Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blazej123

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Witam, poszukuję jakiś salon/dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, czy mógłby mi ktoś coś poradzić? może sami byliście, korzystaliście z takich usług? podzielcie się swoimi opiniami i przeżyciami, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić gabinet kosmetyczny Fleur de Beaute na Ursynowie. Zabiegi są bardzo przyjemne ( nie nazwałabym ich nawet zabiegami a swojego rodzaju rytuałami), Pani doktor Samborska jest wyjątkowo miła i rzetelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u dra Andrzeja Ignaciuka i jego mogę polecić z czystym sumieniem. Watro zwracać uwagę na to czy lekarz do którego się udajemy ma certyfikat medycyny estetycznej wtedy jesteśmy pewne że zabieg będzie zrobiony jak trzeba. Ten lekarz u którego byłam ma taki pepier więc śmiało można do niego iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo przypadł do gustu ten gabinet medycyny estetycznej - http://www.high-med.pl/ - zwłaszcza, że mam problem z przebarwieniami, a dzięki zabiegom na które chodze udaje się to krok po kroku redukować i skóra odżywa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dość wcześnie pojawiły się pierwsze zmarszczki, bo już ok 25 roku życia, zaczęłam dbać o siebie, zdrowo się odżywiać i od czasu do czasu chodzę na profesjonalne zabiegi http://princessacademy.com.pl . Cera przestała mi się tak starzeć. No i oczywiście stosuję filtry UV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama zajmuje się medycyna estetyczna. Ostatnio bralam udzial w szkoleniu organizowanym przez http://pimik.pl/, jestem pod wrazeniem profesjonalizmu, polecam wszystkim pasjonatkom kosmetologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając dobrego salonu medycyny estetycznej warto zwracać uwagę na profesjonalny sprzęt,jak np. ten z firmy www.forspagroup.pl ja zawsze to sprawdzam,zanim wybiorę się na jakiś zabieg do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę spokojnie polecić Centrum Estetyki Beauty ale w Łodzi. Wykonują wiele zabiegów medycyny estetycznej. Aczkolwiek zalezy jeszcze czego dokładnie szukasz :) Jednak bez problemu mogę polecić to centrum z uwagi, że sama jestem klientką w gabinecie i nie miałam jeszcze zastrzeżeń. http://www.beauty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam jakiś czas temu z usług gabinetu http://www.keramed.com.pl/ w Bielsku Białej w którym wykonano mi zabieg powiększania ust. Efekt jest świetny i nie żałuję ani złotówki wydanej na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w Warszawie jest kilka dobrych klinik,gabinetów medycyny estetycznej,gdzie dokładnie mieszkasz? Wtedy polecimy coś co będzie najbliżej. Taką najbardziej znaną jest www.la-perla.pl mają doświadczoną kadrę lekarską,wszystkie zabiegi przeprowadzane są na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dużo zależy od problemu z jakim się zmagamy. Pod tym kątem przede wszystkim warto szukać specjalisty. Ponadto bardzo ważny jest sprzęt jakim dysponuje dany gabinet - ważne aby były to dobrej jakości certyfikowane europejskie lub amerykańskie urządzenia. Odradzam miejsca, gdzie nie możemy zapoznać się z opisem sprzętu, a w szczególności takie, które oferują chińskie aparaty bez nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed pojsciem do gabinetu kosmetycznego zaopatrz sie w lidokaine w kremie. Jezeli bedziesz miala jakis problem dermatologiczny to zapewne w gabinecie będą Cię kłuły iglami. Ja mialam ten sam problem i kupilam sobie krem znieczulajacy z www.naporost.pl Pomógł od razu na botox i makijaż permanentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, ale we Wrocławiu. Więc jedyne co mogę ci polecić to gabinet pani doktor Karoliny http://www.karolinakopec.com/medycyna_estetyczna_wroclaw Nigdy nie zdecydowałabym się na zabieg u kosmetyczki czy też kogoś kto nie do końca jest przygotowany do tego zawodu. Widziałam nie jeden filmik, na którym kobiety skarżą się, że ktoś zepsuł im wygląd, a później się okazuje, że skusiła ich cena, a nie to co najważniejsze czyli doświadczenie i fach w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zabiegów estetycznych polega na mocnej i bolacej ingerencji w skore. Ja w takim wypadku uzywam kremu znieczulajacego z lidokaina. Strone www.naporost.pl poleciła mi kolrzanka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę, polecam Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. To moim zdaniem najlepsze miejsce do którego można trafić! Robiłam zabiegi Dermapenem i to był strzał w dziesiątkę! Dostałam super znieczulenie, wcześniej odbyła się oczywiście konsultacja i dobór odpowiedniego preparatu do mezoterapii. Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawskich niestety nie kojarzę, ale jeżeli chodzi o sprawdzony gabinet medycyny estetycznej to z czystym sumieniem polecam wrocławską Klinikę Anna Pikura. Jestem klientką i jestem bardzo zadowolona zarówno z całej oprawy zabiegów jak i z ich skuteczności. Wiem, że ta klinika jest także w Gdyni i Krakowie - więc można pojechać tam, gdzie masz bliżej. Zabiegi przeprowadzają tutaj doświadczeni lekarze specjaliści (sprawdzone!). To dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy, które zawsze sprawdzam podczas wyboru gabinetu. Jeżeli chodzi o rodzaj zabiegu, który polecam to niwelowanie zmarszczek za pomocą mezoterapii igłowej. Cena zależy od wybranych mezokoktajli a ceny tego zabiegu zaczynają się od 450 zł. Więc są bardzo atrakcyjne. Klinika bardzo dużą uwagę przywiązuje do dobrego samopoczucia klienta. Przed każdą wizytą lekarz wykonujący zabieg przeprowadzał ze mną bardzo szczegółowy wywiad po którym podejmował decyzję o najlepszym sposobie działania. Podczas wizyt w Klinice AP czuję, że osoby tam pracujące troszczą się o moje zdrowie. Zdecydowanie profesjonalna klinika. Posiada dużą listę wykonywanych zabiegów. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Centrum Medyczne SKJ w Wilanowie. Bardzo dobra klinika, maja super zabiegi z zakresu medycyny estetyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład chodzę do klinki medyny estetycznej borczyka w katowicach. Korzystam z wielu zabiegów, stać mnie na to i uważam, że naprawdę bardzo mi pomagają. Jestem zdania, że każdy mężczyzna powinien osiebie dbać, jak to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam warszawski WellDerm! Sprawdzone miejsce, bez naciągania. Dobre ceny za zabiegi i życzliwe podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr. Agnieszkę Bliżanowską. Na dermatologii i medycynie estetyczniej zna się jak nikt! Zawsze sensownie doradzi, ale też nigdy nie proponuje klientce tego, co nie jest konieczne. Nieczęsto spotyka się takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie klinikę dr. Krajewskiego przy metrze Wilanowska? Świetne miejsce, godne polecenia. Konsultacja z dr Krajewskim otwiera oczy na wiele spraw z zakresu medycyny estetycznej, ale także zdrowego stylu życia. Warto skorzystać - jeśli szukacie sprawdzonego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich z okolic Bemowa - polecam Klinikę Urody i Pięknej Sylwetki na Bolkowskiej. Maja super zabiegi i bardzo często różne fajne promocje, więc można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Chodzę tam na zabiegi Icoone, które kupiłam właśnie w promocji. Ogólnie fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Warszawie nie korzystałam z takiej pomocy ale tu gdzie mieszkam, Kamień Pomorski, chodziłam do www.klinikabochinska.pl i jestem naprawdę zadowolona z efektów. Cena też nie była wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Sfera :) I koniecznie dr Krzysztof Migała - przecudowny lekarz :) Tutaj masz namiar na nich: www.klinikasfera.pl, zobacz sobie, jakie zabiegi wykonują, masz też cennik od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie dobrych miejsc jest kilka. Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione zabiegi przez profesjonalistów i dobry dojazd - polecam klinikę dr. Krajewskiego przy stacji metro Wilanowska. Robiłam tam botox na zmarszczki i wszystko było super. Nie było efektu maski. Niedługo wybieram się na leczenie przebarwień. Miejsce sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez słyszałam, że WellDerm jest fajny i maja dobrych fachowców. Do kogo tam się zgłosić? Polecacie jakiegoś konkretnego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna w WellDermie jest dr Agnieszka Bliżanowska. Ale tam mają w ogóle świetny zespół, i dermatolodzy, kosmetolożki i pielęgniarki. Więc myślę, że każda osoba do której tam pójdziesz będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanrada
Mogę polecić Ci wyszukiwarkę www.estibook.pl. Znajdziesz na niej wiele ciekawych salonów i klinik, gdzie można poprawić urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×