Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malinka w mini

mini spudniczka sukienka i majtki

Polecane posty

Gość marta pechowa
taki nik a co do tego mają koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mini ma taką wadę że zawsze i tak pokażesz majtki więc to jakby część garderoby którą trzeba starannie dobrać zależnie od okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 Będziemy bawic to wspaniale uczucie być mamusią.Do tego tatuś staje się Prawdziwym tautusiem gdy jest przy nas podczas badań cipki i porodzie widzi jak sie męczy mamusia by mieć z nim dziecko.Po drugie to mocniej połączy zwiazek taka obecność. nawet w szpitalu przy badaniu i rodzącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stuknij się w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co nikt nie zaraził się ciążą od chodzenia w mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana 20.32. Jesteś Starszym zgożknialy człowiekim i wszystkie posty gdzie się wyowiadaja cieszace sie osoby z milosci krytykujesz.Przykre to jest,że jesteś nieszczęsliwy i odnosisz sie nietolerancyjnie.Ja osobiście bardzo kocham meża i jak jedziemy do ginekologa 80 km to bym mu ubliżyla gdybym go zostawiła na poczekalni.Zawsze jest obok mnie trzyma mnie za rączkę całe badanie.Wiem,ze zaraz będziesz negował takie podejście a do tego narodziny dziecka to przeżycie dla ojca dziecka by był przy Nas.Moze jek czytalam te wpisy na innych stronach jesteś ginekologiem mającym cos do ukrycia podłego przy badaniu kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja jestem Joanna 31 lat chodze w krutkich spudniczkach oraz przeswitujacyh mini ale bez majtrk i bez stanika bo tak nest wygodniej i zdrowiej naprawde wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z tymi mini. Trzeba na prawdę chcieć, żeby pokazać majtki. Nie uwierzycie jakie spódniczki moja żona nosi bez majtek i jeszcze nie było wpadki. Wystarczy trochę ostrożności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rowerze podczas mijania zdarzyło mi się zobaczyc na ułamek sekundy majtki dziewczyny jadącej z przeciwka jak miała mini. Niektóre chyba się tym nie przejmują , z resztą nie każdy popatrzy , patrzy się albo na drogę , albo na jej twarz ale mi często schodzi wzrok na dół , albo jak ma legginsy albo wlasnie spódniczkę mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś widziałam faceta na rowerze któremu ze spodenek wychodziły klejnoty:) albo nie był świadomy albo robił to celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jeździła na rowerze w dżinsowej spódniczce, która ma 32cm bez majtek. Ta długość to naprawdę mało, powyżej połowy uda. Nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię i moja żona lubi chodzić w mini. Tzn w ekstremalnym mini. Za taką długość uważamy wszystko poniżej 40 cm, wzrost normalny tzn ok 165. W zależności od kroju i materiału efekt jest różny, ale moja pani uważa, że w każdym stroju, jak już się zdecyduje go założyć, najważniejsze jest zachowywać się naturalnie i swobodnie. Przy takiej długości zwykle trudno uniknąć choćby chwilowego pokazania majteczek. I co - tak po prostu musi przy tej długości być. Spokój naturalność, oczywiście wyrafinowanie, co w jej przypadku oznacza kontrastowe kolory, w każdym razie nie białe i nie czarne, żadnego maskowania czy ukrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No lubię spódniczki, mini i nie tylko. ...enki czasami

Jeśli masz zgrabne nogi to nie ma się czego wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli masz zgrabne nogi to nie ma się czego wstydzić

no a niby czemu wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem krótkie spódniczki są domeną kobiecości i każdego faceta kręcą krótkie mini a jak wiadomo wszystkie kobiety są piękne to poprostu kwestia gustu która akurat komu się podoba jedni wolą szczupłe kobiety inni te bardziej puszyste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przy piwku gadaliśmy z kolegami o tym jak ubierają się kobiety i wszyscy jednogłośnie stwierdzili że czemu tylko zgrabne panie mają ubierać się wyzywająco. Podziwiamy i popieramy panie które mimo większego rozmiaru nie czują się gorsze i odważnie zakładają mini 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przede wszystkim spódniczki są wygodne i np ja dobrze się w nich czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ehh zazdroszcze im, ze mogli podziwiac zgrabna asiutke w krotkiej spodniczce

dużo dziewczyn, kobiet jest zadbanych. A wygląd ważny, ale to nie jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jednak ty na pewno wyrozniasz sie z tlumu i nigdy nie zobacze takiej zgrabnej asiutki w spodniczce mini

zależy kto na co patrzy, no i jak duży ten tłum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no dlatego zazdroszcze tym ludziom, spotkac taka zgrabna asiutke w spodniczce mini to jak znalezc igle w stogu siana 😛

no ale dużo dziewczyn chodzi w spódniczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i nie kazda dziewczyna tak zgrabna jak asiutka

ludzie różnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może się pokażesz w tej mini?

jak pisałam już zdjęcia nie wrzucę na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×