Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćciekawyantropologicznie

Czy to prawda że Azjaci mają małe penisy

Polecane posty

Gość gośćciekawyantropologicznie

a czarnoskórzy duże? Pytam poważnie. Proszę o poważne odpowiedzi osób mających doświadczenia w tym temacie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem z wieloma i każdy mówił to samo są małe dlatego w rodzinie "starszy brat" uczy jak go ćwiczyć by powiększył się o 2,5-4 cm. Przez te ćwiczenia też jest szybszy wzwód i można do podeszłego wieku ... To trwa lata i po osiągnięciu tego co się chce nie wolno zapomnieć o ćwiczeniach codziennych, ale to tylko kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za ciekawą wypowiedź. Ktoś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukasz Araba czy normalnego faceta z większym ? Mam to czego szukasz w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze potrzebujesz malego fiutka do pierwszego anala, a pozniej jyz bedziesz szedl po bandzie z duzymi murzyskimi k********.a.m.i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebują większych. Swoje "niedostatki" rekompensują sztuką kochania. :) Kamasutra nie pochodzi z Zachodu, gdzie liczy się do kolan. :O A tak naprawdę, co ma w portfelu. :O Poj̣eby z Europy śmieją się z muzułmanek że chodzą w tych swoich, nie wiem jak się to nazywa, bo uznają, że ******ie w usta kobiety, to wolność słowa. :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawyantropologicznie
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Czytałam kiedyś taki raport statystyczno-medyczny o przeciętnej długości członka i właśnie Azjaci wypadli w nim najgorzej. Na filmach z tych rejonów też nie widać, żeby aktorzy byli jakoś specjalnie wyposażeniu a w tej branży, wiadomo, liczy się rozmiar, więc przeciętny penis chyba nie jest tam największy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawyantropologicznie
Musiałam podzielić wypowiedź bo uznali ją za spam :O Ale to takie luźne obserwacje. Co do południowców, czarnoskórych nie mam wiedzy w ogóle, chętnie poczytam o waszych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×