Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zula09

Nowa praca na wychowawczym a kolejna ciąża

Polecane posty

Witam, Od stycznia 2015r. po rocznym urlopie (macierzyńskim i rodzicielskim) i urlopie wypoczynkowym przebywam na urlopie wychowawczym w firmie w której mam umowę o pracę na czas nieokreślony. W styczniu br. podjęłam pracę w innej firmie (umowę o pracę na okres 3lat). Aktualnie jestem w 4 tygodniu ciąży. O ile stan zdrowia mi pozwoli pragnę nadal pracować, zastanawiam się jednak jak wygląda w moim przypadku prawo do urlopu macierzyńskiego, do ewentualnego „L4”, na jakiej podstawie będzie naliczana wysokość świadczenia na urlopie macierzyńskim. Dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest talent ciagnax 2 umowy zrobic dziexko i sie ile proc ma sie placone haha zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest liczone tak jakbyś pracowała"czynnie" w obu firmach. Idąc na l4 potrzebujesx dwa druczki, dla każdej firmy oddzielne zwolnienie. Automatycznie idąc na l4 przerywasz wychowawczy i dostajesz wynagrodzenie (a po 33 dniach zasiłek) chorobowe. Tak więc l4 a potem macierzyński masz liczone z obu firm. Gratuluję przedsiębiorczości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze że dziewczyna tak robi, a najlepiej to nas Nasze kochane Państwo "robi", zapiepszamy do 67 roku życia, do żadnego lekarza w normalnym terminie dostać się nie można, większość ma kredyty na 30 lat, a spłaty możemy nie dożyć, wszystko jest drogie jak cholera bo w takim badziewnym kraju żyjemy. Dziewczyno kombinuj jak się da, popieram Ciebie i sama tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×