Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alanxxxx

opinie o firmach windykacyjnych

Polecane posty

Gość alanxxxx

Obecnie na rynku działa dużo firm windykacyjnych . Jakie są wasze opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkasell
Ja ze swojej strony uważam ,że takie firmy są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika dama
Doradzam fachową obsługę kancelaria Lexperto kompleksowe usługi windykacyjne. Etap polubowny , monity wezwania. etap sądowy. Etap egzekucyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyną z przyczyn bankructw firm w Polsce i na świecie jest zbyt wysokie zadłużenie przedsiębiorstw i nieskuteczna windykacja niespłaconych należności..Warto pamiętać ,że egzekwowanie nalezności na etapie polubownym jest znacznie mniej kosztowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperkoch
Jak dla mnie to samemu można dochodzić swoich praw. Wysyłać , monity , telefonować i przypominać o tym ,że trzeba uregulować zaległe zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeuszchudy
Doradzam kontakt z firmą lexperto- duże doświadczenie w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Kruka jak dla mnie sprawy nie ruszaja do przodu trwaja stanowczo zadługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilou
Nie każdy ma czas dochodzić należności na własną rękę. Szczególnie jak się ma firmę na głowie. Dlatego wtedy taka firma windykacyjna to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Trzeba jeszcze umiejętnie taką firmę wybrać. Dlatego jak już to lepiej korzystać z usług lexperto lub alektum. Im płaci się dopiero po odzyskaniu należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatajawa
Obecnie na rynku działa masę firm windykacyjnych. Przed ich wyborem warto zorientować sie w cenach i prowizjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekdemo
słyszałam ,że kiepskie opinie ma kancelaria koksztys. Nie można sie do nich dodzwonić i załatwiają sprawy mało rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony nie polecam Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzam współpracę z kancelarią lexperto firma o dużym doświadczeniu w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam kaczmarskiego jak dla mnie drogo i mało rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_laara
o widzę że ktoś tu wspomniał o samodzielnej windykacji, a moze "gościu" wiesz coś na ten temat więcej? np przetestowałeś/ałaś? Własnie przymierzam się do spróbowania z http://vindicat.pl/ bo nerw mnie bierze na sąsiada który wisi mi pieniądze i śmieje się prosto w twarz że mi och nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_42
Według mnie firmy windykacyjne są bardzo potrzebne! Sama byłam w takiej sytuacji - dłużnik przez kilka miesięcy nie oddawał pieniędzy a ja już naprawdę nie miałam siły, żeby się z nim użerać i stresować. :( To mnie wykańczało, tym bardziej, że to nie była mała kwota. :( Skorzystałam z http://www.mojawindykacja.pl/ - są skuteczni i naprawdę szybko odzyskali moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Windykator nie ma żadnych narzędzi prawnych do egzekucji należności. Może tylko straszyć. Z jednej strony nie pochwalam nieuiszczania należności, z drugiej - frajer ten kto się boi windykatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Może nie ma, ale czasami brak spłaty długu to kwestia zmiany adresu, trudnej sytuacji, czy innych czynników. Wystarczy wysłuchać tej osoby i zaproponować rozwiązanie. Człowiek jest w stanie się pogubić, sam miałem finansowo trudny okres w życiu i cieszę się, że trafiłem na firmę EOS KSI, która to zrozumiała a nie na jakichś zastraszaczy czy nękaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

Ja się dołączam do pozytywnych opinii o EOS KSI, najlepsza tego typu firma na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fateman

Również polecam eos ksi. Bardzo duża skuteczność i świetny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×