Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sukienka

Polecane posty

Gość gość

W kwietniu idę na ślub do teściowej z jej nowym partnerem i nie wiem co ubrać potrzebuje czegoś wygodnego i nie krepujacego ruchy bo będę biegać za rocznym dzieckiem :-) i bez dużego dekoltu mam problem z tym ze jestem szczupła ale biust mam duże C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo inny zestaw elegancka spódnica za kolano ( będziesz się mogła swobodnie schylać) kloszowa lub plisowana i top lub bluzka z koronki , jedwabiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 dodam jeszcze że mam długie włosy więc z fryzurami mogę kombinować oglądałam na allegro ale tyle tego jest ze hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem sukienka rozkloszowana, ewentualnie sukienka lekko przed kolano, luźna. W takim stroju ruchów skrępowanych mieć nie będziesz:). Chyba lepiej sukienka, aniżeli spódnica i bluzka, czy koszula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak rozkoszowana gora dopasowana tylko bez przesady z dekoltem i nie za długa na pewno przed kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Dopasowana Góra I ROSKLOSZOWANY Dół Przed Kolano I Bez Dekoltu . I rajstopy z paskiem będzie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wesele siostry w kwietniu, ciężko znaleźć coś fajnego.. Ale ja na szczęście znalazłam stronkę allinside.pl i tam zamówiłam sobie sukienkę na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na wesele mojej koleżanki kupiłam sobie długą elegancką suknię w Velpie. Zamawiałam internetowo przez ich stronę velpa.pl 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...enka na wesele i nie tylko na wesele,  to dla mnie sklep, ktory sprawdzam to sibysi.pl . nie mam problemu z rozmiarami, bo ubrania sa szyte w europe, a modele sa zawsze fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×