Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziennikarze TVP z wiadomości kogo lubicie a kogo nie?

Polecane posty

Gość gość

dzisiaj jak widzę relację Marcina Antosiewicza (zwykle relacjonuje z Niemiec) w Tunezji taki ekspresyjny, przypomina mi Sumbula Agę ze Wspaniałego Stulecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię Beaty Tadli,Kojarzy mi się z brakiem profesjonalizmu.Kiedyś trafiłam na fragment programu informacyjnego na TVP INFO i tam p.Tadla miała przedstawić prasówkę,czy coś w tym rodzaju,nie pamiętam już dokładnie.Prezenter będący wcześniej w studiu kończył odczytywanie informacji i ta ostatnia informacja dotyczyła pewnej rodziny,która została oszukana przez rzekomą uzdrowicielkę.Beata Tadla nie potrafiła zachować powagi.Jej komentarze były zwyczajnie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to podchodzi jeszcze pod Wiadomości, ale w serwisie sportowym po wiadomościach lubię słuchać Jacka Kurowskiego, który jasno i spokojnie przedstawia wiadomości sportowe. Nie za bardzo odpowiada mi za to (w)Kurzajewski :) Trochę działa mi na nerwy, nie wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię dziennikarza z TVP .,wiem,że ma na imię Kamil,niestety nie znam nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przepadam za Piotrem Kraśko, jak dla mnie taki za ważny jest. Jestem Ja Piotr potem długo, długo nikt i dopiero później reszta ludzkości. Resztę lubię, chociaż rzadko oglądam Wiadomości, wolę Fakty na TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×