Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał_P

Stomatolog, implanty.

Polecane posty

Cześć, ja w temacie jak w tytule, szukam dobrego stomatolog, który zajmuje się implantami, generalnie w całym kraju, na razie mam polecony taki gabinet http://sujka.com.pl/, możecie się wypowiedzieć i polecić ktoś, coś ? ceny, jakość usług itp. ? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Warszawie i okolicach? Gdzie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Wawy niestety nie kojarze bo jestem z Wodzislawia Śląskiego i chodze do kliniki u siebie do Dental Med, jeśli chodzi o implanty pracuja tu swietni specjaliści, można liczyc na profesjolna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić bardzo dobry gabinet stomatologiczny . Chodzi mi o Dental ComplexMoja mama była u nich jakiś czas temu na wszczepieniu implantów i jest zachwycona obsługą tego gabinetu i efektami zabiegu. Oni mają podobno materiały naprawdę wysokiej jakości i zapewniają takie indywidualne podejście do Klienta. Mama była naprawdę bardzo zadowolona, więc Tobie też polecam tam się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ostatnio (w kwietniu) trafiłem do gabinetu w Kołobrzegu. Młody kompetentny stomatolog, który ma pojęcie o implantach i ogólnie o tym co robi. Bezboleśnie i za rozsądne pieniądze. Śmiało mogę polecić bo też dostałem namiar z polecenia - http://implanty.sukiennicka.pl Na stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka poleciła mi ostatnio tego stomatologa: www.stomatolog-przymorze.pl i udałam się tam na konsultację implantologiczną. Muszę przyznać, że jestem zaskoczona niezwykle uprzejmą i fachową obsługą tego gabinetu. Wcześniej trafiałam na niby specjalistów. Ci z gabinetu poleconego mi przez koleżankę są naprawdę godni zaufania. Właśnie zapisałam się do nich na wszczepienie dwóch implantów. Polecam, bo świadczą usługi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w całym kraju, to mogę polecić klinikę we Wrocławiu Unident Union. Ja robiłam tam implanty i generalnie jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ostatnie odkrycie http://www.mikrostoma.pl/, bardzo polecam, cenowo i jakościowo rewelacja, opłaca się jezdzic z wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku wstawiania implantów to trzeba szukać wśród sprawdzonych fachowców. Jeden najmniejszy błąd i robi się poważny problem. Na dobrych implantach nie należy też oszczędzać ponieważ szybko to odczujemy. Jeśli ktoś z Was szuka dobrego implantologa to polecam Wam najpierw zajrzeć do tego artykułu http://noy.pl/jak-wybrac-stomatologa-do-wstawienia-implantow/ w którym macie dokładnie wyjaśnione jakimi jakimi kryteriami się kierować, aby wybrać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał Jesion z DENTAL cover świetnie wszczepia implanty zębowe. Specjalizuję się w tym. Na życzenie możliwie jest znieczulenie ogólne. Ja się zdecydowałem właśnie na pełną narkozę, bo się boje dentysty, choć jestem już dużym chłopcem. Ceny są stosunkowo niskie jak patrzyłem na inne kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha DENTAL cover jest we Wrocławiu na szybowcowej, bo nie napisałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszWinter
w Warszawie jest bardzo dobra klinika Soldent i tam na prawde się znają na rzeczy. Warto pojechać paredziesiąt kilometrów dalej, cen nie mają wygórowanych. Po prostu odwalają dobrą robotę. Ja swoje wyjazdy do Warszawy układam już pod wizyty u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirtinimartini
Ja z całego serca polecam Dental Clinic Józefów pod Warszawą - robiłem tam dwa implanty i jestem bardzo zadowolony zarówno z poziomu usług, jak i z obsługi. Ceny też mają w porządku, nie uderzają za bardzo po kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałopolee
