Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzatanie problem z pracodawca

Polecane posty

Gość gość

Od roku, raz w tygodniu chodze na sprzatanie (mieszkanie 3pokojowe, mala kuchnia z lazienka). Zawsze staram sie zrobic jak najlepiej swoja prace, nigdy sie nie spozniam,przez ten czas byla 1 uwaga co do czyszczenia wanny (ktora byla juz wczesniej bardzo zagrzybiona, zrobilam co moglam zeby to wyczyscic). Od okolo 3 miesiecy pracodawca pisze na ostatnia chwile, ze w danym tygodniu ich nie bedzie, zdarza sie to co 2 tygodnie albo 1 na 3tygodnie. W tym czasie gdy mialo ich nie byc widzialam matke z dziecmi na miescie kilka razy. Byly tez inne sytuacje w ktorych klamali. Rodzina u ktorej sprzatam ma w kuchni kalendarz na scianie na ktorym w terminach gdy mnie nie bylo bylo wpisane p.sprzatajaca Kasia (czyli inna osoba). Nie rozumiem dlaczego pracodawca nie moze powiedziec wprost, ze rezygnuje bo znalazl kogos lepszego w sprzataniu/tanszego. Co zrobic w takiej sytuacji? czy zrezygnowac sama czy czekac az mi sami podziekuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po moim zapytaniu czy mam przyjsc na nastepny raz na sprzatanie, (bo wczesniejsze odwolali) dostalam smsa, ze rezygnuja ze mnie. Zero szacunku, czuje sie z tym bardzo zle, tym bardziej, ze nie powiedzieli mi tego w prosto w oczy a przez smsa, po roku pracy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Jakie okolice , mam to samo . Jeszcze mi nie podziękowali ale odwoływanie spotkan na ostatnią chwilę już jest . Zamiast raz w tygodniu w styczniu byłam tylko raz . W tamtym tygodniu nawet nie poinformowali mnie że odwołują . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Czyścioch

Nie mam za grosz szacunku do sprząciary (szmaciary) zatem traktuje je z należytym brakiem szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×