Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 latek i 24letnia dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Czy to moze dzialac? Ona jest ze mna w 32 tyg ciazy. Od roku razem mieszkamy. Do 4 mies ciazy normalnie gotowala sprzatala a pozniej tylko narzekania ze jej slabo. Ze jak gotuje to ciemno przed oczami jej sie robi. Raz nie zdazyla do lazienki i jak schodzila z lozka wymiotowala. Ostatnio jechalismy autobusem chcialem sie do niej przytulic a ona zwymiotowala. Straszenie leniwa sie zrobila. Czasami az nerwow mi nie starcza na nia. Tylko raz po raz naczynia umyje. Nawet ochoty juz nie mam sie do niej przytulac. Wole gadac z innymi ludzmi na czatach niz z nia. Czasami spytam sie jej jak tam moja corka i to wszystko. W nocy sie do mnie przytula a ja nie jestem w stanie jej objac. Czy to sie juz wypalilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 skąd wiesz, że to Twoje dziecko po 2 nie powinieneś się wiązać tylko dlatego, że ona jest w ciąży po 3 jeśli uprawialiście seks bez zobowiązań to nic nie musisz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chfialem sie ustatkowac. Nie mozliwe zeby to kogos innego bylo dziecko bo tylko razem z domu wychodzilismy. Jedynie raz z oczu ja spuscilem jak wyszla na minute do wc w macdonaldzie. A w ciazy o ile mi wiadomo jest sie 9 miesiecy a jakby to moje dziecko nie bylo to by musiala byc w ciazy 13 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, masz pretensje do ciężarnej, że wymiotuje? Gratuluje Ci empatii "tatuśku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzi mnie to tylko ale nie rozumiem dlaczego jest taka leniwa. Caly dzien by tylko lezala w domu. Jak wyjdziemy do sklepu to mowi ze ciemno przed oczami jej sie robi i musi usiasc. Moja mama jak byla wciazy to normalnie sprzatala gotowala i we firmie ojcu pomagala. Trojka dzieci sie zajmowala. A ona nic kompletnie nic.. Po spacerze jak wracamy to ja w krzyzu boli. Smieszne to wyglada bo sie trzyma sciany, niby z bolu i zaczyna ryczec ze sie z niej smieje i kaze jej przestac bo wyglada jak niepelnosprawna . Nie rozumiem jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo razy jej mowilem ze jak sie nie poprawi to sie rozstaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadz se arbuza w d**e i tak pochodz kilka miesięcy to zobsczymy czy tobie slabo nie bedzie. A potem go urodz jeszcze. Gosciu ty masz 36 lat???? Albo jestes p*****lniety albo to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego jak sie widzi na codzien to ciezarne normalnie funkcjonuja. Czemu moja mama normalnie funkcjonowala. Ona wyolbrzymia caly czas, te jej ruchy. Ja zakupy robie i dzwigam ja gotuje obiady i sprzatam bo nie ma sily. Wielce halo robila jak kanalem jej podloge na kolanach umyc. Nie umyla.. Kanalem pochowac jej zakupy chyba z 2 min szla do kuchni i zganiala na to ze Jeszcze tabletke polknac musiala bo za niskie zelazo ma czy cos. Wkurzylem sie i od leni ja powyzywalem a ta odrazu ryk. I poszla do pokoju spowrotem.. Nie poukladala zakupow. Ale nagle sile zyskala by wyjsc z domu, jak to mowila ze nie ma sily mnie wysluchiwac i wyjsc przed dom chciala. Nie wypuscilem jej powiedzialem ze ze mna tylko wyjsc moze. To ona w agresje wpadla wiec wziolem jej okulary i powiedzialem jak sie nie uspokoji to je zniszcze to ona z lapami na mnie ze mam oddac. Chcialem jej podac ona stracila i zdepla i krzyk. Mam jej dosc. To nie jest normalne. Nagle energie dostala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest na mojej glowie i nie jest to zadna prowokacja bo ona na prawde taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam z tym zrobic. Powinienem Nadal na nia naciskac z nadzieja ze sie zmieni, powinnismy sie rozstac i normalna kobiete bym sobie znalazl Czy jestem za surowy dla niej i odrazu jak urodzi wroci wszystko do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jakis niepelnosprawny umyslowo chyba jestes! Roznie kobiety reaguja na ciaze. Jedne czuja sie rewelacyjnie i maja energii za trzech, dla innych cala ciaza to horror.Widac Twoja partnerka nalezy do tej drugiej grupy. Wiecej empatii czlowieku! I dorosnij, bo na razie wszystko wskazuje na to ze nie nadajesz sie na ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ty chyba żartujesz? ? Nie wierzę co czytam . współczuję dziewczynie ze z takim pustakiemw ciąży jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może źle znosi ciążę trochę wyrozumiałość i:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wierze... Albo to durne prowo albo jestes durnym 36 latkiem... każda kobieta ciąże przechodzi inaczej a mało tego w jednej ciąży moze góry przenosić a w drugiej cała ciąże przespać... Jak sie dziecko urodzi to pewnie bedziesz sie zalil ze ciagle