Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek bez miłości

Polecane posty

Gość gość

Hej ! Od dwóch lat spotykam się z chłopakiem, nie są to spotkania regularne, czasami widujemy się kilka razy w tygodniu a czasami ani razu w miesiącu, na czym polega problem ? Otóż on wydaję się być moim ideałem, lubię spędzać z nim czas, mamy wspólne tematy, moi znajomi lubią go, a jego lubią mnie, uwielbiam się do niego przytulać, całować go i uprawiać z nim seks, aczkolwiek pojęcia nie mam czy go kocham, niektóre dni spędzamy jak 'para' a niektóre jak dwójka przyjaciół, obydwoje wiemy jednak że przyjaźń nie przejdzie, bo prędzej czy później dojdzie do zbliżenia, nasza przyjaźń nie pozwoli nam znaleźć nowego partnera, mamy do siebie ' słabość', a jak wygląda z to z jego strony ? Jest podobnie, lubi spędzać czas ze mną, dogadujemy się w każdych sprawach ale on wie że mnie nie kocha i nie pokocha, co z tym zrobić ? Związek bez miłości czy po prostu zerwanie kontaktu ? Gdybym z nim była bałabym sie że zakocha się w innej dziewczynie lub będzie mnie zdradzał, znaczy dla mnie bardzo dużo ale nie mam pojęcia czy go kocham, myślę o nim dużo ale jednak nie potrafię tego określić co do niego czuje :( często zdarzało się że wystawiałam dla niego innego chłopaka... trudno mi z tym. Powiedźcie to o tym myślicie, a może miałyście podobną sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moglabys zyc bez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak go nie kochasz to szukaj innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba coś do niego czujesz skoro tyle czasu przebywacie razem ;) zresztą chyba nie chodzisz do łóżka z pierwszą lepszą osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojęcia nie mam, nawet jak staramy siebie unikać to po jakimś czasie nasze drogi i tak się łączą... np. gdy spotkamy się przypadkiem na imprezie zawsze wyjdziemy z niej razem, nie zważając na to z kim przyszliśmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest moim drugim chłopakiem jeżeli chodzi o te sprawy, jeżeli go kocham to niestety ale ta miłość jest nieodwzajemniona ... więc pojęcia nie mam co powinnam z tym zrobić, on chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy potrafię znaleźć innego, spotykałam się z innym chłopakiem w ciągu tych dwóch lat, gdy on do mnnie napisał starałam się ignorować go, ale pewnego dnia miałam gorszy dzień i bez spotkania już się nie obeszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na studiach poznałam wspaniałego chłopaka,co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem,ponieważ zawsze byłam wyśmiewana przez chłopaków z powodu wyglądu.Od razu byłam nim zauroczona,kupował mi prezenty,zapraszał na imprezy itp.Jednak po zaręczynach stał się całkiem inną osobą.Kontrolował każdy mój *****chciał abym rzuciła studia (kiedy on już skończył)zdarzyło się że nawet parę razy mnie uderzył.Zerwałam z nim,ale on ciągle pisze do mnie wiadomości i dzwoni ja nie odbieram,choć w głębi serca bardzo żałuje tego,że nie jesteśmy razem.Ciesz się,że nie masz takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to na pewno jest ciężka sprawa, ale dla mnie to jest wielkim problem... moja sytuacja w porównaniu do twojej jest błahostką ale na prawdę nie potrafię sie z tym odnaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×