Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zarowa mamma

Czy ubieracie dzieci w Zarze??

Polecane posty

Gość Zarowa mamma

Jesli tak czy tylko tam, macie wszystkie perełki?? Jesli nie to czemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły w zarze kupuje córce tylko okrycia wierzchnie, głównie płaszczyki. Jednym się nie podoba bo niby styl stara malutka ale mi sie podoba np jeensowy płaszcz grzybek - prosty i elegancki. Kiedyś też kupiłam taki prosty brązowy gruby sweterek z dwoma rzędami guzików - mi się średnio podobał, kupiłam ze względu na grubość a okazało się że wzbudził mega zachwyt - kilka osób pytało gdzie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej tylko 2 pary butów kupiłam i sweterek jakoś mi nie podobaly się inne ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
taak, jak była malutka to właśnie w zarze dostałam piekną bialą plucienna sukienkę letnia, która posłuzyła nam na chrzcie. Nie lubię tych typowych bez z falbankami w które ubierane sa dzieciaczki na chrzest. tuniki, dresy, akcesoria. nie wszystko jest fajne, bo faktycznie styl to takie "stare malutkie" ale sporo fajnych rzeczy jest. Lubie jeszcze next i h&m. nie znosze: smyka, 5 10 15, cocodrillo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj ubieram w domu, ale jak kto lubi :) A tak poważnie akurat z Zary nie podpasowały mi cichy, może jak Mały będzie starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna i uwazam ze zara z tych wszystkich dost firm ma najlepsze ciuchy i cenowo tez. Porównujac : coccodrillo owszem dla małych dzieci jest ok ale 3 L plus dla chłopca to tragedia , szerokie gacie pompy, nic modnego a tez te rzeczy nie kosztują mało. Wojcik super Brand ale spodnie ok 100 zł kosztują H&m cenowo podobnie jak zara ale zara lepsza jakość i design Następne united color of benetton jakość ok ale b drogo Reserved średnia jakość tak samo jak 5 10 15 - chińszczyzna i tyle. Zara ma super design, dla chłopca 4 lata plus mozna kupic fajne dresy, wygodne elastyczne spodnie modnie i komfortowo Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,kupuje sporo dla corki.Głownie t-shirty , spodnie i bluzy. Oprocz tego czasem w Carry , Reserved lub H&m. Jednak wole zare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie,że Zara, Berhska, Stradivarius, Oysho, Pull nad Bear to jedno i to samo praktycznie? I tak kupuję w Zarze ubrania dziecięce, bo mi się podobają. Nie mają pierdyliarda cekinow, aplikacji, falbanek itp. Sama też ubieram się w Zarze lub Bershce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do smyka, 5 10 15 itp. to nie za bardzo pasuja mi tam ubranka - te roze, falbanki i misiaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei kupuję w h&m, bo są tanie i fajne stylowo - ośmiolatka już chce się ubierać trochę bardziej młodzieżowo i tam tak jest zara - kupuję tam ubrania dla siebie i zawsze obiecuję, że ostatni raz, bo jakość w zarze nie powala (zresztą w hm też nie), ale jednak fasony kuszą nieustannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co porównywać H&M do Zary. W pierwszym cena nie współgra z jakością. Pracowałam ponad rok na Zarze i innych sklepach Inditexu (inwentaryzowalam sklepy magazyny). Dotykalam każda rzecz i mogę powiedzieć, ze tutaj jakość idzie w parze z ceną. Ciuchy nie dają po oczach pstrokacizna i cekinami. Są stonowane i można układać ciekawe zestawy. 4 razy byłam też na inwentaryzacji H&M I zdecydowanie jakość jest gorsza. Nie wspomnę już o Marks&Spencer gdzie ceny ppowalaja, a jakość bardzo marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfgwfgwe
Z Zary kupuję rzadko choć żałuję że nie mam bliżej i częściej okazji. Dla córy jako niemowlaka miałam z Zary kilka rzeczy i były urocze, stylowe, takie jakieś szlachetne, bardzo dobrej jakości i nie do zdarcia. Akurat stać mnie tylko na ich okazje cenowe a nie regularne ceny ale chętnie polowałabym na więcej takich okazyjnych zakupów. Niestety mam pecha do grubszych rzeczy z Zary. Zarówno płaszczyk polyestrowy, jak i bezrękawnik były po prostu źle uszyte - chwycone maszyną za mało materiału i wysuwał się ze ściegu czyli tak jakby ubranie się pruło i pokazywało tę watę ze środka. Nawet nie ma tego jak naprawiać właśnie z powodu takiej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zara i jakość? bluzki po 3 praniach wyglądają jak szmaty co prawda h&m jest o wiele, wiele gorsze jakościowo, ale proszę nie mówić, że zara to super jakość - co dobrego mogę o niej powiedzieć, to że ubrania są dość dobrze skrojone i