Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do kobiet 30 40 lat

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o przygodzie łóżkowej z dwudziestoparolatkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś sama to ok, czemu nie ale jak masz na myśli zdradę to to jest ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zły pomysł, daj chłopakowi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jestem sama ale chce żeby to trwało długo. Nie chce go zranić. On ma 23 lata. I,strasznie sie mu podobam. A są tu kobiety kore maja podobnie?? Lub fantazjują o mlodszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się nie znam jestem w końcu młodym facetem, ale wydaje mi się że tak jak są młodzi faceci fantazjujący o dojrzałych kobietach, tak samo są i dojrzałe atrakcyjne, często mężate panie fantazjujące o dzikim seksie z młodym kochankiem, często nawet dużo młodszym... Myślę że taką fantazję miała każda kobieta, choćby raz w życiu, tylko odwagi Wam brak aby się zdecydować na młodego kochanka. Kobiety mogą się obawiać, że nie będą się podobały młodemu chłopakowi, bo ciało już nie jest takie jak za młodu. Widzicie ... taka sama blokada pojawia się u młodych, którzy obawiają się być okrzykniętymi " gówniarzami " Taka sama blokada także pojawia się kolesi którzy boją się "podbijać" do przepięknych dziewczyn ... obawiając się odrzucenia ... Każdy boi się negatywnej reakcji i odrzucenia bo wpływa ona bardzo na naszą samoocenę. Aczkolwiek wydaje mi się że starszymi kobietami jest czasami ciekawiej niż z młodszymi. Napewno dojrzalsza ma większe doświadczenie i wie czego chce. A to przy wchodzeniu w świat seksu, jest bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzę? Na samo wspomnienie moje 40-letnie ciało ogarnia ogień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×