Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie pampersy kupujecie ?

Polecane posty

Gość gość

do tej pory kupowałam te zwykłe najtansze bezfirmowe ale dzeicko moje zaczeło miec zaczerwieniona pupe zmieniłam wiec na oryginalne pampers ale tyle tego maja ze zgłupiałam kupiłam pomarańczowe 4 plus a które waszym zdaniem sa najlepsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam białe pampersy premium care. Jako jedyne nie uczulały mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers to pampers:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję zielone pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję wcale pampersów. Używamy pieluchy babydream z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zielone, biale za drogie a pomaranczowe do du.. Szukaj promocji w marketach wtedy cena nie raz jest taka sama jak np. Pampersow z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a które to te zielone ? active baby ? czy baby dry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak u nas, nasz maluszek mial podrazniona pupcie po pampersach dada, od tej pory tylko prawdziwe Pampersy 'premium care'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to są prawdziwe pampersy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup Activebaby-dry zielone. Poszukaj promocji na necie. Ostatnio w intrermarche byly w dobrej cenie. Ja kupuje 4 i zaplacilam 35zl za 62szt a wczesniej w kauflandzie za 82szt zaplacilam49zl. W netto czesto sa promocje. Wychodzi po 56gr a wiec tyle co w biedrince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampers baby dry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj w Tesco kupiłam pampersy activ baby dry 102szt za 72 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też miała uczulenie na wszystkie pieluchy poza właśnie pomarańczowymi pampersami. :) Przy synku używaliśmy białych, zielonych, a teraz jak nie ma uczulenia to z rossmana i z carfoura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaKokardka
Ja używam pampers zielonych babyactive I dady z biedronki, te nowe fioletowe,są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla noworodka polecam białe pampersy, a dla starszego zielone. Pomarańczowe pampersy kupiłam raz i więcej nie chcę. Sprawdzałam też pieluchy jednorazowe z Rossmanna i Intermarche, ale nie byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie te premium care to jak coś dla noworodka a normalnie zielone mały ma 14 miesięcy nigdy nie kupiłam mu innych pampersów w lidlu są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dada byly w porzadku, zadnych uczulen czy podraznien, tak jak ktos wczesniej pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Pampersy to pieluchy marki "pampers"! nauczcie się tego wreszcie! Dada, babydream czy cokolwiek innego to nie są pampersy!!! Banda nieuków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no dokladnie, wiec ja uzywam pampersow zielonych lub pieluszek z dady i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywalismy ne bornby pampersa zielone i baby care białe. te białe tylko 1 paczka, reszte oddałam bo miały wyjątkowo chemiczny zapach. pozniej sprobowalam dade i na nie się przezucilam bo nie ma roznicy a troche tansze. sprobowalam tez babydream i okazalo sie ze u nas na noc najlepiej sie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupujemy zwykłe pampersy, te zielone, baby dry. Te pomarańczowe (sleep and play o ile dobrze pamiętam) używałam na noc przy starszym dziecku bo były bardzo chłonne, ale też sztywne. Najlepsze są premium care, ale są też dość drogie. Baby dry są kompromisem między sleep and play a premium care :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samym początku używałam pieluch Dada,Libero.Po roku przerzuciłam się na niefirmowe,pakowane po 100 sztuk (sprowadzane chyba Niemiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×