ładnie leżą, bo w tych haemowych wygląda się jak w workach po ziemniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda zara nie jest idealna. Rzeczy b sie spierają, niekiedy kosmaca. Ale nie wszystkie. Tylko mam pytanie masz dziecko chłopca 3 lata plus (nie wiem jak dla dziewczynki) jakie masz inne marki alternatywy? No jakie? Hm 5 10 15 reserved smyk to Chiny i tez nie super tanie Wojcik drogi Gap mało oryginalny Jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nie kupuje. Dla malego dziecka sie zupelnie nie nadaja. Sa niewygodne i zle zaprojektowane jesli chodzi o ubieranie dziecka. Mialam kilka bluzeczek i niestety nie mialy guziczkow przy szyjce albo guziczek z tylu , co dla lezacego dziecka jest bardzo niewygodne. Poza tym bluzeczki farbowaly. H&M o niebo lepsze. Przemyslany design tak zeby dziecku bylo wygodnie i zeby latwo mozna bylo zalozyc. Jakosc tez ok........Sama tez mialam kiedys plaszcz z Zary, w ktorym podszewka podarla sie doslownie w strzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H&m na ładne rzeczy dla małej i dużej dziewczynki Juz nie mówiąc o wyborze ktory jest o wiele większy. Projekty b ładne jak panterka modna to legginsy w panterkę, jak skóra to kurtka skórzana. Ale dla chłopca to totalne Chiny ,jeszcze dla małego ujdzie ale dla starszego targowy styl chociaż tam bywają lepsze ciuchy. A spodnie jeansy nie dość ze szyte w ten sam sposób od 10 lat, to wogole nieelastyczne i drogie ok 70 zł. Zwykle Tshirty i zwykła krzywo uszyta bluza. Wiec w dalszym ciagu jedynym sklepem dla chłopaka 3 plus jest zara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję trochę w Zarze, ale bez przesady. Większość ciuchów jak miniaturki dorosłych - bez sensu.. Ale np. spodnie mają fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w Zarze, jedno co mogę powiedzieć to może nie tyle jakość ubrań, bo zdarzają się dobre gatunkowo, ale fakt, że wszystko można zwrócić i to nawet bez metki- niektóre lale kupują żakiecik, zakładają na imprezę i w poniedziałek przynoszą do zwrotu- wszystko ok, skoro taką politykę ma Zara to niech przyjmuje zwroty- tylko, że z automatu taki zwrócony żakiecik trafia z powrotem na wieszak- dokładany jest tylko klips i sru na sklep. No ja dziękuję za ciuchy jak z lumpeksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie ubieram dziecka w zarze tylko od razu w domu ma chodzic gołe póki nie pójdziemy do sklepu? czy wy jesteście normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie kupujecie? Jak nie w żarze to gdzie? a ja za to lubię zare ze mozna zwrócić ubrania, tak powinno byc w każdym sklepie A porównanie do lumpeksu to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precyzując ja nie wychwalam zary ja nawet sie tam nie ubieram tylko mojego syna ale pochwalam możliwość zwrotu. Uwazam ze większość rzeczy dla dorosłych kobiet złe leży :( sa krzywo skrojone co nie oznacza ze mozna znalesc cos fajnego mimo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje w Esprit, s. Oliver, Benetton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka8
Mało kogo stać na kupowanie ubranek w Zarze, z resztą jak dla mnie jest to głupota. Dzieci niszczą ubrania i szybko z nich wyrastają. My kupujemy ubrankach w sieci- http://www.piccolino-sklep.pl/kategoria/15,Piccolino-sukienki-i-spodniczki-tiulowe Mają zarówno dobrą jakość jak i dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDoriss
Ja nie. Nie jestem fanką tych wszystkich sieciowych sklepów. Każdy chodzi tak samo ubrany ... ja wolę wspierać polskie firmy (np.sklep Kolalik ma bardzo ładne dziecięce ciuszki) i mieć na sobie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ubranka dla dzieci ze strony allinside.pl, często robię tam zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona :D Kupuję przeróżne ubranka, od bucików, bielizny, po sukienki, kurteczki, zawsze modne i po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienkas
Ja nie lubię sieciówek, mają drogo i słabej jakości. W sklepach internetowych od Polskich producentów dużo lepiej. Ja bardzo lubię ten sklep: Kolalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolina
ja jestem przeciwniczką sklepów sieciowych, często mają drogo i słabą jakość. w internecie można znaleźć ubrania Polskiej produkcji bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajmy. Jakość w Zarze jest wystarczajaca do ceny. Moja córka ma sporo spodni z Zary (od długich po szorty) i wszystkie nosza się bardzo dobrze, nie traca fasonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×