Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolega męża mnie obraził.

Polecane posty

Gość gość
Kochana, w pelni cie rozumiem i popieram, jako matka, twoj tekst dot. pedofilow. A ten kolega sam jest prymitywny i zachowuje sie szczeniacko, skoro wyrzucil cie z fb zamiast podjac dyskusje (jesli ma inne zdanie). Reakcja kolegi jest co najmniej podejrzana... Moj maz na wzmianke o pedofilach reaguj***ardzo emocjonalnie, tzn. najchetnie jaja by im poobcinal. Jak mozna bronic kogoc, kto krzywdzi dzieci? Chyba nawet w wiezieniach pedofile sa najnizej w hierarchii... Przy okazji, sama mam polroczne dziecko i wiem ze mala, jesli nie ma pwarunkow do spania (np spiewanie i wyglupy starszej siostry), to placze tak glosno, ze wlasnych mysli nie slysze... :-P Powodzenia, nie daj sie stlamsic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz w 100proc racje.Gdybys zgodzila sie zeby ten cham pojawil sie u was w domu postawilabys sie w pozycji 0.maz to niezly d**ek-polroczne niemowle i chlanie a potem cala ekipa na chate.jestes mega wyrozumiala mnie na to nie byloby stac zreszta jak sadze jak pozostalych 90proc. kobiet. a co do facebooka sama bym cos takiego lajkowala. pewnie siedzial w pace wiec czuje sie urazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrazanie autorki i bronienie kryminalistow to tylko dowod jakie tu elementy siedza...Z****** kafeteria... Kobieto nie dyskutuj z takimi debilkami.Twoje stanowisko jest jak najbardziej na miejscu!Zdaniem tych patologii powinnas jeszcze kolezke przeprosic i blagac o wybaczenie:) Maz jest serio przykry.Zero wsparcia tragedia. Nie daj sie ponizac absolutnie.Straszne ze maz nie uczy szacunkow chamow ktorzy jego zone obrazaja a dodatkowo kaze jej ich nocowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa, wielka obraza bo ktoś kogoś na fejsbuniu odizolował... :o wy ludzie naprawdę nie macie innych problemów, że sobie sztuczne stwarzacie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do imprezy w domu to masz racje mogą spać a pić na mieście. Co do kolegi który Cie obraził też masz rację - tak samo bym postąpiła. Miej swój honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzane, że facet czuje taką solidarność z pedofilami. Ja bym za próg nie wpuściła zwyrodnialca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram cię na 100 procent, autorko. Kolega męża to prostak be godności. Nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorośli ludzie, a dylematy rodem z gimnazjum. "Napisałam na fejsbuku, a on mnie ze znajomych usunął, świat mi się zawalil, jak zyc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że autorka ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ale to nie chodzi o to, że ktoś kogoś usunął z fb, tylko o potraktowanie jak śmiecia. Takie czasy, mamy portale społecznościowe i wyrzucenie kogoś za pierdoły jest podobne do nieodpowiadania na dzień dobry. Serio wpuscilybyscie do domu kogoś, kto się tak zachował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taka prawda, że jak ktoś cię wyrzuca z fejsa bez żadnego wytłumaczenia jest kawałem prostackiego chuya. To tak jak byś siedziała u znajomego w domu, on nagle podchodzi i mówi ci, w*********j. A ty potem go jeszcze gościsz we własnym domu. Fb jest dla utrzymywania kontaktu ze znajomymi, przyjaciółmi. Obowiązują te same zasady kultury co w realu. Też go zablokuj, żeby czasem nie chciał znów wejść do twoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma rację a ten kolega to jakiś pajac,niestety twój mąż też nie jest w porządku wobec Ciebie skoro kumple ważniejsi, albo po prostu boi się im postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten Twój mąż...Powinien napisać temu kumplowi, żeby Tobie wysłał informację dlaczego Cie wyrzucił a nie jedna baba drugiej babie! Bo tu nawet nie chodzi o stawanie w Twojej obronie, bo ten jego kumpel ma prawo mieć swoje poglądy odmienne od Twoich. A co do noclegu cóż..kumpel przyjeżdża do twojego męża, nie do Ciebie więc nie widzę związku pomiędzy fochem na Ciebie, a nocowaniem w Waszym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja widzę związek. Mąż autorki ma rodzinę i sprowadza gości do swojego domu. Ciężko, żeby zapraszał do wspólnego domu ludzi, którzy traktują jego żonę w ten sposób. Ja bym się nie zgodziła, niech kolega zamieszka na mieście, a w knajpie mogą się spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o ryzyku zachorowania przez jej dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tego złamasa do domu nie wpuściła :O krypto-pedofil! pedofile to nie ludzie! to bestie, diabły laska o 1:06 "Przy okazji faktycznie nawoływanie do nienawiści" kuźwa pedofilstwo trzeba piętnować! nienawidzić! wyrzynać u podstaw! a ta wypisuje bzdury, zupełnie jakby była z tych co chcą pedofili uważać za coś normalnego! k***a mać, ta poprawność polityczna to już wam w mózgach na mieszała :O dajecie sobą manipulować :O Co do męża autorki..... sorry, ale dla mnie ten koleś dał jasno do zrozumienia, że ciebie nie szanuje, nie słucha co masz do powiedzenia, nie stanie w twojej obronie.. nie jesteś dla niego najważniejsza. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xx Niesmaczny? Bo co? Sama masz pedofilskie zapędy? Ha ha ha ha przychodzą do męża, a nie do autorki ha ha ha. A WŁAŚNIE, ŻE PRZYCHODZĄ DO AUTORKI!!!! To autorka im usługuje, robi żarcie, ściele posłanie i po nich sprząta. >Autorko kolega męża, nie chce mieć w znajomych ludzi, którzy nawołują do nienawiści, ale do domu jeść jego chleb przylezie. Mąż wybacz, debil. Internet to coś innego niż realne życie? No przepraszam bardzo, nazwę kogoś publicznie w internecie złodziejem i kurwą, czyli zniszczę mu opinię i ten ktoś nie ma prawa mieć do mnie pretensji, bo to internet, no ciekawe podejście. :) Widocznie mężowi bardzo zależy na towarzystwie do chlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczko mój post powyżej jest również do ciebie. Oni przyjeżdżają również do autorki. To jest także dom autorki i to ona będzie po nich sprzątać jak pojadą, a przy wódzie im usługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żadne chlanie w domu sie nie zgadzaj ty będziesz na drugi dzień zmęczona z placzacym dzieckiem a oni będą leczyc kaca. Pic można w knajpie a kolega to cham na swoim facebooku możesz sobie robic co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, a kto powiedział, ze autorka bedzie po nich sprzątać i im usługiwać?? Przecież to znajomi jej męża, na dodatek jeden z nich jakis dziwny. Zrozumiałam, ze tylko spać przyjdą bo pić będą na mieście- chyba, ze czegos nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczko konkubinatu jesteś głupią suką i siejesz nienawiść na forum, ale przenocujesz mnie? Na pewno się zakoleguje z kimś kto razem z Tobą mieszka. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż powiedzial mi,ze przeciez ten kolega mnie lubi najbardziej z jego wszystkich kumpli,ale ma inne poglady i do glowy mu nie przyszlo,ze tak sie moge zachowac. Powiedzial tez,ze facebook to nie jest real i ja jestem nienormalna,ze tak sie zachowuje,bo on obrazil mnie na fejsie,a ja w realu chce go wykopac z mieszkania. Maz jest Niemcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszłaś za szkopa to masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widać jak zachodnia tv pierze mózgi ludziom..... już zaczynają akceptować pedofilie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pomijając fakt całej facebookowej obrazy w zyciu nie zgodzilabym sie na imprezkę mając takie małe dziecko w domu ( a mam 2 troche juz starszych) Oni beda chlac i nawet gdyby wydawało im sie ze są cicho to i tak beda drzec mordy jak nie wiem a ty bedziesz miała nieprzespana noc... Następnego dnia oni beda chrapac pol dnia albo leczyć kaca klinem a ty bedziesz skłaniać sie na nogach a dzieckiem i tak bedziesz musiała sie zając bo przeciez mąż ci nie pomoże... Ja kategorycznie wysylalabym ich na miasto i ewentualnie do domu mogą sie zwalić na chrapanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, tak to jest jak nagle odmówiłaś- jesteś teraz najgorsza. Takiego człowieka nie wpusciłabym do mieszkania, a niech by tylko przyszedł. Męża masz frajera, który daje się wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×