zmęczona, ze bałagan w domu, ze dziecko płacze... Weź sie facet ogarnji albo do mamuśki wracaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w szoku, to chyba prowokacja, bo nie wierzę że 36 latek jest tak niedorozwinięty umysłowo, szok. Jakbym czytała 16 letniego gó\/\/wniarza... Ale w sumie to możliwe bo teraz większość tych 30 paro latków wychowanych na po\/\rnusach ma coś z psychiką i są po prostu kretynami co widać po autorze tego tematu... masakra jaki niedorozwój i popapraniec... dziewczyna dała sobie zrobić dziecko 12 lat starszemu palantowi bo myślała, że taki jest dojrzalszy od jej rówiesników a po tym temacie widać że to pospolity idiota, cham i prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa.. I pewnie jeszcze trzeba cie uświadomić ze po narodzinach przez 6 tyg jest zakaz seksu bo wszystko sie oczyszcza i wraca do normy a potem mało która ma ochotę na seks bo jest przemeczona opieka nad noworodkiem i nieprzespanymi nocami a na dodatek jak bedzie karmić piersia to hormony w ogóle odbierają ochotę ba igraszki... Zwłaszcza z takim palantem jak ty który zamiast zrozumiec ze to wyjatkowy czas w zyciu i pomoc to sie bedzie czepial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro na prawde tak zle sie czuje i nie wymysla wytlumacz mi dlaczego tyle energii w dzwiach dostala jak nie chcialem jej wypuscic. Doszlo do rekoczynow odpychalem ja a ona z lapami i kopala uderzylem ja w glowe oddala mi z telefonu w glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę uderzyłeś kobietę w ciąży? I kazałeś jej zmywać podłogę na kolanach na dwa miesiące przed porodem? Musisz mieć niesamowity problem z psychiką. Na miejscu dziewczyny po prostu bym nie wróciła. Napad tej nieoczekiwanej energii to zwykła adrenalina wywołana strachem i awanturą. I tak, kobieta w ciąży ma prawo spać do bólu, narzekać, mdleć i wymiotować. To jest zupełnie naturalne. Moja teściowa znosiła ciąże idealnie, ja wręcz na odwrót. Bo każda kobieta jest inna. I, jak stwierdzam z przykrością, bywają też nieoczekiwanie okrutni faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie kazalem jej myc tej podlogi tylko na poczatku jak byla w ciazy to ona do mnie ze mop mam kupic.. Tak samo trudno jej bylo niesc odkurzacz do gniazdka zeby odkurzac trzeba tylko ciagnac odkurzacz a ona wymyslala ze ciezko ze chce miotle. Uderzylem ja w glowe bo nie bedzie mnie bic.. Ona tylko pare razy odkurzala panele, z 6 razy moze a reszte ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis poszedlem kupic wozek dla naszego dziecka i mi wypisywala smsy z pretesjami ze mnie kilka godzin nie ma i w zartach Jeszcze pisala ze pewnie u jakies kochanki jestem i napisala mi ze od paru dni nawet do niej sie nie przytule to odpowiedzialem ze to jej wina ze ma sie zmienic bo tak zyc nie bedziemy. Gdyby nie byla leniwa i nie miala napadow agresji by dalo sie z nia zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowokacja chce po prostu zeby ktos przyznal mi racje. Często mowie jej ze ma sie nie denerwowac bo dziecku szkodzi ale to nic nie daje. Nawet proponowalem jej zeby isc do psychologa i ona oczywiscie w zlosc ze to ja mam isc ze ja wykanczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja nie wierze ze to prawda co koles wypisuje. Wydajesz sie byc takim zacofanym gosciem, mamuska pewnie za Ciebis wykonywala wszystko. Zreszta to nie mozliwe zeby 36 letni facet tak sie zachowywal i pisal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 Sam jestes zacofany. Ja konczylem takie studia co nie kazdy moze skonczyc. Jak nie rozumiesz o co chodzi w tym temacie to sie nie udzielaj. Wiem ze ja mam racje. Ze moja partnerka jest leniem smierdzacym i nikt mnie nie przekona ze jest innaczej bo ja oczy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten zwiazek i tak sie juz rozpada i zasluguje na kogos lepszego w koncu jak nie ona bedzie inna. W d***e ja mam, tylko dziecka zal. Ale to nic zrobie sobie nowe z inna, ktora bedzie pracowita i nie trzeba bedzie jej uslugiwac. Ja niewolnikiem nie jestem. Poniewierac mna nie bedzie. Ze wy nie widzicie co z niej za osoba jest to sie dziwie. Kazdy normalny facet by dawno ja zostawil. Ona nie nadaje sie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
có za zabawna prowokacja, długo nad nią myślałeś autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niewolnikiem nie jestem. Poniewierac mna nie bedzie. Ze wy nie widzicie co z niej za osoba jest to sie dziwie. zrób społeczeństwu przysługę i z rozbiegu walnij głową w mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie studia? Jak twoje wypociny, drogie dziecko, brzmią jak wypracowanie na miarę 6 klasy podstawowej. Wróć, gdy nauczysz się lepiej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×