Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiullalulla

Chce mieć własny basen

Polecane posty

Własny basen zaczyna się od 20 tys. I to jest dobra inwestycja. W przeciwieństwie do basenów stelażowych, które mogą kosztować nawet te kilkanaście tys. złotych, basen stacjonarny jest wytrzymalszy i starcza na dłużej - mówimy tu o perspektywie 20 lat co najmniej. No i nie musisz się kopać na malutkich basenach publicznych, gdzie jest 5 osób na tor :) rzućcie okiem zwłaszcza na firmę starpool - bardzo fajna polska firma, robiąca porządne baseny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, sama mam własny basen i moge powiedziec, ze te publiczne nawet się nie umywają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik6000
nie wiem, czy basen jest na 20 lat :D ale solidną, polską konstrukcję (starpool) można kupić za mniej niż 20 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chcialam i moje marzenie sie w koncu zrealizowalo ;) zamowilam realizacj***asenu od www.baseny-wodex.pl i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik600 kupiłeś w starpool czy tak mówisz z ploteczek? pytam, bo sam jestem zainteresowany ich produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym kupić basen ogrodowy :) Znalazłam bardzo bogatą ofertę w Praktikerze https://www.praktiker.pl/produkty,820/baseny_ogrodowe.html Myślę o kupnie basenu za mniej więcej 600zł. Czy ktoś może ma takowy basenik z Praktikera w tych granicach cenowych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakopane1308
Serio basen kosztuje 20 00 tylko? jakby nie patrzeć, to używany opel corsa jest drozszy :D :D myslalem, że to taka luksusowa inwestycja: "własny basen!" a tu - prosze. tylko czy Wy nie gadacie o jakiejś sadzawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupowaliśmy realizację basenu u tej firmy www.baseny-wodex.pl - mysle, ze było warto, bo nic nie da takiej radości w lecie jak grill, całodniowe pluskanie się w basenie :) mozna zaprosić rodzinę i przyjaciół i spędzić fajnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curiesklodowski
za 20k można kupić fajny polski basen (worldofpools chyba?) teraz jest praktycznie po sezonie, może uda sie taniej nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotnia
Przypuszczam, że taki basen nie aż tak łatwo wykopać samemu :-) No chyba, że się posiada takie namiary na firmę "uniwersal" która posiada w swoim asortymencie tego typu usługi- http://www.dzwigi-uniwersal.pl/pl/oferta/koparko-ladowarki Też zawsze mi się taki prywatny basen marzył w ogrodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze budowa kolo domu? duzo firm sie teraz tym zajmuje, na przyklad oni www.baseny-wodex.pl :) mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez, tym bardziej, ze moja znajoma wlasnie zrobila sobie taki basen za domem dzieki firmie www.baseny-wodex.pl prezentuje sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj ekspertow – www.baseny-wodex.pl wiele przydatnych informacji znajdziesz takze na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelka456
Basen ogrodowy to spoko sprawa i wcale nie jest droga :) My za 15 tysięcy mamy super basen wbudowany w ziemię i do tego cały osprzęt! Polecamy poolsfactory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek K
Mi w tym roku zamontowała basen firma superpools, mają też przedstawicielstwo w Niemczech ale w złotówkach wychodzi taniej. Polecił mi ich właśnie znajomy z Niemiec, któremu robili basen 2 lata temu, Jest zadowolony, więc ich wziałem. Uważam że najlepiej kupować basen z polecenia, a nie z internetu. Bo tu dużo oszustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem od 2 lat mamy basen tez z superpools. Naprawdę warto było zainwestować w basen z dodatkowymi wzmocnieniami, nic się z nim nie dzieje, a koszty utrzymania nie są tak wysokie jak to się nam na początku wydawało. Wszyscy sąsiedzi zazdrośni, a rodzina zadowolona. Szkoda, że już po sezonie kąpielowym :-( z niecierpliwością czekamy na wiosnę. Zainteresowanym możemy podesłać kilka zdjęć naszej realizacji. Mój mail: joanna.czarnecka34@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylala1981
Joanna to może masz jakieś zdjęcia swojego basenu? Chętnie zobaczę, bo widzę że tu same reklamy lecą. Wszyscy piszą tu o jednej firmie a ja słyszałam same negatywy na ich temat. Że reklamacje nie są uwzględniane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaSemik
Hej. Ja się przymierzam do zakupu basenu. Ale tyle tych firm że nie wiem którą wybrać. Każdy mówi co innego. Wiem że na forum będzie pewnie podobnie :) ale może ktoś z Was bardziej te firmy prześwietlił i wie coś co pomoże mi w wyborze. Nie chcę tylu pieniędzy wydać na jakąś chińszczyznę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drake13
Mogę śmiało polecić worldofpools! Porządny basen, żaden bubel, wszystko załatwione i zamontowane tak jak trzeba. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki konkretnie? Chcesz taki stojacy czy wkopywany? Jak stojacy to w poolgardenparty.pl/ sa swietne - my taki mamy i sprawdza sie znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpital na tworkach sprzedaje baseny używane tanio 4 euro za sztukę są też kaczki w komplecie bez dopłaty i 7 spluwaczek pomarzyć dobra rzecz i tak nie kupicie a nie mówiłam trzeba mieć dużoooooooo samozaparcia ,a baseny emaliowane i takie czyściutkie jak nie używane╭∩╮(ο_ο)╭∩╮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną robotę wykonali dla mnie http://baseny-wodex.pl/ . Basen w pełni urozmaicił wolny czas spędzany w naszym ogrodzie, a dzieciaki przy obecnych temperaturach siedzą w nim cały dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za problem miec wlasny basen? to nawet nie jest jakis super drogi wydatek jesli chcesz taki na stelazach jak maja w https://poolgardenparty.pl/ bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na www.igortreneronline.pl. Można wygrać dziesięć tysięcy złotych. Myślę, że przyda się na część basenu, a do tego można zyskać świetne ciało, które w tym basenie będzie się pięknie prezentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×