Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościuggg

Problem (skierowany głównie dla kobiet)

Polecane posty

Gość 16cm
1) .. z powodu zbiorowej dyskredytacji/ponizenia (jak tam zwac) na wejsciu: "pobierampliki, masz wszelka racje - cala reszta 'dziwiacych sie', to dzieciaki nie majace kompletnie poejecia..." ja bylem w tej reszcie. x zarzutu o niekonstruktywnosci, podczas gdy sam nic do dyskusji nie wniosłes: "..albo sie nigrywacie, albo nie macie pojecia, o czym mowa, zatem wszelka dywagacja na ten temat jest z wami niekonstruktywna..." jak widac, nic nie dzieje sie bez powodu. spadam, temat jak dla mnie zamkniety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem jesli dla ciebie jest zamknieta, i sie zegnasz, to nie ma w ogole o czym mowic... tym samym twoj wpis jest pozbawiony rzetelnosci i sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"@CCrash Co Ty klamiesz publicznie przegadales na moim temacie chyba z 3 noce z Tabasko i nagle rzniesz glupa ze jej nie znasz. Wchodzisz na temat gdzie nasz mlodszy kolega ma realny problem jak przezyc ze swoja ukochana kobiet namietnie romantycznie i bez stresu swoj pierwszy raz a Ty przenosisz tutaj jakies swoje fochy do Wilka. Tak sie nie robi. Jak wchodzisz na taki Temat to mowisz moje doswiadczenie z kobietami w tym dziewicami jest takie a takie w tym i w tym punkcie nie zgadzam sie z Wilkiem i ja proponuje tak. A Ty popierasz jakiegos 40 letniego frustrata pobierampliki ktory na dzien dobry zaatakowal bez powodu Autora tematu choc ten zupelnie logicznie obawia sie ze przy jego grubosci ku/tasa i drobnej budowie jego ukochanej moze ona odczuwac bol przy pierwszym razie. Wykazal sie tak podchodzac do sprawy dojrzaloscia emocjonalna i empatia wobec ukochanej kobiety. A Ty pieprzysz jakies ogolne farmazony nic konkretnego nie proponujac ani nie przedstawiajac swojego doswiadczenia z kobietami w tym dziewicami. Jak jestes taki zamkniety w sobie to po kiego wchodzisz na taki temat jak nie masz nic madrego do powiedzenia z wyjatkiem popierania jakiegos 40 letniego frustrata ktory zazdrosci sporych rozmiarow kuta/sa Autorowi tematu. Wez chlopie ogarnij sie zyciowo i zacznij sie zachowywac jak normalny facet ktory jak nie ma nic madrego ani konkretnego do powiedzenia nie zawraca du/py komus kto przedstawil w celu uzyskania jakiejs porady konkretny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilk Po 1. - to, ze z kims 'gadalem' na twoim forum wcale nie oznacza, ze zaraz te osobe znam.. (czyt. 'domniemana' Tabasko); Po 2. - jesli sie z toba nie zgadzam, to nie oznacza, ze mam jakies 'fochy' itp. - po prostu sie z toba nie zgadzam i juz; Po 3. - twoj dziwny i uposledzony kolega naprawde nie stanowi dla mnie zadnej znaczacej przeciwnosci losu... po 4. - jesli uwazasz go za potencjalnego przyjaciela, to sam badz swiadom tego, co czynisz, swatajac sie z kims, kto w podobny sposob wyraza sie o kobietach i mezczyznach niepodobnych niemu samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CCrash Nie rob sie z siebie publicznie kretyna i nie klam ze nie znasz kobiety z ktora przegadales intensywnie 3 noce a ktora jest w ostrym konflikcie ze mna. Punkt 3 i 4 nie odnosi sie do tego Tematu. Scieles sie z Widmo Ja cie przyjalem milo. To nie jest problem ze sie ze mna nie zgadasz bo Ty sie nie odnosisz do tego co zaproponowowalem nie mowisz z jakim punktem sie nie zgadasz. Ne masz zadnego konkretnego stanowiska. Na wejsciu stwierdziles ze nie mam wystarczajacego doswiadczenia z kobietami zeby sie w ogole wypowiadac. Mam wielokrotnie wieksze pewnie od ciebie, Ty w ogole nie