Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ładne dekoracje

Polecane posty

Zgadzam się z Panią Marią w 100 %. Oprócz dobrej jakości jest też bardzo dobry kontakt z klientem. Zrobili wszystko to co sobie z żoną wymarzyliśmy i to w dość dogodnym i szybkim terminie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Profesjonaliści z Efez sztukateria z pewnością udekorują Twój dom, wyjątkowymi zdobieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ścianę pięknie udekoruje klinkier, szczególnie dobrej marki – polecam King Klinker, to coś, co zostaje na lata i cieszy oko dobrym wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykończenie zawsze można podkreślić oświetleniem. My proponujemy takie, które wymienisz kiedy zechcesz- w sposób tradycyjny, świecami ozdobnymi. https://www.adpal.pl/swiece-ozdobne/

Naturalne światło daje niesamowity klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wykończenia to nie ma nikogo lepszego jak Panowie z Efez Sztukateria, zrobią wszystko tak jak było planowane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze dekoracje sztukateryjne tylko z Efez Sztukateria! Mają prawdziwych fachowców i bardzo atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny szukam drewnianych dekoracji na choinkę i myślałam, że przy tym, ze przestawiamy się wszyscy na bardziej eko, będzie tego więcej, a tymczasem nic ładniego nie wpadło mi w oko. Pomożecie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne dekoracje do domu i ogólnie rzeczy do wyposażenia są na Room99.pl Ja mam pościel i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba lepszej firmy sztukatorskiej od Efezu, moje wykończenia w domu są naprawdę przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, sztukaterie zawsze dodają każdemu wnetrzu elegancji i takiego smaczku. Ja jednak ostatnio wpadłam na https://slf24.pl/inne/pufy.html  i zastanawiam się czy aby nie urozmaicić naszego salonu jedną z takich puf. Podoba mi sie jak zamiast tradycyjnego stolika postawiona jest właśnie duża pufa, która może być też świetną ozdobą wnetrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy ci na porządnym wykonaniu sztukaterii w Twoim domu to koniecznie postaw na Efez Sztukateria. Oni nie owijają w bawełnę i robią wszystko tak jak trzeba od A do Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak szukałem dla siebie mebli to skorzystałem ze sklepu Meble Partner i mam pozytywne spostrzeżenia co do tej oferty tam dostępnej. Wybór mebli jest bardzo dobry, w sprzedaży sporo propozycji, także jakieś dywany, mniejsze dodatki dekoracyjne więc też dobra okazja do tego, by nieco wnętrze odświeżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ładne dekoracje to polecam kwiaty, we wspaniałych doniczkach. Jestem bardzo zadowolona ze sklepu Plants and Pots, dużo fajnych wzorów, dużo fajnych kwiatów. Jestem zadowolona z przesyłki, przychodzi wszystko na czas.
Do tego zabezpieczone, wygląda bardzo efektownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×