Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kamien dekoracyjny w domu

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, jestem ciekawa czy macie w domu, czy wam się podoba takie rozwiązanie. mam w planach remont mieszkania i myślę żeby przedpokój sobie takim kamieniem wyłożyć bo mi sie podoba ale z drugiej strony wydaje mi się taki zimny. Czy macie w domu kamień? w jakim pomieszczeniu i czy na jednej ścianie czy na wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na temat o kiczach w domu i dowiesz się, co kafeterianki o tym sądzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka taki kamień ma w salonie. Mi się podoba , ale minus - ciągle się kurzy i źle się go czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieeee rób tego, to już wychodzi z mody i za parę lat będzie obciachowe jak boazeria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba taki kamień ale nie wszędzie pasuje i uważam że lepiej tak punktowo, np jedna ściana, jakiś kawałek w ramach dekoracji niż wywalać takim kamieniem cały pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka wychodzi z mody? a mi się wydaje że to najnowszy krzyk mody :) taka nowoczesność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi - czy nie wychodzi . Ja tam kieruję się cop mi się aktualne podoba a nie co jest modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w kamieniu jedną ścianę w salonie. Żeby się jakoś bardzo kurzył nie widzę. Jest odpowiednio zaimpregnowany. Jedno co, to, że córka jak była mniejsza, parę razy sobie obdarła na nim łokieć czy kolano. No i sąsiadom pod Tobą może popękać ściana (malowanie), bo jest ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy jedną ścianę w salonie i jeszcze taki niewielki (krótki i tylko do wys. 1,20) murek w tym samym salonie, oddzielający kuchnię od pokoju. Kamień jasny i w tonacji ścian, a więc odróżnia sie ta ściana tylko fakturą, a nie fakturą i jednoczesnie kolorem. Na tej ścianie z kamieniem wisi TV i pod sufitem 2 kinkiety. My jesteśmy zadowoleni, choć ktoś może powiedzieć że to kicz. Dla mnie kicz to złocone plastikowe ramki, firanki z błyszczącymi haftami i lamówkami czy tandetny obraz, a nie ściana z porządnego materiału. Bo podkreslam, że kamień to kamień, a nie gipsowe kafelki udające kamień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się też bardzo podoba kamień ale wiadomo wszystko z umiarem, trzeba też dobrać kolor, fakturę. Kamień kamieniowi nie równy. Wybór jest ogromny. A pisanie że to kicz świadczy tylko o nieznajomości aktualnego rynku i mody. Kamień aktualnie jest na topie, podobnie jak cegła. Wystarczy pójść do castoramy i zobaczyć jaki jest ogromny wybór tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kieruję się cop mi się aktualne podoba a nie co jest modne. x a jedno drugie wyklucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny kamień akceptowalny w moim domu to diament na moim palcu. reszta to dla obciach i wiocha jak w jakiejś jaskini :P weź jeszcze sobie taki piaskowy cieniowany z pomarańczowym :P no miodzio! a ta z tym murkiem to mnie w ogóle rozwaliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba kamień, chciałbym mieć taką ściankę w domku. Ale na razie remontu nie planujemy, wciąz są pilniejsze wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedpokoju bym nie dała, chyba, że bardzo duży, bo nawet jasny kamień optycznie pomieszczenie zmniejsza, i z małego jaskinia może się zrobić. Mój brat ma w salonie na jednej ale krótkiej sciance, bardzo jasny (jaśniejszy niż ściana), i bardzo fajnie to wygląda, zwłaszcza z dodatkiem większych roślinek przed (jakieś palmy, etc. - efekt naturalnej ściany wychodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się nie podoba. moi rodzice zrobili w salonie na piętrze kamień między oknami i to jest jeszcze ok, ale dowalili jszcze na przedpokoju i to juz brzydko wygląda. moja kolezanka mieszkajaca w bloku ma kamien na przedpokoju calym i wedlug mnie to brzydko wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wygląda kamień dekoracyjny na ścianie. Położyłem go nie dawno u siebie i wygląda bardzo elegancko. Sceptycznie na początku podchodziłem do tego, ale po namyśle i rozmowie z panem projektantem podjąłem taka decyzję i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się podoba, mój kuzyn ma jedną ścianę w salonie, na niej zawieszony jest tv, super to wygląda. Ale pasuje do takich nowoczesnych wnętrz bardziej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też sie marzy taka ścianka z kamienia.... bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również podoba się kamień dekoracyjny w domu. Jeśli wykorzystamy go tylko do ozdoby jednego elementu, to może to wyglądać naprawdę fajnie. Tutaj jest sporo zdjęć http://kamienportal.pl/kamien---wnetrza/0/233/wnetrze-wykonczone-kamieniem-dekoracyjnym--inspiracje.html Moim zdaniem, jak ma się ciekawy pomysł, to można stworzyć fajną aranżację przy użyciu kamienia dekoracyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasuje i do stylizowanych na starsze, ale wtedy to wnętrze musi być już przestronne IMHO, bo cięższe meble plus kamień, plus jeszcze np. widoczne belki (pasowałby do takiego wystroju) etc. niewielką przestrzeń zabiją. Czyli spory rustykalny parter w domu - tak, może się udać. Rustykalne mieszkanko w bloku - oj, nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nantala, przyznaj sie, że to ty założyłaś ten temat, żeby tylko tym G000wnem naspamować? :o ZGŁOSZONE! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u moich sąsiadów wygląda to tak: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bca6462278ccc8f6.html co kto lubi, nie wygląda najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iskierka
W małym,ciasnym przedpokoju w bloku -kamień?to będzie KICZ jakich mało.Kamień pasuje do dużych,przestronnych apartamentów i salonów w domach.W bloku ewentualnie jedna sciana (pokoj musi byc duży żeby uzyskać pożądany efekt ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadzam się, kamien bardziej sprawdza się w wiekszych metrazach. Ja na szczescie jestem posiadaczka sporego mieszkania, dlatego pozwolilam sobie na taka dekoracje, w http://mozaika-size.pl/ znalazłam piekne plytki z kamienia naturalnego, doskonale się prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu jedną ścianę wyłożoną cegłą, to znaczy takimi płytkami, które były ucinane z lica cegły. Sama cegła pochodzi z rozbiórki budynku z 1899 roku. :) Wygląda to fantastycznie i znajomi byli zawsze oczarowani. Do tego mamy takie piękne, drewniane schody z http://stolarniaekspert.pl/ - i one świetnie zgrywają się z cegłą na ścianie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaKowal
U mnie w domu też ozdobą jest płytka klinkierowa http://mikulska.pl/ i moim zdaniem taka w odcieniu brązu świetnie się prezentuje z gładką, białą ścianą. Salon tak właśnie wygląda i bardzo mi się podoba, a co najważniejsze nie jest taki, jak u większości znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za telewizorem kamień podswietlony oswietleniem ledowym, suuuper:) Lepiej to świeci niz żyrandol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy czy to kamień naturalny czy jakaś atrapa,ja mam cegłe akurat o "wyjście z mody" się nie boje bo jest modna od średniowiecza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy bardzo duzy salon i jadalnie 80 m 2 wiec jedna aciane dosc dluga wylozylismy kamieniem. Kamieniem nie gipsem imitujacym kamien. Wyglada swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy kamień modny będzie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×