Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oglądacie Miodowe lata?

Polecane posty

Gość gość
Szczególnie jak Karol się denerwuje i mówi coś w stylu: "No czekaj! Siadaj!(a Tadzik siedzi:D ) co ty już od razu?!!":D

Gość ogladam
Czego stoisz na torach było świetne ;) Super serial. Oglądam, mimo że stary to do tej pory nic lepszego nie zrobili, wolę stare odcinki oglądać niż jakieś dziadostwo. Moje faworyty to odcinki: 1. Rodzina patologiczna 2. Złodziej (zegarka)

Gość gość
mi tez sie podobal odcinek rodzina patologiczna :P poza tym ten w ktorym Karol występowal w reklamie batonika, mial popsuty ząb :P

Gość gość
Uwielbiam ten serial ale tylko odcinki w których Alinkę grała pa i Agnieszka . Moj ulubiony odcinek to bar szybkiej obsługi u Tadzia i Karola :)

Gość gość
Uwielbiam ten serial ;) ale jak grała Agnieszka Pilaszewska. Te nowsze "Miodowe lata" z Katarzyną Żak to porażka. A jak się wyprowadzili do tego domku i urodziły im się dzieci, to już całkiem nie to :( kiedyś był taki fajny klimat...

Gość gość
Tak, ja wielokrotnie próbowałam oglądać te nowe odcinki, ale nie da się, te w domu to porażka, a starsze z Żakową oglądam z trudem, na szczęście jej nie ma wiele. Ta kobieta gra koszmarnie i jest beznadziejna, a Pilaszewska to sam wdzięk, klasa i uroda, uwielbiam ją. Ja lubię odcinek o reniferze, cypryjski łącznik, mister uprzejmości... właściwie za kilkoma tylko nie przepadam. Co do tego złoszczenia się Karola to wczoraj była świetna scena jak zgubił pieniądze i wpadł w szał, do Alinki teksty " No nie panikuj, ty od razu panikujesz", a ona siedzi spokojnie :D :P

Gość gość
haha nooo to bylo mega. tez uwielbiam pilaszewska jako alinke, taka ciepla i sympatyczna a zakowa wredna zolza nawet w milych scenach

Gość gość
i tak głęboko oddycha jak coś mówi, jakby działo się coś strasznego :O nie wiem czy ktoś to zauważył, ale mnie to sapanie strasznie denerwuje. I aktorka, a gra tak źle, że ja bym o niebo lepiej zagrała

Gość gość
szczegolnie sztucznie gra to takie mile przywitanie jak karol przychodzi z pracy a alinka chce sie przymilic mmmmmmm, ona w tym jest taka beznadziejna, kazda kwestie mowi wrednym tonem

Gość gość
Jakbym miała wypisać ulubione odcinki, byłyby to prawie wszystkie, dlatego nawet nie zaczynam ;) Uwielbiam całą czwórkę, Pilaszewska grała mistrzowsko, ale Chotecka Dankę też świetnie, Tadzik, na górę!

Gość gość
Racja co do Choteckiej, nie zauważałam tego zanim nie obejrzałam z nią wywiadu i przekonałam się, że ona prywatnie jest całkiem inna, nawet sposób mówienia. Aktorzy tak często grają siebie, wszędzie tak samo, a tu cała czwórka wykreowała całkiem nowe postacie, to właśnie prawdziwe aktorstwo. A odcinek "Tadzio Krawczyk, Karol Norek"? To dopiero popis gry :) Mnie rozwala jak Żakowa myśli, że zdarzyło się coś złego, np. w odcinku jak Karol robił szopkę dla szefa, a ona myślała, że chce mu "zrobić przyjemność" i pyta się go coś w tym stylu "Karol.." (długa pauza i oddychanie jak przed skokiem do głębokiej wody) "czy to prawda" (znowu :O) nie da się jej oglądać, a do tego brzydka jest :O

