Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Anglia to taki biedny i zapuszczony kraj

Polecane posty

Gość gość

nic tam niema same rudery bieda,kapitalizm,murzyni,araby no i ten wstrętny wszędobylski UK. brak mi słów na opisanie tego dziadostwa co tam jest wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kapitalizm? Tam jest socjaluzm pelna geba... Jak ci sie noga powinie, bedziesz miec wypadek albo ciezko sie rozchorujesz, ze nie bedziesz mogl pracowac i sie utrzymac to ci pomoga... Nie wywala cie na ulice tak jak to sie robi w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny głupol. Co pomoga, 60 funyow na tydzień. Dobre jahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ? Zwlaszcza Oxford na przyklad.. bieda az piszczy, a Uniwersytet jaki zapuszczony ! :D Za to Walia piekna, nie mówiac juz o Szkocji :D Wracaj pozdziwiac swoje kartoflisko, ono takie pikne.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ak znasz tylko "kali jesc, kali pic" po angielsku to dostaniesz tylko te 60 funtow tygodniowo... Widac ze zyjesz tylko ta twoja cudowna Polska z ktorej s*******iles, tak jak kochales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polaczki zabieraja caly budzet na zasilki. Dlatego taka bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest przepiękna a UKa to syf dla posrancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to syf nad syfami !! oby tylko nigdy Polska nie zamieniła się w takie slumsy z ciapakami na dokładkę ! tam jest ohyyydnie a życie to wegetacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial ten co cale zycie spedzil na swoim kartoflisku :D A szwagier byl, ale szybko wrocil i nie zdazyl zajrzec chocby do British Museum, jesli wogole o nim slyszal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty byłeś i jesteś na kartoflisku syfie denny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UKa jest jeszcze gorsza niz polskie kartoflisko. Pełna pluskiew, szczurów, karaluchów, brzydkich stodół zwanych domami, ciapoli, brzydkich kobiet i tłustych chłopów pijących codziennie fostersa. Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jakbys Polske opisywał !:D Bo w Pl slamsów nie ma,co nie ? Zwłaszcza byłe PGRy to centrum ludzi swiatłych i kolebki kulturalne ! :D Karaluchów, szczurów i pcheł, wszy,pluskiew itp. w PL nie uświadczysz ! Az do UK trzeba jechac by toto ujrzeć :D Pobudka ! W Pl nawet grzyna na ścianach rośnie, dwa rodzaje nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to gnój totalny i nikt mi nic innego nie powie , byłem widziałem syf malaria brud bieda ćpuństwo obrzydlistwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to gnój totalny i nikt mi nic innego nie powie , byłem widziałem syf malaria brud bieda ćpuństwo obrzydlistwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy lubią biedę i brud,dlatego tak się pchają do tej Anglii drzwiami i oknami opuszczają ten kraj mlekiem i miodem płynący i ciągną jak muchy do lepu nawet ten job centre tu siedzi ,zaparł się butami i ani rusz tak kocha UK chyba nie pracuje zresztą,bo o każdej porze dnia i nocy są jego posty no to kiedy pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UKa to syf, ale dla polskich pegerusow, to kraina mlekiem i miodem płynąca. Całe zycie, to bydło dope gazeta podcieralo, to teraz papier z Lidka za 1,6 funa, to luksus a fasolka z puszki smakuje im niczym kawior. Wcale sie nie dziwie, ze ten dziadowski kraj tak zachwalają hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim ty sie k****a zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu dużo mówić, wszyscy którzy tu wchodzimy na kafeterie to nienormalni jesteśmy kto mądry,o zdrowych zmysłach siedział by tu i żarł się z drugimi głupcami? w jakim celu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy choćby ten co to bluzga na wszystkich tematach kto to jest? gdyby był kimś,za kogo się uważa,nie miałby czasu tu ślęczeć i odpowiadać na każdy post ludzie sukcesu nie mają czasu na takie g.wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje w uku tak jak wy smiecie, a UKa to stan syfu, brudu i biedy. Nie mylić ze Zjednoczonym Królestwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli przyznałeś się że jesteś śmieć między śmieciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro UK to taki syf to dlaczego wciaz chcecie tu przyjezdzac? Dlaczego wciaz tu przyjezdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest bogatszy i można więcej zarobić niż w PŁ szmatO. Jednak nigdy bym w tym syfie nie zamieszkał. Tylko śmiecie i niemoty z Pl tutaj zostają na stałe. Normalni ludzie organizują sobie życie w PL a tutaj pracują tylko kilka lat. Srakulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli cos w stylu d******** Zatrudnie sie w agencji towarzyskiej bo tam placa wiecej zamiast sie zatrudnic w normalnej pracy za skromne pieniadze... I kto tu jest kurfffa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisdo głupia, UKa to dxiadostwo i syf. Żyjecie jak dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz takie doswiadczenia, ze tylko bieda i syf, dziadostwo dookola i miernoty emigracyjne.. Cóz nie ma o czym dyskutowac, bo z kim ? Emigracyjnym dziadem i syfiarzem ? I tak nie zrozumie :D Nawet wspołczuc nie warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłem z Anglii i powiem krótko - mój obraz tego kraju legł w gruzach - syf, brud, smród, kiła i mogiła. Tak obskórnego i zasyfionego kraju jeszcze na oczy nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że Polska w porównaniu z tym angielskim i obskórnym syfem to Ameryka! Teraz dopiero widzę w jak pięknym kraju mieszkam. Nie rozumiem ludzi którzy tam zostają, jak można mieszkać w takich slumsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie gniles cwelu w jakiejs polaczkowej londynskiej dzielnicy z kilkoma pedalskimi kumplami w pokoiku i myslisz frajerze ze cale UK takie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda anglia jest piekny krajem wspolczuje autorowi tematu który zapewne oglada kazdego funta dziesiec razy i szklem d**e podciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×