Michał Jesion z DENTAL cover świetnie wszczepia implanty zębowe. Specjalizuję się w tym. Na życzenie możliwie jest znieczulenie ogólne. Ja się zdecydowałem właśnie na pełną narkozę, bo się boje dentysty, choć jestem już dużym chłopcem. Ceny są stosunkowo niskie jak patrzyłem na inne kliniki. Też tam robiłem, jechałem aż Opola, ale to dlatego, że mają w ofercie znieczulenie ogólne, a ja się boję dentysty jak ognia ;) A tu raz dwa zastrzyk i miły syn, budzisz się z narkozy i masz nowe zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałopolee
sen *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddka
Moja mama wstawiała sobie dwa implanty w klinice Soldent w Warszawie, tak jak kolega wyżej również moge powiedzieć, że była bardzo zadowolona przede wszystkim profesjonalną opieką i samym zabiegiem, który tak jak mówiła był bez bolesny. Ja byłam tam na kontroli i również jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wszczepienie implantów, to ja polecam serdecznie pana dra Wilisowskiego z kliniki Luxdentica. Ja wykonywałam ten zabieg właśnie u niego, namiar dostałam od szwagierki - była zachwycona zarówno panem doktorem i jego profesjonalizmem, jak i efektem :) Ważne dla mnie było, że zabieg można było wyglądać w ciągu 1 dnia - http://www.luxdentica.pl/implanty-w-1-dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New Dent Clinic, to w Poznaniu. Tam działa świetny lekarz - Pan Alaa Eljamal. Powiedzmy, że kilka miesięcy szukałam odpowiedniego miejsca do tego, żeby iść na te implanty - zdecydowałem się na nich po opiniach, sugestii jednego znajomego. Ten lekarz jest właśnie doświadczonym fachowcem od implantów. Powiedzmy, że to właśnie on rozwiązał pod tym względem wszystkie nasze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rawski_
Dużo osób chwali sobie Pana Grzegorza Paradowskiego on specjalizuje się w implantologii, przyjmuje w Aldent w Lublinie. Moim zdaniem jeżeli już decydujemy się na implanty zębowe, to nie warto brać pod uwagę wyłącznie cenę, bo może się to naprawdę źle skończyć. Sprawdźcie sobie ofertę http://www.aldent.lublin.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry implantolog to dr Jakubowski z kliniki Dent-SM przy Bolkowskiej na Bemowie. Ja u niego usuwałam dwa zęby i wstawiałam też implanty, więc wiem z pierwszej ręki :) Tu sobie można więcej poczytać http://www.dentsm.pl/chirurgia, jak kogoś temat interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo nie mogłam się zdecydować na implanty zębowe do czasu córka podsunęła mi ofertę gabinetu stomatologicznego w Kołobrzegu www.stomatologkolobrzeg.com.pl. Bardzo ładne zrobili mi implanty i teraz mogę się śmiało uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaa22
Polecam wybrać się do Unident Union Dental Spa we Wrocławiu! Miałam wszczepianą w tej klinice górną czwórkę.Zabieg przeprowadził dr Kołosowski. Jesli chodzi o cene takiego zabiegu to zapewne wszystko zależy od stanu uzębienia.Ja nie zapłaciłam tak dużo a jestem bardzo zadowolna z efektu;) A co najważniejsze ząb się nie rusza i nie zmienił koloru a mam go juz dwa lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od znajomych dostałam namiar na bardzo dobrą klinikę, która zajmuje się między innymi zabiegami implantacji połączonej z przeszczepem kości. Profesjonalna usługa, solidne wykonanie. Zamierzam sprawdzić ich ofertę. Podaję linka, gdybyście również byli zainteresowani: https://www.declinic.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRIANNABUJAK
Też polecam Unident Union Dental Spa i dr Kołosowskiego! Lekarz dbający o pacjenta!Bardzo sympatyczny.Wszepiał mi jedynkę.Zabieg przeprowadził bardzo sprawnie i bez bólu!!Wszystko szybko się pogoiło bez żadnych powikłań i komplikacjii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×