Gość gość
Może ona po prostu nie miała pomysłu na Alinę? Ale mogła kopiować Pilaszewską, wręcz powinna. Pamiętam, że w jednym ze starszych odcinków grała żonę Stelmaszczyka, kolegi Karola ze szkoły i też była koszmarna, grała beznadziejnie i taka zahukana, skulona, wystraszona :O może ta postać miała taka być, ale grała źle i ciężko się ją oglądało

Gość gość
Ale zawsze ciężko z kopiowaniem oryginału, a zwłaszcza tak udanego jaki wykreowała Pilaszewska,

Gość gość
NO tak. W ogóle pomysł z wymianą był poroniony, zwłaszcza że był to szczyt popularności serialu. Jak Pilaszewska nie mogła grać, to powinni zawiesić nagrywanie, twórcy Przyjaciółek teraz nie mieli takich problemów, a wszędzie w necie czytam, że Żakowa zabiła ten serial

Gość gość
Tez lubie ML stare odcinki z Pilaszewska. Ale podobno to Zak chcial zeby zaczela Aline grac jego zona, ktora niestety sobie w ogole nie poradzila z ta rola i wyszlo jej to okropnie.

Gość gość
Bo Żak jest po prostu kiepską aktorką, nie kazdy sie do tego nadaje, jeden jest spadochroniarzem a inny kierowcą. Gdy zaczęla grac Żak to Karol tez sie jakos zmienil, Tadzik i Danka byli tacy sami, a Całkiem nowe lata miodowe to juz w ogole porazka, nie wiem po co to powstalo :O

Gość gość
Oj tam pani Agnieszka świetnie zagrała Alinkę ..zrobiła to tak dobrze ze pani Zak (Solejukową w Ranczo gra świetnie wiec widać ze potrafi ) nie dala rady pociągać tej roli w takim klimacie jak pani Agnieszka . Pani Pilaszewska jest osoba bardzo wulgarna , agresywna i cieżko sie z nią pracuje Cala ekipa miała jej dosyć i dlatego została wycofana z serialu .

Gość gość
Czytałam te opinie, że niby Pilaszewska jest wybuchowa, ale ciężko mi uwierzyć w to, że jest wulgarna :O ona wtedy miała ciężko chore dziecko, więc może była podenerwowana, a twórcy zamiast iść jej na rękę wepchnęli Żakową, ponoć w ogóle Żak powiedział, że odejdzie jak ona nie zagra i nawet nie brali pod uwagę innej aktorki. Coś musiało być na rzeczy, skoro potem Chotecka jeszcze swojego męża wciągnęła (oboje, i Żakowa i Pazura pojawili się wcześniej w starych odcinkach jako inne osoby). Prędzej uwierzę w to, że Żak tak się niefajnie zachował niż w to, że Pilaszewska jest jakaś wulgarna :O A co do Solejukowej, to może ta rola jej po prostu leży, można nie umieć grać nic innego, jak Grabowski - świetnie gra Kiepskiego, a w innych filmach/serialach - ciągle tak samo

Gość gość
Radosław Pazura to okropny aktor moim zdaniem :( ale glos ma fajny :) Ja tak sobie kiedys myslalam, ze juz na pewno nie powrócą z nowymi odcinkami Miodowych Lat, ale mogliby zrobic cos podobnego np o sąsiadach, w roli głownej Cezary Pazura albo wlasnie Tadzik Norek, Danka, Kurski i ktos inny zamiast Karola ;) to nie byloby to samo, ale Tadzik i Danka by pociągneli reszte ;) Kiedys w ogole byly fajne seriale jak Lokatorzy, Sąsiedzi...niby sitcom za male pieniadze, prosty wystrój, kilku aktorow w tym samym miejscu ale fajnie sie to ogladalo :) nie to co te ''nowoczesne'' seriale o lafiryndach z wielkich miast ktore myslą tylko o facetach, bachorach, urodzie, seksie i pieniadzach :(

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować