Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młody_kochanek

Pytanie do kobiet po 30

Polecane posty

Witam Drogie Panie! Nie od dziś wiadomo że każda dojrzalsza kobieta choć raz fantazjowała o sexie z młodszym. Dokładnie tak jak młodzi mężczyźni fantazjujący o dojrzałych kobietach. Myślę że taką fantazję ma każda kobieta tylko odwagi Wam trochę brakuje, aby się zdecydować na młodego kochanka - Dlatego postanowiłem zamieścić to ogłoszenie! Kobiety boją się że nie będą się podobały młodemu chłopakowi, bo ciało już nie jest takie jak za młodu. Możliwe że się obawiacie że żaden młody nie zwiąże się z dojrzałą kobietą. To właśnie hamuje kobiety przed takim krokiem. Widzicie ... taka sama blokada pojawia się u młodych, którzy obawiają się być okrzykniętymi "napalonymi gówniarzami" Taka sama blokada pojawia się kolesi którzy boją sie "podbijać" do przepięknych dziewczyn ... obawiając się odrzucenia ... Każdy boi się negatywnej reakcji i odrzucenia bo wpływa ona bardzo na naszą samoocenę. Jeśli jednak wystarczy Ci odwagi - pisz śmiało. Możemy się spotkać kiedy tylko zechcesz, gwarantuję 100% higieny i dyskrecji. Niczego nie musisz się naprawdę obawiać. Jeśli masz też inne fantazje dotyczące relacji młody chłopak - dojrzała kobieta (dominacja, wspólna kąpiel, masaże itd) - Także pisz możemy się dogadać !!! Czy istnieją jeszcze odważne kobiety gotowe do kontaktu! Mieszkam w Katowicach, 23lata, wysoki brunet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło pięćdziesiątki kobiety mają jeszcze często owulację i miesiączkę. Nie boisz się takiej dzidziusia zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nawet rozumiem, jak miałam 23 lata też wydawało mi się, że 30 to starość, ale facet jest pocieszny :) Myśli, że kobitki fantazjują o dominacji z nim w wannie, tylko się wstydzą mu powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×