przedstawiasz swojego wiec na razie mozna zalozyc ze jest zerowe jesli chodzi o dziewice. To byl atak na mnie a nie merytoryczna dyskusja z tym co proponuje. A juz te bzdury o szowinistycznym podejsciu do kobiet to jest szczyt klamstwa. Nie jestes wstanie w tym co zaproponowalem Autorowi wykazac chocby cienia szowinistycznego podejscia do kobiet. A o tym tylko mozemy rozmawiac bo tego dotyczy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stanęło na moje. Autor jest nie dojrzałym emocjonalnie smykiem, który nie szuka wsparcia ale poparcia dla swoich tez. Kiedy wypowiedział się ów Wilk, znawca ciała kobiety, który zachęca nawet do odwiedzin u ginekologa, mówi mu wszystko. Otóż właśnie to jest dla mnie dowód na to jak bardzo jestem doświadczony. Bo doświadczenie Wilku to nie jest traktowanie kobiety jak lalki dmuchanej, która dodatkowo ma opcję gotowania, sprzątania, odkurzania itp itd. Pozwolisz że zacytuję: "18 lat to juz najwyzszy czas zeby rozpoczeli wspolzycie jak sie kochaja pamietajac tylko o odpowiedniej antykoncepcji bo pewnie nie sa jeszcze gotowi anie finansowo ani emocjonalnie na przyjecie dziecka" Pomijam że twój tekst jest cały podkreślony, co świadczy o problemach z pisownią, to od kiedy wiek jest kryterium dojrzałości? Tak tylko pytam. To czy się kochają ? No cóż. Czas pokaże. Dalsza dyskusja, nie ma w ogóle racji bytu, bo nie ma to żadnego związku z kompleksami ale traktowaniem kobiety jako kobiety a nie przedmiotu do zaspokojenia się. O czym zresztą napisało wielu innych. Obawiam się mój penis wielkością przewyższa rozmiar autora wątku, ale nie o tym jest mowa. mowa jest o tym czy autor jest gotowy na seks. I ja stwierdzam że nie. Jko podsumowanie "dojrzałości" autora i jego suflera niech pozostaną słowa Wilka: ". Zeby zmniejszyc stres zwiazany ze strachem przed bolem polecam wam rozwiazanie ktore jest bardzo popularne we Francji. Mlode dziewczyny przed pierwszy razem u ginekologa przechodza prosty zabieg wyciecia blony dziewiczej po tym zabiegu trzeba dac przynajmniej z tydzien zeby wszystko sie wygoilo." Niech to wystarczy wszystkim normalnym za komentarz. A porady Wilka? Człowieku, p*****lnij się w głowę, bo po przeczytaniu twoich wypocin, można dojść do wniosku że to co piszesz to brednia jakich mało :D Zabawne, co nie? gościuggg - tylko współczuć, oj współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku: "Nie jestes wstanie w tym co zaproponowalem Autorowi wykazac chocby cienia szowinistycznego podejscia do kobiet. A o tym tylko mozemy rozmawiac bo tego dotyczy temat" Masz rację, nikt kto ma zdrową głowę nie jest w stanie zrozumieć co zaproponowałeś autorowi, bo to jest zwykłe g****o a nie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pobierampliki Przestan bic piane tylko udowodnij merytorycznie swoja hipoteze ze fakt martwienia sie mlodego mezczyzny ktory ma niestandardowa grubosc penisa a za taka nalezy uznac 16 cm obwodu w polaczeniu z drobna budowa jego kobiety jest dowodem na brak dojrzalosci emocjonalnej niezbednej do podjecia wspolzycia. Prosze bardzo czekam na merytoryczna argumentacja twojej hipotezy? A druga sprawa wypowiedz sie rownie merytorycznie co widzisz niewlasciwego w usuniecia blony dziewczej przez ginekologa mlodej kobiecie chcacej podjac wspolzycie seksualne. Taki zabieg zapewnia ze pierwsze jej stosunek bedzie dla niej bezbolesny i nie bedzie sie wiazal ze stresem o ewentualny bol. Taki stres zwiazany ze strachem przed bolem jest czasami przyczyna powaznego zaburzenia seksualnego bardzo trudnego do wyleczenia wymagajacego wieloletniej terapii czyli pochwicy. Wiec nie widze zadnego powodu zeby narazac na takie ryzyko mloda kobiete albo nie zapewnic jej komfortu ze jej pierwszy raz bedzie na 100% bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze od razu poddac ja narkozie i niech wtedy przejdzie swoj pierwszy raz? To jej sprawa jak chce przezyc pierwszy raz,kim ty jestes zeby jej to doradzac? Mozg sobie zoperuj jesli tam masz cos jeszcze. Facet ktory od kilku lat musi sie masturbowac dzien w dzien bedzie udzielac porad odnosnie seksu. Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze z doswiadczenia jako kobieta powiem ze bedzie ja bolalo tak czy inaczej wiec powiedz jej zeby po prostu przetrzymala bol a ty to zrob jak najszybciej. Nie zatrzymuj sie, nie przestawaj. To jedyny sposob. Potem jeszcze moze ja bolec przez kilka stosunkow dopoki pochwa sie troche nie rozciagnie i nie przyzwyczai. Aha no i nie zapomijncie podlozyc czegos zeby nie zakrwawic nic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniscie sie wstydzic, autor to madry chlopak, duzo madrzejszy od was.Urzadzilscie tu sobie zapasy na wasze male mozdzki. Pobierampliki,CCrash i Wilk reprezentujecie ten sam poziom braku inteligencji wiec te chore rozgrywki sensu nie maja jeden glupszy od drugiego. Dorosnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to sprawdź czy dostaniesz prezerwatywy w tym rozmiarze bo to może nie być takie łatwe. Chyba że kobieta woli pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Wrzucanie mnie do jednego worka z Pobierampliki,CCrash jest nieuczciwe intetlektualnie podszedlem z powaga do problemu autora i korzystajac zw lasnego doswiadczenia i wiedzy doradzilem najlepiej jak umialem. Wiec wykaz mi co wtym co pisalem do Autora Tematu jest dowodem braku inteleigencji czy dowiadczenia w tym temacie. Ale nie bij piany tylko pisz dokladnie merytorycznie i idnos sie do tych moich wpisow ktore kierowalem do Autora Tematu. Uwazam tez ze dobrze zrobilem broniac Autora Tematu przedd oskarzeniami Pobierampliki ze to ze zastanawia sie czy jego ponadstanadardowej grubosc***enis i drobna budowa jego partnerki moga byc dla niej powodem duzego bolu ze takie zastanawianie sie sjest dowodem na niedojrzalosc emocjonalna Autora dopodjecia zycia seksualnego z kobieta ktora kocha w wieku 18 lat. Bo uwazam ze byl to ze strony Pobierampliki nieuzasadniony atak a nie ocena merytoryczna BO WIEKSZEJ BZDURY W ZYCIU JESZCZE NIE SLYSZALEM I DO TEJ PORY NIE POTRAFIl MERYTORYCZNIE POKAZAC ciagu logicznego rozumowania ktory go doprowadzil do postawienia takiej hipotezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to dewiant, któremu seks myli się z fobiami, to widać, posyłać dziewczynę do ginekologa aby nacinał błonę? To tylko idiota może wymyślić. Z pobierampliki nie zgadzam się ze wszystkim, ale ma bardziej ludzkie podejście do tematu. Autor moim zdaniem to dzieciak. rozmiar penisa autora wcale nie jest duży, tylko w normie. Norma polska to 14-17; I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pobierampliki
"do Obawiam się mój penis wielkością przewyższa rozmiar autora wątku" X Obawiasz się, że Twój penis ma w obwodzie więcej niż 16 cm?.:) A to rzeczywiście pogratulować panu (wiesz, ile procent mężczyzn ma penisy o większym obwodzie niż 16 cm? bo to są grubości prawie niespotykane, więc sprawdź swoją miarkę, czy wszystko z nią w porządku i nie wymyślaj więcej ;) ). Rację masz jedynie co do jednego: rady wilka są tak samo użyteczne jak cała jego osoba (czyli wcale i nie należy ich słuchać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, jak by ktoś rozumny miał mnie wrzucić do jednego wora z tobą, to musiałbym się zabić. Bo to byłaby porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pobierampliki Caly czas zero merytorycznej odpowiedz na ten moj wpis WILK_1946 dziś @pobierampliki A taki madralinski byles i wszystkowiedzacy a nie potrafisz merytorycznie przedstawic argumentow na potwierdzenie swoich hipotez. I kazdy to widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuggg
@pobierampliki Wyraziłeś swoją opinię ale nie na ten temat co trzeba. Otóż nie pytałem czy warto teraz przeżyć swój pierwszy raz i czy jestem wystarczająco dojrzały emocjonalnie. Nie twoja sprawa co robię i jak mam się zachowywać. Zadałem proste pytanie na które tak wielki "doświadczony" człowiek jak ty raczej powinien odpowiedzieć i na to pytanie chciałem tą odpowiedź uzyskać, inne twoje porady mnie nie interesują. @Wilku Z tą operacją to jednak przesadziłeś ostro ale jako jedyny poświeciłeś swój czas na odpowiedzenie mi co najważniejsze NA TEMAT i przedstawiłeś jasno swoją opinię. @Reszta Wiem, że podawanie swoich rozmiarów nie jest wystarczająco dojrzałe, ale wychodziłem z założenia, że jesteście dla mnie losowymi ludźmi z internetu i tak naprawdę nigdy się nie spotkamy (mam nadzieje ;p). Nie wiem ile razy będę jeszcze powtarzał ale NIE MIAŁEM NA CELU POCHWALIĆ SIĘ SWOIM ROZMARIEM, a chciałem ze szczegółami przedstawić mój problem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja was wrzucilam do jednego worka:P ale wam to pasuje bo i tak chcecie sie naparzac na gole klaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gościuggg Twoje przedstawienie obwodu twojego kutasa i tego ze twoja kobieta jest drobnej budowy wiec sie obawiasz czy nie bedzie to dla niej bolesne bylo bardzo racjonalne dojrzale emocjonalnie i logioczne. Wykazales sie zadajac takie pytanie troska i empatia o ukochana kobiete wiec naprawde tego sie trzymaj i nie daj sobie wmowic ze to objaw jakiejkolwiek niedojrzalosci. Przedstawiasz problem jestes precyzjyny i konkretny a to sie ceni:) To byla propozycja uwzgledniajaca to co podales. Ty ponadstandardowy obwod penisa i drobna partnerka. Bardzo mi sie spodobalo ze dbasz o to zeby ten pierwszy raz nie byl dla niej bolesny. Ja nie widze innego rozwiazania niz takie przygotowania jakie zaproponowalem. Mozecie pojsc inna droga to znaczy wybierasz sztucznego ku/tasa sztywnego la o zacznie mniejszym obwodzi niz twoj i nim przebijacie blone dziewicza odczekujecie tydzien zeby wszystko sie zagoilo i wtedy przystepujesz do przyzwyczajania jej do wprowadzania sztucznego ku/tasa o coraz wiekszym obwodzie az dochodzisz do takiego jak twoj . Ale to jest rozwiazanie wprawdzie tansze i bez anagazowania lekarza tylko bardziej bolesne dla niej. Uwazam za przy twoim obwodzie ryzykowanie pierwszego razu z normalnym stosunkiem jest dosyc ryzykowne. Pochwica o ktorej pisalem to niestety bardzo powazne zaburzenie ktore sie pozniej ciezko leczy. W tracie pierwszego razu ona bedzie zestresowany podobnie jak ty. Nie dosc ze jej pochwa nie jest przyzwyczajona do wprowadzania tam ku/tasa to dojdzie jeszcze strach przed przebiciem blony dziewiczej i zwiazanym z tym bolem. Jak bedzie taka sytuacja ze nie bedziesz wstanie wprowadzic w nia ku/tasa to jak dokonacie przebicia blony dziewiczej??? Pisala ci o tym pewna kobieta ze tutaj musi byc zdecydowane pchniecie ktore w wypadku jak nie bedziesz wstanie wprowadzic ku/tasa ze wzgledu na jego grubosc bedzie nie mozliwe. Co wtedy zrobisz myslales o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczniesz pisac zwiezle i na temat to zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×