wyższym stanowisku, to ktoś... taki typowy przywódca, cieszy się autorytetem, cechuje go mocny temperament. Kolejna karta pokazuje mi, że aktualnie i najwyraźniej on Cię zdradza lub można interpretować to tak, że miłość już wygasła, jest źle. Jest to raczej strata, która z biegiem czasu wpłynie na Ciebie pozytywnie. Trudne doświadczenia Cię wzbogacą. W przyszłości widzę pozytywy, staniesz się silniejsza. Może nawet ktoś nowy? Widzę zmiany... może miejsce zamieszkania, podróże, same pozytywy na przyszłość. Ekscytujące przeżycia :) Chyba bardzo się w to angażujesz, próbujesz naprawić. Produktywna praca, lecz Twoje plany się raczej nie powiodą. Znaleźliście się w skomplikowanym położeniu, to ciężkie chwile, nie widzę tutaj wskazówek i dalszych zmian na lepsze w Waszym związku, wydaje mi się, że powinnaś wtedy odpuścić i pozwolić, aby czas wyleczył rany, niczego na siłę, może zrozumieć? Może nie chcesz czegoś do siebie dopuścić? Przemyśl to dokładnie, nie powiem Ci co będzie, jeśli zastosujesz się do tego wszystkiego, bo karty stwierdziły, że to jeszcze nie czas, abyś się o tym dowiedziała. Działaj z tym co jest, jednak intuicja mówi mi, że może być tylko lepiej. Bądź silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ostrożnie to zaplanuj, kieruj się zdrowym rozsądkiem, przyjmij konserwatywną postawę. Pracowitość i sumienność, to podstawa. Widzę tutaj powodzenie w danej sprawie, wydaje mi się, że wyjedziesz, lecz nie wiem do końca czy akurat równo w maju. Być może pomoże Ci z wyjazdem mężczyzna na dobrym stanowisku, wyższy rangą. Widzę tu jakąś pomoc w tym, ale tak i wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku, wydaję mi się, że nie i nawet nie muszę wróżyć, intuicja mi to podpowiada! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę odpowiedz jeszcze mi, czy zajde w ciążę? karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wróżbę 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino, spróbuj zastanowić się czemu nie możesz zajść w ciąże. Może to niekoniecznie teraz? Czy jest stabilizacja? Miłość? Zastanów się dobrze, bo tu chyba leży problem głębiej. Przeczekaj. Wydaje mi się, że w ciągu roku może nie, przemyśl czy to na pewno odpowiedni czas i najważniejsze - odpowiedni mężczyzna! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w1i2k3
Czy jestem w ciąży? Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mam siusiaka czy pipe? Anka Grodzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×