Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buba33345

Co kupić w UK

Polecane posty

Gość Buba33345

Jakie kosmetyki i inne rzeczy mogę kupić w UK których nie dostnę w Polsce bądź jest większy wybór/lepsza cena chcę przywieźć parę perełek dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lush, soap&glory, na amazon.co.uk mozesz zamowic maske hollywood beauty castor oil (calkiem niedawno na allegro sprzedawali po 90zl, ja na amazonie kupowalam po 2f z groszem), szukaj ciekawych kosmetykow w tk maxxie, tj hughes, bardzo fajne kosmetyki nSpa w Asdzie, pięknie pachną, zapach malinowy dla mnie wygrywa, po masełkach ciało pachnie naprawde długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej. Także polecam soap amd glory, starczaja na długo i jak patrzysz na skład to mają duzo olejów i wyciagów z roslin. Polecam też kosmetyki firmy superdrug. Dobra jakość, skład, nie testowane na zwierzętach i wegańskie. Na dodatek tanie. Właściwie to odpowiedniki droższych produktów. Boots też ma swoją linię (testuja na zwierzetach, nie wiem czy ma to dla ciebie znaczenie). Na kolorówce się nie znam ale na pewno znajdziesz kosmetyki drogeryjnych firm których w PL jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na ebay kupuje od jednego sprzedawcy kosmetyki estee lauder, z tym ze sa to opakowania z rozpakowanych zestawow promocyjnych- np. krem 15ml za 9 funtow. Dwa takie kremy to tylko 18 funtow a sloik 30ml w Seforze w Polsce to 400zl - roznica jest zasadnicza. Nie wnikam skad te zestawy sa,ale kody paskowe pochodzily z House of Fraser. Sprzedawca ma ponad 40 tysiecy pozytywow :) Warto szukac na ebay okazji :) Poza tym polecam serie Sanctuary Spa do pielegnacji ciala - w Boots mozna trafic na dobre promocje, TkMaxx jak ktos wczesniej napisal nie jest zly - perfumy ponad polowe ceny tansze tam znalazlam,ale tez mozna znalezc dobre buty i ubrania. Eleganckie skorzane oficerki za 50 funtow - w POlsce duuuzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sanctuary spa także poza tym, tutaj clinique, clarins itp są tańsze niż w Polsce - i to dużo tańsze jeśli spojrzysz na ceny i zarobki! albo perfumy jakieś może? jakie zapachy lubi? kwiatowe, cytrusowe a może słodkie? Ja polecam te wody perfumowane, mniema że siostra jest gdzieś w przedziale wiekowym 15-35? ;) Kenzo Jeu d'Amour (cudo, ok 30 funtów za 50ml) Paco rabanne Black XS (cudo i tez niedrogo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz sie do Victoria Secret. Mgiełki na lato z VS to coś cudownego. Zwykle w promocji sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks zabawki z ann summers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, ann summers ma fajne rzeczy, ale zalezy ile lat ma siostra ;) no i ja nie kupiłabym seks zabawki siostrze, nieważne czy miałaby 16, czy 30 lat :) stawiam na fajne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak perfumy to najlepiej sprawdzic Superdrug, bo co tydzien maja inne promocje i niektore perfumy sa w smiesznych cenach. Kupilam np Diesel Loverdose za £10, ktore w Boots kosztuja £40. Soap and Glory i Sanctuary z Boots polecam. Z kolorowki Sleek (ktory jest w PL), tanie MUA (w Superdrug), lakiery BarryM. Generalnie polecalabym odwiedzic Superdrug zamiast Boots, bo jest tanszy. Warto sprawdzic tez poundland, savers - sklepy wyprzedazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×