Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nowy odkurzacz, trudny wybór

Polecane posty

Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce kupić Electroluxa pure f9, przyda mi się taki pionowy odkurzacz bo nie mam jak zbierać kurzu z zakamarków i kątów. Widziałam go na media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pure f9!!!! prawdziwy harry potter wśród odkurzaczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem robotem
TYLKO PURE F9 POLECAM SERDECZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawda

ja polecam robota automatycznego, mam Irobota Roomba, u mnie sprząta odkurzacz, ja mam fajrant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millka
1 godzinę temu, Gość tylko prawda napisał:

ja polecam robota automatycznego, mam Irobota Roomba, u mnie sprząta odkurzacz, ja mam fajrant

też mam roombę, mam 980 i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka98

wg mnie teraz najbardziej opłaca się kupić robot sprzątający. irobot ma dobre, ja mam od kilku miesięcy taki i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszka
Dnia 22.10.2019 o 06:36, Gość Kulka98 napisał:

wg mnie teraz najbardziej opłaca się kupić robot sprzątający. irobot ma dobre, ja mam od kilku miesięcy taki i jestem zadowolona.

a jaki masz model? teraz na promocji w media markt będą przeceny i chciałabym kupić irobota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneczkaBiał

u mnie klasyka workowy zilan. Marka może nie jest najbardziej znana jeszcze, ale kierowalismy sie głownie parametrami. 1200W za 100 zł w k-markcie to dobra cena jak na odkurzacz z taka mocą ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi

Z mojej strony polecić mogę Zonder Base z Zeegmy. Kupiłam mamie na prezent, bo zepsuł jej się stary odkurzacz. Okazało się, że sprzęt całkiem fajny. Ja skuszona promocja kupiłam Sencora (jeszcze takiego workowego), ale jest kiepski i mam w planach też go wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie poleciła sąsiadka odkurzacz Pure D8.2 SILENCE  posiada zmywalny filtr Allergy Plus. Jest genialny i jestem z zakupu mega zadowolona. Jak na razie radzi sobie ze wszystkim, a sprzątanie nie jest już problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z bosha mi się fajnie sprawdza ale modelu nie znam, za to takie stojące są średnie no chyba ze z górnej półki to nie wiem, mój był za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie stojące masz na myśli ? Takie te pionowe odkurzacze? Ten Electrolux Pure D8.2 to zwykły odkurzacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pionowych odkurzaczy bardzo dobrze sprawdza się Dreame V12, a z robotów sprzątających super jest Viomi V3 Max. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z takich zwykłych odkurzaczy workowych lub bezworkowych co byście polecili? 

Edytowano przez KKeira
Szczególnie do dywanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×