Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy czujecie się czasem głupi? Głupsi od innych?

Polecane posty

Gość gość

Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,czesto sie tak czuje. Normalnie sobie radze,zawsze ktoś będzie lepszy ode mnie,nie mam ciśnienia na bycie mądrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Tylko prawdziwemuidiocie wydaje się że wie wszystko hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi się, żebym była głupsza od innych - nigdy nie miałam takiego poczucia. Jednak nie ma to przełożenia na sukces zawodowy, ale za to na ma wpływ na poczucie własnej wartości i zadowolenie z życia. Myślę, że potrafię się cieszyć chwilą, podczas gdy inni nie dostrzegają drobnych radości życia codziennego i pogrążają się w nieuzasadnionych smutkach. To jest właśnie prawdziwa mądrość - umieć wykorzystać to co mamy w zasięgu ręki, bez krzywdzenia innych i wywyższania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewną, dumną, mającą dużą wiedzę dojrzałą kobietą, otóż, dlaczego miałabym czuć się głupsza od innych? :) często inni do pięt nie dorastają mi, głupsi są, od razu widać, zwykle dużo mówią i jednocześnie nie mówią nic, zwykłe takie fjubździu, cztery przez piąte na dziesiąte czwarte... i tak w kółko, trajkoczą by trajkotać, pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr.... cały ich świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki temu że istnieje internet, mam okazję przekonać się że większość ludzi jest ode mnie głupsza, a czasem wręcz rażąco głupsza. Wystarczy poczytać odpowiedzi na różnych forach, na różne tematy, szokujące jest jak debilne są odpowiedzi.okazuje się że człowiek MAŁY I GŁUPI jest. Dzięki internetowi nie mam żadnych kompleksów niższości , a nawet pojawiło mi się poczucie wyższości i mądrości, bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×