Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy nie pozwalacie dzieciom pic coca coli?

Polecane posty

Gość gość

pytam bo skrytykowana zostala uzytkowniczka piszaca ze postawi na stol cole dla dzieci. Moje czasem pija, a maja 8 i 12 lat, a wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój spróbował ale jakoś mu nie smakowała. Gdyby chciał od czasu do czasu to dlaczego bym miała odmówić, ma 7 lat. Ale nie chce, od małego pije wodę i naturalne soki i po prostu napoje gazowane mu nie smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co świadomie podawać dzieciom coś, co jest niezdrowe? Jeśli się same domagają, wiem, że może być trudno nie ulec, ale samemu z siebie im proponować i podawać jest niepoważne. Raz widziałam jak mamuśka dała niespełna 2 letniemu dziecku cocoa colę. Tak samo ze słodyczami. Czasem widzę, że dziecko bawi się, a mamuśka czy babcia sama mu wciska jakiegoś lizaka, batona czy serek smakowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka ale czy ty przeczytałas ile mają lat moje dzieci? nie muszę im niczego podawać, one widzą same co jest na półkach w sklepie i co piją inni. A co złego w serku smakowym? Ja sama lubię czasem zjeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 3 lata i nigdy jeszcze nie pila żadnych napojów gazowanych. Chce to utrzymać jak najdłużej ale nic na sile i za wszelka cenę. Nie popadajmy w paranoję. 12letnie dziecko jak ma ochotę to przeciez sie nie otruje od szklanki coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, czasami pozwalam, niewielkie ilości bo kofeina i cukier działają na niego widocznie pobudzająco, tyle że w domu coli nie pijemy więc jeśli bardzo sporadycznie napije się u kogoś to nic mu się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje pepsi synkowi - ma 5 lat. Dostaje ok. 50-100 ml na 3-4 dni. Więc dużo to nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje i sami nie piejmy. Nie ze wzgledu na kofeine czy cukier ale ze wzgledu na zeby. Zwyczajnie mi ich szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwalam. Ma 3 lata i nie pije nicgazowanego, wode hherbatę, soki, czasem jakiś napój niegaz. jak nie ma nic innego. Mówiliśmy że cola jest dla doroskych i nawet jak mu chciałam dac trochę odgszowanej na rozwolnienie to nie chciał. Słodycze i frytki je ;) tylko na te gazowane jakos mam obiekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 5 lat i tez coca coli nie lubi. W ogóle nie lubi napoi gazowanych. Gdyby lubial to pewnie czasem bym mu pozwoliła się napić bo sama lubie. Jak będzie starszy to i tak nie zabronie, jak nie dostanie w domu to pójdzie do sklepu i sam sobie kupi...drażni mnie jednak widok 2-3 latków pijących takie napoje bo takiemu maluchowi nie powinno się moim zdaniem pozwalać na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlera
Nigdy nie dałabym dziecku coli. To jedno z najgorszych świństw. W ogóle nie rozumiem tego karmienia dzieci słodyczami, czipsami, gazowanymi napojami. To tak jakby podawać własnemu dziecku truciznę. Tylko w imię czego? Jest tyle alternatyw. Zamiast coli można dać przecież sok http://www.bobofrut.pl/produkty.aspx który będzie pożywny i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie nie pozwalam, ba dla mnie te napoje gazowane są okropne, czuje tam tylko cukier i sama chemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×